Chcesz spędzić resztę życia z zodiakalnym strzelcem? Oj, nie będzie to łatwe!

Dla mężczyzn urodzonych między 22. listopada a 21. grudnia seks stanowi sprawę fundamentalną. Seksualnym temperamentem dorównują wręcz skorpionom! W sypialni są spontaniczni i wciąż szukają nowych wrażeń. Kobiety spod tego znaku także nie są aniołkami. Uwielbiają uwodzić i kokietować. Sprawdź, jak dotrzymać kroku zodiakalnym strzelcom.
Miłość Miłość fot. flikr.com, Priscila Tonon Ramos

Skorpion myśliwy

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zodiakalny skorpion lubi gonić przysłowiowego króliczka. Co się stanie, gdy go złapie? Niestety szybko może się znudzić. Warto więc swojemu partnerowi wciąż dostarczać nowych wrażeń. Nie tylko seksualnych. Ale przede wszystkim... nie dać się złapać.

Jak to zrobić? Nie jest to takie trudne. Na początku związku wystarczy czasem powiedzieć "nie". Skorpion będzie musiał się postarać, aby zasłużyć na twoją uwagę i cenny czas. Jeśli jesteście parą z długim stażem możesz zaproponować partnerowi na przykład wcielanie się w różne role. Ta prosta zabawa ożywi wasze życie seksualne i zapewni mnóstwo zabawy!

Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

Miłość Miłość fot. flikr.com, ovidiu onea

Skorpion niepewny

Na mężczyznę skorpiona nic nie działa tak dobrze jak odrobina niepewności. Nawet jeśli od lat tworzycie szczęśliwy związek i znacie się jak łyse konie, zasianie ziarna wątpliwości tylko spotęguje wasze uczucie. Nie chodzi tu o posuwanie się do zdrady czy nagłe humory. Wystarczy uświadomić partnerowi, że powinien bardziej się starać, bo traktowanie drugiej osoby jako pewnik może odbić się na waszym związku.

Warto więc zaskakiwać nawet drobnymi gestami. Czasem wystarczą kwiaty, innym razem niezapowiedziane wyjście do kina. Te małe przyjemności uświadomią wam, że wciąż jesteście dla siebie ważni.

Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Miłość Miłość fot. flikr.com, .sarahwynne.

Strzelec musi być doceniany

Nawet jeśli jesteście na pierwszym etapie związku i starasz się udawać niedostępną, aby jemu jeszcze bardziej zależało na waszej relacji, nigdy nie zaniedbuj strzelca. Doceniaj go i chwal nawet za drobnostki.

Mów mu, że go kochasz, że nikt tak jak on cię nie rozśmiesza, że czujesz się przy nim bezpieczna. Kiedy skorpion nie czuje się doceniany niestety zaczyna szukać nowej partnerki, u boku której będzie czuł się spełniony.

Mężczyzna spod znaku wagi to szarmancki uwodziciel, kobieta to żądna przygód bywalczyni. Z kim stworzą szczęśliwy związek?

Miłość Miłość fot. flikr.com, Boris SV

Strzelec zawsze pozostaje duchowym kawalerem

Strzelec, mimo że tworzy szczęśliwy związek, kocha swoją żonę, nigdy nie będzie domatorem. Jako kawaler wciąż imprezował, podróżował i nie widzi za pewne powodu, aby coś się miało zmienić po ślubie.

Nie oznacza to, że strzelec jest skłonny do zdrady. Po prostu potrzebuje pozostać w ciągłym ruchu. Uszanuj jego niezależność i zachęcaj do rozwijania swoich pasji, spotkań z kolegami. Przymknij też oko na rzesze adoratorek, którymi otacza się np. w pracy. On cię nie zdradzi, potrzebuje jedynie wiecznego uwielbienia.

Jak uwieść skorpiona? Osoby spod tego znaku potrzebują mocnych wrażeń i całkowitej szczerości

Miłość Miłość fot. flikr.com, Alexander Mueller

Strzelec liczy na niespodzianki

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zawsze i wszędzie bądź otwarta na nowe propozycje swojego partnera. Strzelec uwielbia zaskakiwać, prawie tak samo jak kocha być zaskakiwanym. Nawet jeśli jego pomysły wydają ci się czasem absurdalne, nie krytykuj ich od razu. Wykaż zainteresowanie i delikatnie, stopniowo zauważaj minusy konkretnego pomysłu.

Staraj się też wychodzić z inicjatywą. Od czasu do czasu zaskocz go spontanicznym weekendowym wyjazdem czy nietypową grą wstępną. Możesz też urządzać mu urodzinowe imprezy niespodzianki. Nawet jeśli będziesz robiła to każdego roku, będzie zachwycony.

Lew potrzebuje ruchu, panna spokojnych wakacji z rodziną. A inni? 12 kierunków podróży zgodnych z horoskopem każdego znaku zodiaku

Więcej o: