Randkując z zodiakalnym koziorożcem. Co zrobić, aby flirt przerodził się w miłość do grobowej deski?

Koziorożce są zimne, nieufne? Nic bardziej mylnego. Owszem, potrzebują czasu, aby się przed kimś otworzyć, ale w głębi duszy są bardzo ciepłymi, towarzyskimi osobami. Uczucia trzymają na wodzy. Trudno je uwieść, ale nie jest to niemożliwe! Jak rozkochać w sobie zodiakalnego koziorożca?
Miłość Miłość fot. flikr.com, Patrick Marioné - thanks for > 2M

Najlepsza partia dla koziorożca to...

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Osoby urodzone między 22. grudnia a 19. stycznia są stworzone do długich związków. Koziorożce panicznie boją się przy tym odrzucenia. Kiedy znajdą się w związku, pielęgnują go i dają z siebie wszystko, co najlepsze. Nawet jeśli partner nie jest tego wart.

Cierpliwe, twardo stąpające po ziemi koziorożce powinny związać się z bykiem, który zadba o to, aby każdego dnia czuły się wyjątkowo. Dobrą partią jest też panna, która uporządkuje życie nawet największego zapominalskiego bałaganiarza.

Koziorożec nie powinien wiązać się na stałe ze skorpionem. O ile początkowo będzie między nimi iskrzyć, później pojawią się kłótnie i ciągłe pretensje.

Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

Związek Związek fot. flikr.com, Moyan Brenn

Kluczem do serca koziorożca jest...

Kobieta Koziorożec cudowną partnerką, która zawsze wspiera swojego ukochanego. Jednak zdobycie jej serca to dla wielu droga przez mękę. Szansę na szczęście u boku tak wymagającej kobiety mają jedynie wytrwali i konsekwentni panowie. Kluczem do serca koziorożca jest zaufanie. Mężczyzna nie może nigdy złamać danego słowa, okłamać partnerki czy zdradzić jej. Raz utracone zaufanie nigdy nie zostanie odbudowane.

Mężczyzna koziorożec ceni lojalność i wierność. Sam nigdy nie zdradzi i nie oszuka, więc tego wymaga też od ukochanej kobiety. Bywa chłodny, trzyma dystans, jednak w sypialni zmienia się nie do poznania.

Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Związek Związek fot. flikr.com, Mislav Marohnić

Najważniejsza jest sztuka uwodzenia...

Koziorożec szuka osoby niezależnej, o niezłomnym charakterze, która ma przy tym duże poczucie humoru. Lubi flirtować, dlatego też proces uwodzenia nieco trwa. Osoby spod tego znaku widząc zainteresowanie swoją osobą, przeciągają flirt w nieskończoność. To pozwala im upewnić się, że drugiej osobie naprawdę na nich zależy.

Uwieść koziorożca można na wiele sposobów. Najlepiej sprawdza się jednak pokazanie swoich szczerych intencji. Mężczyznom spod tego znaku imponują kobiety inteligentne, oczytane, o szerokich zainteresowaniach. Paniom podobają się panowie rozsądni, praktyczni - jednym słowem tacy, którzy zadbają o wspólną przyszłość. Adorowana kobieta już na pierwszej randce powinna czuć, że ten mężczyzna zapewni jej dostatni byt.

Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Miłość Miłość fot. flikr.com, Serena

Podczas pierwszej randki...

Pierwsza randka z koziorożcem to prawdziwy sprawdzian dobrych manier. Zapomnij o tym, że poznasz rodziców koziorożca, jeśli nie znasz podstawowych zasad savoir vivre.

Nie zrażaj się, jeśli podczas kolejnych randek nie będziecie, twoim zdaniem, posuwać się do przodu. Flirt z koziorożcem wymaga zaangażowania i czasu. Zaskakuj go, wysyłaj bukiety kwiatów do pracy i namiętne, acz nie wulgarne wiadomości SMS. Wszystko to podkręci atmosferę i podczas kolejnej randki koziorożec może ośmieli się pójść krok dalej.

Mężczyzna spod znaku wagi to szarmancki uwodziciel, kobieta to żądna przygód bywalczyni. Z kim stworzą szczęśliwy związek?

Związek Związek fot. flikr.com, Boris SV

W sypialni...

Na początku koziorożec wydaje się bardzo skrytą osobą, jednak z czasem ośmiela się i pokazuje na co go stać. Jest cierpliwym kochankiem, który spełni wszystkie twoje zachcianki. Grę wstępną będzie przeciągał do granic wytrzymałości, jednak z pewnością będziesz zachwycona.

Koziorożec jest bardzo uważnym partnerem. Wyczuje zmieniający się nastrój i odpowiednio zareaguje. Każda noc z zodiakalnym koziorożcem będzie pełna pasji i namiętności.

Jak uwieść skorpiona? Osoby spod tego znaku potrzebują mocnych wrażeń i całkowitej szczerości

Więcej o: