Sama uroda już nie wystarczy. 11 młodych modelek i modeli ze SŁYNNYMI NAZWISKAMI

Day-Lewis, Baldwin, Stallone, Law, Brosnan - te nazwiska na myśl automatycznie przywołują dokonania filmowe konkretnych osób ze starszego pokolenia. Jak słusznie zauważają dziennikarze pisma Vogue, dzisiaj żeby twarz stała się rozpoznawalna najpierw przydałoby się rozpoznawalne nazwisko. I te oni je mają!
Sistine i Sylvester Stallone Sistine i Sylvester Stallone Fot. Sistinestallone/Instagram

Stallone, Brosnan i spółka

To nie są typowi nastolatkowie marzący o karierze modeli. Oni nie stoją w bezimiennym tłumie czekając godzinami na casting. Nie mieszkają w wynajmowanych mieszkaniach z innymi nieznanymi - aż ktoś ich odkryje - modelami. Nie marzą o pierwszej okładce, nie śnią o pierwszych dużych pieniądzach ani o kampanii reklamowej, która może ustawić ich w branży.

Kaia GerberCórka Cindy Crawford. Fot. KaiaGerber/Instagram

Pokończyli lub właśnie kończą świetne szkoły. Poza angielskim znają inne języki - rodzice już o to zadbali. Są pewni siebie, dużo podróżują - często prywatnymi samolotami, latają na wakacje w egzotyczne miejsca lub do domów, które są własnością ich rodzin w tychże egzotycznych miejscach. Opalają się na wielkich łodziach, ubierają u znanych projektantów, a na kolacjach bywają u nich sławni i bogaci tego świata.

Sistine StalloneCórki Sylvestra Stallone. Fot. Sistinestallone/Instagram

Pokolenie młodych modeli z wyrobionymi nazwiskami modeling traktuje jako rozrywkę, miły przerywnik w życiu, ciekawy sposób na spędzenie czasu i pretekst do wrzucenia zdjęć zza kulis sesji zdjęciowej czy wybiegu.

Tak jak kiedyś była moda w świecie modelingu na Brazylijki, Polki, arystokratki tak teraz zapanował trend na dzieci gwiazd. Zapewne będzie to chwilowy kaprys - przynajmniej w przypadku jednej ze stron. A kiedy ta moda ustanie, znowu pojawią się modelki odkryte przypadkiem w sklepie na Syberii i na wrotkach w parku.

Sistine Stallone Sistine Stallone Fot. SistineStallone/Instagram

Sistine Stallone

Sistine Stallone jest córką byłej modelki Jenniver Flavin i słynnego Rambo - Sylvestra Stallone. Urodziła się w 1998 roku w Los Angeles. Dziewczyna ma jeszcze dwie rodzone siostry i dwóch przyrodnich braci.

Sistine StalloneZ tatusiem. Fot. SistineStallone/Instagram

Sistine pozowała już do magazynu dla nastolatek ?Teen Vogue?. W wywiadzie towarzyszącym zdjęciom dziewczyna wyznała, że zdaje sobie sprawę, że ma w życiu łatwiej niż inni i jest za to wdzięczna rodzicom. Dużo podróżuje, a każdy wyjazd służbowy ojca to dla jego rodziny pretekst do towarzyszenia mu i miłego spędzania wakacji - od Rzymu po Tajlandię.

Fot. SistineStallone/InstagramMatka Sistine - Jennifer Flavin. Fot. SistineStallone/Instagram

Dylan i Pierce Brosnan Dylan i Pierce Brosnan Fot. piercebrosnanofficial/Instagram

Dylan Brosnan

Dylan Brosnan jest synem aktora Pierca Brosnana i jego żony dziennikarki Keely Shaye Smith. Dylan ma jeszcze młodszego o cztery lata brata.

Fot. piercebrosnanofficial/InstagramOkolicznościowa laurka od taty dla syna. Fot. piercebrosnanofficial/Instagram

Brosnan Junior zadebiutował w wielkim stylu - w kampanii reklamowej marki Saint Laurent. Chłopak jest bardzo szczupły i wysoki, ma delikatną, nieco tajemniczą urodę. Jako jedyny wśród modeli mających znanych rodziców nie prowadzi konta na Instagramie.

Fot. piercebrosnanofficial/InstagramKampania reklamowa Saint Laurent. Fot. piercebrosnanofficial/Instagram

Nic nie szkodzi, jego dokonania z ogromną przyjemnością dokumentuje dumny ojciec - Pierce Brosnan.

Fot. piercebrosnanofficial/InstagramDylan z Karlie Kloss. Fot. piercebrosnanofficial/Instagram

Kaia Gerber Kaia Gerber Fot.kaiagerber/Instagram

Kaia Gerber

Córka supermodelki z lat dziewięćdziesiątych i poważnej bizneswoman Cindy Crawford oraz jej męża, przedsiębiorcy Randy'ego Gerbera. Kaia ma jeszcze brata - Presleya.

kaiagerber/InstagramKaia z bratem. Fot. kaiagerber/Instagram

Urodziła się w 2001 roku - debiut jako modelka zaliczyła u Versace, kiedy jako dziesięciolatka reklamowała linię dla dzieci Young.  trzy lata później pojawiła się w piśmie Teen Vogue.

kaiagerber/InstagramMała Kaia ze słynną mamą. Fot. kaiagerber/Instagram

Na razie Kaia - która wygląda jak skóra zdjęcia z matki - skupia się na szkole i byciu nastolatką. Okazjonalnie pozuje do zdjęć, ale jak już staje przed obiektywem to nie byle czyim - Bruce?a Webera czy Stevena Meisela.

Iris Law Iris Law Fot. lirisaw/Instagram

Iris Law

Iris Law jest córką aktora Jude'a Law i jego byłej już żony Sadie Frost.

Fot. lirisaw/InstagramRodzinne zdjęcie. Fot. lirisaw/Instagram

Pierwszą sesję zdjęciową do Vogue'a zaliczyła jako dziecko w 2002 roku, kiedy wspólnie z bratem Raffertym i słynnymi rodzicami pozowała do sesji zdjęciowej w Marrakeszu.

Na razie Iris nie myśli bardzo poważnie o modelingu - wystąpiła na zdjęciach  do kampanii reklamowej marki Ilustrated People.

Matką chrzestną 15-latki jest Kate Moss. Iris była jedną z jej druhen na ślubie w 2011 roku.

Cuba Tornado Scott Cuba Tornado Scott Fot. Cubatornado/Instagram

Cuba Tornado Scott

Cuba Tornado Scott jest wnuczką słynnego amerykańskiego reżysera Ridleya Scotta oraz córką jego syna - Jake'a Scotta. Jake także reżyseruje - specjalizuje się w teledyskach, a współpracował dosłownie ze wszystkimi - od The Strokes, R.E.M., U2 po Smashing Pumpkins.

Fot. Cubatornado/InstagramZ dziadkiem Ridley'em Scottem. Fot. Cubatornado/Instagram

Cuba Tornado Scott pozuje tylko kiedy znajdzie chwilę czasu między uprawianiem jazdy konnej, studiowaniem, malowaniem i podróżowaniem. W swoim zapchanym grafiku znalazła jednak sekundę, żeby zapozować do okładki rosyjskiego Vogue'a.

Fot. Cubatornado/InstagramNa okładce. Fot. Cubatornado/Instagram

Pannie Scott zależy na tym, żeby dokonania mężczyzn w jej rodzinie nie przyćmiły jej kariery - na razie największe nadzieje wiąże z grafiką i zostaniu ilustratorką.

Fot. Cubatornado/InstagramFot. Cubatornado/Instagram

Willow Smith Willow Smith Fot. gweelos/Instagram

Willow Smith

Willow Smith jest córką pary aktorów - Willa Smitha i Jady Pinkett Smith. Jej brat - Jaden - również jest znany ze swoich aktorskich i muzycznych dokonań.

Fot. gweelos/InstagramWillow Smith Fot. gweelos/Instagram

Willow ma niesamowitą urodę - często porównuje się do postaci z filmu Jamesa Camerona "Avatar". Na jej profilu na Instagramie więcej zresztą rysunków niż autoportretów z zdjęć z dzióbkiem.

Fot. gweelos/InstagramFot. gweelos/Instagram

Willow pojawiła się w kampanii reklamowej Marca Jacobsa i na okładkach alternatywnych pism modowych. Panna Smith podpisała  kontrakt z agencją modeli The Society Management, do której należy m.in. celebrytka Kendall Jenner oraz Polki - Małgosia Bela i magdalena Jasek, co świadczyć by mogło o jej otwartości na mniej niszowe projekty.

Hailey Baldwin Hailey Baldwin Fot. haileybaldwin/Instagram

Hailey Baldwin

Hailey Baldwin ma znanego tatę. Nie, nie Aleca Baldwina (jego córką jest Ireland) ale jego brata - Stephena.

Fot. haileybaldwin/InstagramRodzice Hailey. Fot. haileybaldwin/Instagram

Hailey - jeśli chodzi o urodę prezentuje się wybornie. Jest śliczną dziewczyną, idealnie pozuje do zdjęć w mediach społecznościowych. Pojawia się zresztą nie tylko w pismach modowych (Vogue, Love, Teen Vogue. L'Officiel) ale także na portalach plotkarskich.

Fot. haileybaldwin/InstagramFot. haileybaldwin/InstagramNa wakacjach z Bieberem. Fot. haileybaldwin/Instagram

Pytanie dnia: czy Hailey Baldwin jest dziewczyną Justina Biebera? Bo przytulali się na zdjęciach z wakacji.

Fot. haileybaldwin/InstagramFot. haileybaldwin/InstagramFot. haileybaldwin/Instagram

 

Gabriel-Kane Day-Lewis Gabriel-Kane Day-Lewis Fot. gabrielkaneofficial/Instagram

Gabriel-Kane Day-Lewis

Gabriel-Kane Day-Lewis to syn aktorskiej pary Isabel Adjani i Daniela Day-Lewisa. Urodził się w 1995 roku i ma 187 cm wzrostu.

Rodzina Gabriel Day-LewisRodzinny obiad. Fot. gabrielkaneofficial/Instagram

Bardziej oryginalny niż przystojny, młodzian słynie z tatuaży i farbowanych na platynowo włosów. Pojawił się na pokazie Chanel, a także w lookbooku Balmain.

Fot. gabrielkaneofficial/InstagramZ Karlem Lagerfeldem. Fot. gabrielkaneofficial/Instagram

Dużo podróżuje i zdecydowanie należy do towarzyskiej śmietanki Paryża, Londynu i Nowego Jorku. W tym ostatnim mieście koncentruje się na karierze muzycznej i pisaniu piosenek.

Fot. gabrielkaneofficial/InstagramFot. gabrielkaneofficial/Instagram

Iga Lis Iga Lis Fot. IgaLis/Instagram

Iga Lis

Iga Lis jest jedną z dwóch córkek dziennikarzy - Tomasza Lisa i Kingi Rusin. W roli modelki zadebiutowała jako dwunastolatka w 2012 roku na pokazie linii Basic Łukasza Jemioła. Później pojawiła się w reklamach marki biżuteryjnej Mokobelle.

Iga LisFot. IgaLis/Instagram

To, że ma zamiar na poważnie zająć się modelingiem potwierdza fakt podpisania przez nią kontraktu z agencją Model Plus. Model Plus reprezentuje w Polsce mi. Magdalenę Frąckowiak oraz Olę Rudnicką. Dziewczyna ma 175 cm - więc łapie się w widełkach wzrostu niezbędnych dla modelek wybiegowych.

Fot. IgaLis/InstagramFot. IgaLis/Instagram

Lily-Rose Depp Lily-Rose Depp Fot. Lilyrosedepp/Instagram

Lily-Rose Depp

Lily-Rose także ma znanych rodziców. Jej ojcem jest aktor Johnny Depp, a matką francuska  aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis.

 

Fot. Lilyrosedepp/InstagramLily-Rose z mamą w drodze na pokaz Chanel. Fot. Lilyrosedepp/Instagram

Lily urodziła się w 1999 roku i jak na razie jest jak na modelkę dość niska - ma 160 cm wzrostu. Po raz pierwszy jej zdjęcia pojawiły się w australijskim piśmie "Oyster". Później Lily-Rose stała się muzą Karla Lagerfelda i reklamowała Chanel. Jej ostatnie zlecenie? Sesja okładkowa dla pisma "Love".

Fot. Lilyrosedepp/InstagramLily z ojcem. Fot. Lilyrosedepp/Instagram

 

Panna Depp kursuje między Paryżem i Los Angeles (jej rodzice dzielą się opieką nad dziećmi - Lily i jej bratem Johnem Christopherem). Lily chciałaby w przyszłości pójść w ślady rodziców i zostać aktorką - pierwsze role filmowe ma już zresztą za sobą.

 

Fot. Lilyrosedepp/InstagramFot. Lilyrosedepp/Instagram

Brooklyn Beckham Brooklyn Beckham Fot. Brooklynbeckham/Instagram

Brooklyn Beckham

Brooklyn to pierworodny piłkarza Davida Beckhama i piosenkarki/projektantki mody Victorii Beckham. Ma 16 lat i kilka epizodów związanych z modelingiem - w tym jeden polski. Młody Beckham wystąpił w kampanii reklamowej polskiej marki Reserved. Pozował także do sesji w magazynach mody, a ostatnio pojawił się na okładce "Teen Vogue".

 

Fot. Brooklynbeckham/InstagramZ tatusiem. Fot. Brooklynbeckham/Instagram

 

Jego brat Romeo także pozuje - ma na koncie kilka kampanii reklamowych dla marki Burberry.

 

Fot. Brooklynbeckham/InstagramZ braćmi: Romeo i Cruzem. Fot. Brooklynbeckham/Instagram

 

Brooklyn dużo podróżuje, jeździ na deskach (różnego rodzaju) i spotyka się z przyjaciółmi. Ze zdjęć, które wrzuca na swoje konto na Instagramie wynika, że jest bardzo związany ze swoją rodziną.

 

Fot. Brooklynbeckham/InstagramRzeźba! Fot. Brooklynbeckham/Instagram

 

Więcej o: