Zodiakalny wodnik nieba ci przychyli! Jest tylko jeden warunek

Wodnik to bardzo pracowity kochanek. Kiedy już się zaangażuje, chce dla swojej partnerki wszystkiego, co najlepsze. Dba o nią, zasypuje prezentami i jest gotowy do największych poświęceń. Jest tylko jedno drobne "ale". Osoby urodzone miedzy 20. stycznia a 18. lutego muszą czuć się wolne! Jeśli więc chcesz wziąć wodnika pod pantofel, lepiej poszukaj innego partnera. Kto stworzy z wodnikiem udany związek?
Miłość Miłość flikr.com, Dennis Skley

Wodnik nie jest typem pantoflarza

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Typowy zodiakalny wodnik panicznie boi się zależności od kogoś. Ceni sobie wolność i docenia osoby, które to szanują. Dla kobiety, która nie będzie chciała zrobić z niego pantoflarza, zrobi dosłownie wszystko. Wodnik nie jest jednak typem despoty. Po prostu lubi decydować o sobie. Nie chce rządzić się w związku, chce partnerstwa i wzajemnego zrozumienia.

Szukasz kandydata na męża idealnego? Wybór jest prosty: tylko zodiakalny lew

Miłość Miłość fot. flikr.com, Alexander Mueller

Wodnik kocha szczerze

Zakochany wodnik dla swojej partnerki zrobi wszystko. Będzie pracował po godzinach tylko po to, aby kupić ukochanej wymarzony prezent urodzinowy. Nie jest materialistą i nie ceni takich osób. Pieniądze są dla niego środkiem, a nie celem.

Jego miłość jest czysta i szczera. Wodnik z natury nie zdradza, nie kłamie, nie jest typem kombinatora. Niestety, jeśli poczuje, że jego wolność jest zagrożona, ucieknie, gdzie pieprz rośnie!

Panny są rozważne i romantyczne. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rodzinne życie. Zaskoczą też na randce i w sypialni

Miłość Miłość fot. flikr.com, Kevin Dooley

Wodnik uwielbia imprezować

Osoby urodzone między 20. stycznia a18. lutego to dusze towarzystwa. Uwielbiają być w centrum uwagi. Mają mnóstwo znajomych. Barwne osobowości pozwalają im bez trudu zjednywać sobie ludzi. Jeśli jesteś raczej cichą osobą, która stroni od ludzi, wodnik może się z tobą nudzić!

Aby związek miał szansę powodzenia, warto dzielić pasję. Może więc przekonasz się do jego znajomych i raz na jakiś czas pójdziecie razem na imprezę?

Mężczyzna spod znaku wagi to szarmancki uwodziciel, kobieta to żądna przygód bywalczyni. Z kim stworzą szczęśliwy związek?

Miłość Miłość fot. flikr.com, JULIAN MASON

Wodnik to pomysłowy kochanek

Wodniki to najbardziej kreatywne znaki zodiaku. Mają milion pomysłów na minutę, także podczas igraszek miłosnych. Warto wiedzieć, że wodnik - mimo, że jest estetą - zwraca uwagę nie tylko na fizyczność partnera, lecz także na jego osobowość. W sypialni lubi przekraczać kolejne granice, ale doceni także filmowe wieczory i dyskusje do białego rana.

Kobieta wodnik to namiętna, wyzwolona kochanka. Jest świadoma swojej kobiecości i potrafi wykorzystać swoje atuty, aby dostać to, co chce. Zależy jej jednak na znalezieniu kochanka idealnego, który będzie także jej pokrewną duszą.

Jak uwieść skorpiona? Osoby spod tego znaku potrzebują mocnych wrażeń i całkowitej szczerości

Miłość Miłość fot. flikr.com, Pedro Ribeiro Simoes

Wodnik dogada się z...

Najlepszymi partnerami dla wodnika będą zodiakalne wagi i bliźnięta. O dziwo, świetnie dogada się także z drugim wodnikiem, który będzie dzielił jego pasje.

Niezbyt udane związki wodnik zbuduje z zodiakalnym panną i strzelcem. W szczególności jednak powinien unikać byka i barana.

Randkując z zodiakalnym koziorożcem. Co zrobić, aby flirt przerodził się w miłość do grobowej deski?