Wszystko jak na dłoni. To mówią o tobie twoje palce [RYSUNKI]

Serdeczny masz dłuższy od wskazującego? A może krótszy? Okazuje się, że pozornie błahe różnice mogą wiele powiedzieć o tobie i twoim charakterze.
Co mówi o tobie długość placów u dłoni Co mówi o tobie długość placów u dłoni Rys. Arkadiusz Gadaliński

Zmierz długość palców

Jak sprawdzić, w której kategorii się znajduje twoja dłoń? Połóż rękę na blacie i złącz wszystkie palce. Popatrz na dłoń z góry i wyznacz poziomą linię łączącą palec wskazujący i serdeczny. Pomiar zrobiony? To teraz sprawdź, co z niego wynika.

Co mówi o tobie długość palców u dłoni? Co mówi o tobie długość palców u dłoni? Rys. Arkadiusz Gadaliński

Palec serdeczny dłuższy niż wskazujący

Ludzie o takich dłoniach są bardzo atrakcyjni, promieniują urokiem i czarem, którym innym trudno się oprzeć. Co więcej są także jednostkami zdecydowanymi i odważnie podejmującymi ryzyko. Naukowcy :-) w toku badań odkryli, że osoby z palcem serdecznym dłuższym niż wskazujący zarabiają więcej niż ci z krótszym palcem serdecznym. Wśród wybieranych przez posiadaczy takich dłoni zawodów często trafiają się żołnierze i inżynierowie. Do talentów, którymi możesz się pochwalić należy gra w szachy i łatwość w rozwiązywaniu krzyżówek.

Co mówi o tobie długość palców u dłoni? Co mówi o tobie długość palców u dłoni? Rys. Arkadiusz Gadaliński

Palec serdeczny krótszy niż wskazujący

Jeśli jesteś posiadaczem palca serdecznego krótszego od wskazującego jesteś osobą niezwykle pewną siebie. Bywasz także arogancka. Cenisz samotność i nie lubisz, kiedy ktoś zakłóca ci spokój. Nie należysz do osób, które przejmują inicjatywę w kontaktach z ludźmi, w twojej naturze nie leży również podrywanie i robienie pierwszego kroku, gdy ktoś się tobie spodoba. Lubisz za to zwracać na siebie uwagę.

Co mówi o tobie długość palców u dłoni Co mówi o tobie długość palców u dłoni Rys. Arkadiusz Gadaliśńki

Palec serdeczny tej samej długości, co wskazujący

Osoby o palcu serdecznym i wskazującym tej samej długości lubią, kiedy wokół nich panuje harmonia, spokój i miłość. Jak ognia unikają konfliktów. Są dobrze zorganizowane i robią wszystko, żeby się z każdym dogadać. To idealne osoby do kochania - są bardzo czułe, wierne i troskliwe w stosunku do partnera.

Więcej o: