Para zakuła się w kajdanki na 24 godziny. Wszystko robili razem. Jak myślicie - wytrzymali tę dobę? Co się wydarzy, gdy para zakuje się w kajdanki na 24h? [WIDEO]

Ned i Ariel są parą w życiu. Lubią spędzać ze sobą czas i bardzo się kochają. Czy da się jednak wytrzymać ze sobą przez cały dzień i robić wszystko razem? Oni to sprawdzili.
Zakuli się w kajdanki na 24h. Czy udało im się wytrzymać? Zakuli się w kajdanki na 24h. Czy udało im się wytrzymać? Źródło: BuzzFeedYellow/youtube.com

Para zakuła się w kajdanki na 24 godziny. Wszystko robili razem. Jak myślicie - wytrzymali tę dobę?

Ned i Ariel są parą w życiu prywatnym. Lubią spędzać ze sobą czas i bardzo się kochają. Czy da się jednak wytrzymać ze sobą przez cały dzień i robić wszystko razem? Oni to sprawdzili.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Aby zrealizować eksperyment, para przyjęła cztery zasady:
1. Mają być ciągle zakuci w kajdanki.
2. Muszą wytrzymać ze sobą 24 godziny.
3. Mają możliwość rozkucia, ale tylko w bardzo pilnych przypadkach i muszą udokumentować, dlaczego.
4. Nie mogą zmieniać rąk - ona wybrała lewą, on na to przystał i dał prawą.

Przebieranie w piżamę Przebieranie w piżamę Źródło: BuzzFeedYellow/youtube.com

Pierwsze problemy

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Przez kilka pierwszych godzin było im dobrze. Czuli się, jakby trzymali się za ręce. Jednak zgodnie przyznali, że od samego początku było dość dziwnie. Wieczorem poszli spotkać się ze znajomymi. Byli umówieni na gry planszowe.

Pierwsze problemy pojawiły się, gdy chcieli pójść spać. Zdjęcie ubrań bez rozkucia kajdanek okazało się niemożliwe. Na szczęście reguły przewidywały taki wyjątek.

Następnie Ned i Ariel poszli razem do łazienki, aby odświeżyć się przed snem. Umyli zęby i podczas gdy normalnie Ned mógłby już pójść spać, musiał czekać, aż jego dziewczyna nałoży krem na twarz. Jak stwierdził - "jest to proces".

Idziemy spać? Idziemy spać? Źródło: BuzzFeedYellow/youtube.com

Idziemy spać?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Na kolejne przeszkody długo nie trzeba było czekać. Znalezienie wygodnej pozycji, gdy ma się skute ręce, nie jest proste! O ile miło jest się do siebie przytulić w nocy, to gorzej, gdy nie masz możliwości zmiany pozycji i swobody ruchu. Sposób mógł być tylko jeden - położyć głowę na ramieniu. Niestety, nie udało im się przespać całej nocy. Ned obudził się w środku nocy cały zdrętwiały. Złamali zasadę i rozkuli kajdanki.

15 godzina 15 godzina Źródło: youtube.com/BuzzFeedYellow

Potrzeby fizjologiczne

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Nikt nie jest w stanie wygrać, gdy nagle musi iść do toalety. O ile tak zwana "jedynka" wchodzi w rachubę, to już z "dwójką" jest mały problem. Tym bardziej po kawie. Ned musiał biec szybko do toalety i po raz kolejny rozkuli kajdanki.

Widzisz literę "M"? Będziesz bogaty! Co jeszcze można wyczytać z dłoni? [ZDJĘCIA]

 

 fot. redakcja

Wspólna praca Wspólna praca Źródło: youtube.com/BuzzFeedYellow

Wspólna praca

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Wszystkie decyzje musieli podejmować razem, konsultować każdy krok i potrzebę. Pracowanie razem również nie przyszło im łatwo. Gdy Ned miał popracować na komputerze, ciężko mu było pisać jedną ręką, w dodatku lewą. Ariel natomiast musiała zaangażować swojego chłopaka w pełni do swojej pracy. Jej narzeczony, nie mając wyboru, zrobił to, starając się nie przeszkadzać.

Ta rodzina śpi wygodnie w siódemkę w... jednym łóżku. Ikea i genialny patent [WIDEO]

 

 fot. youtube.com/FranceBrelce

Nareszcie nieskrępowani Nareszcie nieskrępowani Źródło: youtube.com/BuzzFeedYellow

21 godzina

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

21 godzin ciągle razem dało im w kość. Ned nie wytrzymał i rozpiął kajdanki po raz trzeci przy tak prostej czynności jak zmywanie - stracił nad sobą kontrolę. Ostatecznie zakuli się ponownie i wytrzymali 24 godziny razem.

Jak oboje stwierdzili, byli ze sobą wiele czasu, jednak potrzebują czasami móc pozwolić sobie na własne rozrywki. Ciężko jest żyć, gdy każdy ruch i podstawowe potrzeby musisz skonsultować z drugą osobą. Z pewnością było to dla nich interesujące doświadczenie. Chcą być razem, jednakże nie ciągle przy sobie.

ZOBACZ FILM

Co ta dziewczyna robi z palcami! To dłonie czy stopy? Odważysz się sprawdzić? [ZDJĘCIA]

 

 Źródło: screen http://www.hellou.co.uk/2016/06/woman-with-toes-like-fingers-will-totally-freak-you-out-93731/

Więcej o: