To, której się urodziliśmy, ma wpływ na naszą osobowość. Jak to sprawdza się u ciebie?

Urodzeni w południe są ambitni i odpowiedzialni, a ci, którzy na świat przyszli o poranku to pasjonaci jogi i medytacji. Jak się okazuje, nie tylko data, ale również godzina ma znaczenie. Sprawdź, jaki ma wpływ na ciebie.
Godzina urodzin również może mieć wpływ na twoją osobowość Godzina urodzin również może mieć wpływ na twoją osobowość istock.com

To, której się urodziliśmy, ma wpływ na naszą osobowość. Jak to sprawdza się u ciebie?

Urodzeni w południe są ambitni i odpowiedzialni, a ci, którzy na świat przyszli o poranku to pasjonaci jogi i medytacji. Jak się okazuje, nie tylko data, ale również godzina ma znaczenie. Sprawdź, jaki ma wpływ na ciebie.

Urodziłeś się między północą a godz. 2:00

Czujesz się bezpiecznie i pewnie tylko w sytuacjach, które są ci dobrze znane. W związku z tym sprawiasz wrażenie osoby zdystansowanej. Uważasz, że największą wartością w życiu jest rodzina, dlatego poświęcasz czas i energię na budowanie dobrych relacji i bliskości.

Warto, byś popracował nad odnajdywaniem się w nowych sytuacjach. Dzięki temu sprostasz każdemu wyzwaniu!

sd sd istock.com

Urodziłeś się między godz. 2.00 a 4.00

Jesteś tzw. niespokojnym duchem. Masz wiele zainteresowań, aktywnie szukasz miejsca dla siebie. Odnajdujesz się w roli badacza, reportera. Ważne są dla ciebie interakcje z innymi ludźmi. Odznaczasz się inteligencją, lubisz czytać, podróżować, słowem: poznawać wszystko co nowe.

Masz wielu przyjaciół, bywasz osobą kontrowersyjną. Popracuj jednak nad stałością. Długie relacje nie muszą być nudne!

wsds wsds istock.com

Urodziłeś się między godz. 4:00 a 6:00

W życiu stawiasz na rozwój. Jesteś osobą samodzielną, zaradną. Reprezentujesz typ realisty, myślisz projektowo. Bywasz uparty, konsekwentny, ale czasem również romantyczny.

Umiesz wykorzystać swoje umiejętności do pomagania innym. Jesteś również perfekcjonistą. Odpuść czasem, a życie wyda ci się jeszcze piękniejsze.

dsfd dsfd istock.com

Urodziłeś się między godz. 6:00 a 8:00

Jesteś osobą niezwykle twórczą. Masz wobec siebie wysokie wymagania, potrafisz być bardzo krytyczny. Czujesz spokój i spełnienie, jeśli nikt ci nie narzuca swoich norm zachowań. Masz silną potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę: ekscentryczny strój, muzykę, czy też poezję. Tylko wtedy czujesz, że żyjesz w zgodzie ze sobą.

Posiadasz wiele przywódczych cech, niestety bywasz również autorytarny. Ta cecha jednak nie wszystkim z twojego otoczenia się podoba...

sd sd istock.com

Urodziłeś się między godz. 8:00 a 10:00

Jesteś osobą wrażliwą, spokojną. Trudno jest ci zaakceptować świat z całym asortymentem zła. Radość i ukojenie odnajdujesz w jodze i medytacji.

Lubisz pomagać innym, wierzysz, że dzięki temu rzeczywistość stanie się lepsza. W tym wszystkim jednak czasem zapominasz o sobie i dajesz się wykorzystywać przez innych.

sfds sfds istock.com

Urodziłeś się między godz. 10:00 a 12:00

Lubisz, gdy wokół ciebie wiele się dzieje. Masz duże grono przyjaciół, jesteś otwarty i przyjacielski. Świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej, potrafisz być też całkiem niezłym liderem.

Masz swoje zainteresowania i potrafisz je przekazać innym. Przy tym nie narzucasz swojego zdania. Z tobą trudno się nudzić!

fdg fdg istock.com

Urodziłeś się między godz. 12:00 a 14:00

Jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną. Twoja praca jest efektywna i nie można odmówić ci profesjonalizmu. Wiesz czego chcesz i masz świadomość, jak dotrzeć do celu.

Uważaj jednak, aby życie zawodowe nie zdominowało prywatnego.

rter rter istock.com

Urodziłeś się między godz. 14:00 a 16:00

Jesteś osobą bardzo energiczną i rządną przygód. Łatwo cię namówić do spontanicznych podróży. Lubisz eksplorować otoczenie i poznawać nowe rzeczy. Nurtuje cię wiele pytań dotyczących sensu życia. Jednak nie czekasz biernie, aż odpowiedzi same do ciebie przyjdą. Twoja ciekawość świata imponuje i sprawia, że jesteś niezwykle interesującym człowiekiem.

dfs dfs istock.com

Urodziłeś się między godz. 16:00 a 18:00

Jesteś osobą skrytą, nieśmiałą. Trudno jest ci się w pełni otworzyć, często w obawie przed odrzuceniem.

Masz niesamowitą intuicję i jesteś dobrym obserwatorem. Nie masz zbyt wielu przyjaciół, gdyż trudno wzbudzić twoje zaufanie. Czasem może jednak warto przestać się tak hamować?

ewdw ewdw istock.com

Urodziłeś się między godz. 18:00 a 20:00

Masz niesamowitą zdolność empatii. Potrafisz odczytać własne potrzeby, jak również jesteś w stanie wczuć się w drugą osobę. Akceptujesz siebie i ludzi takimi, jacy są.

dsfd dsfd istock.com

Urodziłeś się między godz. 20:00 a 22:00

Jesteś świetnym partnerem i przyjacielem. Nie potrzebujesz być w centrum zainteresowań. Ludzie cię lubią z racji na twoją otwartość i chęć pomocy.

Jesteś perfekcjonistą i lubisz uczyć się nowych rzeczy.

fdf fdf istock.com

Urodziłeś się między godz. 22:00 a północą

Jesteś osobą ambitną, twórczą i kreatywną. Dobrze wiesz czego chcesz i jak to osiągnąć. Jesteś typem, który potrafi stawiać sobie wysoko poprzeczkę i motywować się do przekraczania własnych granic.

Więcej o: