Należysz do żywiołu powietrza? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku [CHARAKTERYSTYKA I HOROSKOP]

Znaki zodiaku to nie wszystko, co oferuje nam astrologia. Wiele można dowiedzieć się, analizując swoją przynależność do konkretnego żywiołu. Każdy z nas jest kombinacją czterech żywiołów, jednak zazwyczaj jeden z nich dominuje nad pozostałymi. I tak, jeśli masz dużo znajomych, lubisz podróżować, a przy tym twardo stąpasz po ziemi, należysz prawdopodobnie do żywiołu powietrza. Sprawdź, co cię czeka w nadchodzącym roku.
Żywioł powietrza Żywioł powietrza fot. pixabay.com, CCO Public Domain

Cztery żywioły - powietrze, ogień, ziemia, woda

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Znaki zodiaku są pogrupowane w cztery podstawowe żywioły - ogień, powietrze, wodę i ziemię. Żywioły są niezależne względem siebie, ale muszą w zgodzie ze sobą współistnieć. To, według astrologii, konieczne, aby zapewnić spokojne i harmonijne życie na ziemi.

Charakterystyka żywiołu powietrza

Ludzie żywiołu powietrza (Bliźnięta, Wagi i Wodniki) nie potrafią żyć bez innych ludzi. Samotność jest dla nich największą karą i przekleństwem. To dusze towarzystwa. Są przy tym bardzo uczuciowi i szybko się angażują. Nie są jednak zbyt stali w uczuciach. Bardzo często zmieniają partnerów, bo potrzebują nowych bodźców, urozmaicenia życia.

Osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika cechuje ponadprzeciętna zdolność szybkiego uczenia się. Błyskawicznie dostosowują się do nowych sytuacji i zawsze, mimo największych przeciwności losu, tryskają humorem. Swoją energią i niesłabnącym optymizmem zarażają wszystkich wokół.

Nie należysz do żywiołu powietrza?
Sprawdź, co czeka inne żywioły: OGIEŃ, ZIEMIA, WODA

Horoskop dzienny Horoskop dzienny fot. Pixabay

Jeśli urodziłeś się pod znakiem Bliźniąt...

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Bliźnięta uwielbiają być w ruchu. Wszędzie ich pełno, wiecznie poszukują swojego miejsca na ziemi. Lubią czuć się wolne i nie dla nich typowe związki. 2017 rok przyniesie pewne zmiany. Poważni i zdecydowani kandydaci mają szansę zdobyć wasze serca!

W pracy Bliźnięta powinny rozwijać swoje pomysły. Satysfakcja to nie wszystko, na co mogą liczyć. Może szef nagrodzi ich podwyżką?

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Jesteś zodiakalną Wagą?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zodiakalna Waga ponad wszystko ceni sobie święty spokój. Lubi jednak dobre towarzystwo i zabawę do białego rana. Panowie urodzeni między 23 września a 22 października to prawdziwi kobieciarze, szukający partnerki, która okiełzna ich osobowość. Panie natomiast są wyrafinowanymi kokietkami, potrzebującymi silnego męskiego ramienia. 2017 rok powinien być dla nich więc bardzo pomyślny. Pojawi się wiele okazji do flirtów i romansów.

Wagi powinny pożegnać swoje kompleksy i zabrać się do pracy. Jeśli przestaną się zamartwiać, myśleć o sobie i skupią się na wypełnianiu swoich obowiązków, zaprocentuje im to w przyszłości.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Twoim zodiakalnym opiekunem jest Wodnik?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Wodnik to bardzo pracowity kochanek. Kiedy już się zaangażuje, chce dla swojej partnerki wszystkiego, co najlepsze. Dba o nią, zasypuje prezentami i jest gotowy do największych poświęceń. Jest tylko jedno drobne "ale". Osoby urodzone miedzy 20 stycznia a 18 lutego muszą czuć się wolne! Swoboda w działaniu, podejmowaniu decyzji jest dla nich najważniejsza.

Początek 2017 roku to dobry moment na to, aby Wodnik wziął sprawy w swoje ręce. Czas przestać narzekać na brak powodzenia i poszukać kogoś, kto ma podobne zainteresowania. Zodiakalny Wodnik musi poświęcić też więcej czasu swoim bliskim. Przyjaciele mogą czuć się zaniedbani, a ich pomoc okaże się nieoceniona pod koniec roku.

Więcej o: