"Nie pocieraj lampy, jeśli nie chcesz spotkać dżina". Najlepsze seks porady dla kobiet od mężczyzn

Bierność i brak zaangażowania - to najczęściej wypominają w łóżku kobietom mężczyźni. Panowie doskonale wiedzą, jak chcą być całowani i pieszczeni. W tym materiale udzielają bardzo konkretnych rad i zdradzają triki.
Całowanie na ekranie Całowanie na ekranie Fot. East News

Całowanie jest ważne

Klejące pocałunki

Nie znoszę błyszczyków i szminek. Błyszczyków przede wszystkim. Pięknie wyglądacie umalowane, ale jak przychodzi do całowania, to błyszczyk sprawia, że czuję się, jakbym całował osobę wysmarowaną klejem. Zresztą z mojej praktyki wynika, że kobiety wymalowane błyszczykiem podświadomie boją się, że im się makijaż rozmaże i całują jakby półgębkiem. Moja rada? Jak znikacie w toalecie 'przypudrować nos', zetrzyjcie chusteczką nadmiar kosmetyku z ust.

Patryk, 33 lata

Sztywna kłoda

Uwielbiam, kiedy widzę, że moje pocałunki naprawdę rozpalają partnerkę, kiedy zaczyna przejmować inicjatywę. Zupełnie mnie zniechęca, kiedy kobieta jest sztywna jak kłoda i po prostu daje się całować. Odechciewa mi się wszystkiego i ręce mi opadają.

Sławek, 31 lat

Ssanie palców i uszu

To nieprawda, że nas mężczyzn, najbardziej kręci złapanie za krocze. Uwielbiam się całować - nie tylko w usta. Lubię, kiedy kobieta całuje mnie w kark, ssie delikatnie i całuje palce u dłoni. To działa na mnie jak katalizator - czasami aż za bardzo podnieca.

Rafał, 40 lat

Dostosujcie napięcie

Całowanie ma dla mnie duże znaczenie. Dlatego widzę różnicę między przelotnym pocałunkiem w usta od mojej dziewczyn, po którym wiem, że po prostu okazuje mi, że mnie kocha, a super namiętnym pocałunkiem w kuchni. Zawsze mówiłem mojej partnerce: 'Nie pocieraj lampy, jeśli nie chcesz spotkać dżina' - pamiętajcie więc, że pocałunki znaczą i dobierajcie ich kaliber do tego, na co macie ochotę. Pocałunki namiętne, pełne pasji to dla nas sygnał, że chcecie się kochać.

Sławek, 40 lat

Uszy OK, ale nie w środku

Mam bardzo czułe uszy, ale jest różnica między ssaniem i całowaniem płatka ucha (podobno jest równie wrażliwy, co sutki), a obślinianiem środka małżowiny i przewodu słuchowego. Ucho jest czułe na dźwięki, nawet delikatne oddechy i mlaski są po prostu nieprzyjemne.

Jakub, 29 lat

Seksowna niespodzianka Seksowna niespodzianka Fot. East News

Ulubione pieszczoty

Wilgotne miejsca

Uwielbiam, kiedy kobieta po grze wstępnej jest wilgotna. To mnie jeszcze bardziej podnieca. Moja żona robi mi czasami niespodzianki i zanim zacznie mnie całować, obficie smaruje swoje miejsca intymne - w tajemnicy - lubrykantem. Kiedy dochodzę pieszczotami w okolice jej waginy, mam super ekscytującą niespodziankę.

Wiktor, 38 lat

Wykaż się

Cudownie byłoby, gdyby od czasu do czasu to kobieta przejęła inicjatywę i pierwsza wyszła z sygnałem, że ma ochotę na seks. Super, kiedy kobieta zaczyna się do mnie dobierać. Czuję się wtedy pożądany i chciany.

Iwo, 25 lat

W oczekiwaniu

Zróbcie swojemu partnerowi niespodziankę wizualną: czekajcie na niego po powrocie z pracy całkiem nagie, w dyspozycyjnej pozycji w łóżku. Na samą myśl mam erekcję!

Wiktor, 30 lat

Męskie ramię

Całkiem niedawno i przypadkiem odkryłem nieoczekiwanie bardzo erogenne miejsce. Chodzi o całowanie wewnętrznej części ramienia - tę miękką i nieowłosioną skórę między pachą a łokciem. Kiedy całujecie naszą szyję i sutki, skręćcie trochę w bok. Może to uniwersalny czuły punkt?

Błażej, 28 lat

Całodzienna gra

Seksualne pieszczoty budują napięcie w związku. Nie muszą być tylko elementem gry wstępnej. Lubię, kiedy partnerka wsuwa mi dyskretnie rękę w spodnie w kinie podczas seansu. Wkłada rękę w swoje majtki, kiedy jedziemy windą, całuje mnie namiętnie w kuchni podczas rodzinnego obiadu. Takie małe gesty podtrzymują moim zdaniem żar i namiętność w relacji.

Olek, 30 lat

Ulubiona pozycja? To kwestia bardzo indywidualna Ulubiona pozycja? To kwestia bardzo indywidualna Fot. East News

Pozycje nieobowiązkowe

Na górze

Najbardziej ryzykowne dla mężczyzny są pozycje, w których kobieta jest na górze. W czasie gwałtownych ruchów członek może ulec bolesnemu wygięciu. Pamiętajcie o tym i zachowajcie ostrożność.

Jurek, 43 lata

Od tyłu

Dlaczego lubimy pozycję "od tyłu"? Wchodząc w kochankę możemy dobrze obserwować własne poczynania, oglądać do woli kobiecą pupę i jednocześnie łapać ją za piersi. Czyli sytuacja idealna - jakbyśmy dostali wszystkie nasze ukochane zabawki jednocześnie.

Andrzej, 40 lat

Mały 'mały'

Jeśli uznasz, że członek twojego kochanka jest mały, nie rezygnuj! Wybierz pozycje, w których możesz wykorzystać cały jego potencjał: na jeźdźca, pozycję, w której leżysz lub siedzisz na stole, a on stoi, pozycję, w której trzymasz łydki na jego ramionach. Kobiety, dajcie gorzej wyposażonym szansę!

Tomek, 36 lat

Strach w oczach

Najbardziej przeraża mnie odwrócony jeździec. Niby mężczyźni lubią tę pozycję, ale moim zdaniem przeczy ona anatomii - erekcja idzie w stronę mojego brzucha, a ruchy kobiety ciągną członka w dół. Zalecam wolne ruchy.

Maciej, 26 lat

69 i różnice

Kocham pozycję 69 i dlatego kocham kobiety mojego wzrostu. Tylko przy kochance równie wysokiej, co ja (175 cm), mam szansę na satysfakcjonujące dla obu stron uprawianie seksu w tej pozycji. Niestety przy kochance niższej zawsze któraś ze stron będzie pokrzywdzona.

Szymon, 28 lat

Sadomaso bez gadżetów

Nakręca mnie, kiedy kobieta mi całkowicie ulega, mogę ją zdominować i posiąść do cna. Nie muszę jej wiązać i straszyć batem czy uprzężą. Świetną tego namiastką jest pozycja, w której ona leży na brzuchu, ja leżę na niej i wchodzę w nią od tyłu, równocześnie stymulując jej łechtaczkę i piersi. Ona ma całkiem ograniczone ruchy, a ja przejmuję pełne panowanie.

Krzysiek, 24 lata

Wąski przesmyk

Moja partnerka jest po trzech naturalnych porodach i czuje różnice w doznaniach w pochwie przed i po dzieciach. Ja też. Lubimy się kochać na misjonarza z jej złączonymi nogami. Pochwa wydaje się wtedy ciaśniejsza.

Wiktor, 40 lat

Mężczyźni czują się czasem zagubieni i potrzebują w łóżku pomocy Mężczyźni czują się czasem zagubieni i potrzebują w łóżku pomocy Fot. East News

Dobre stosunki

Pomocna dłoń

Czasami czuję się zagubiony i wolałbym, żeby to kobieta sama umieściła mój członek w pochwie. Wy macie większe doświadczenie i najlepiej wiecie, jak będzie wam wygodnie. Tak więc podajcie pomocną dłoń.

Cezary, 25 lat

Zmiana kąta

Kupiłem sobie specjalną poduszkę - klin. Z moich doświadczeń wynika, że podniesienie na niej pośladków osoby znajdującej się na dole i zmiana kąta wprowadza nową jakość. Moja rada? Otwórz się na nieoczywiste erotyczne gadżety.

Benjamin, 34 lata

Podwójny obraz

Chcesz podkręcić seks? Uprawiaj go przed lustrem. To jak oglądanie filmu w trakcie stosunku, w którym wy gracie główne role. Dzięki lustrom widać więcej, a to jeszcze bardziej podnieca.

Ignacy, 39 lat

Krągłe kulki

Nie umiem rozmawiać o seksie, ale miałem kiedyś kochankę, która czytała w moich myślach. Potrafiła każdą pozycję seksualną podkręcić tak, że nie była nudna. Przykład: kiedy kochaliśmy się na misjonarza, wyciągała rękę i łapała mnie za jądra. Bawiła się nimi, gładząc je i masując, a ja prawie odlatywałem z rozkoszy.

Marek, 27 lat

Seks podczas okresu

Nie obawiajcie się tego, że wasz okres w jakikolwiek sposób może nas zniechęcić. Miałem dziewczynę, która była na mnie najbardziej napalona pod koniec okresu. W ogóle mi nie przeszkadzała jej krew - śmiałem się nawet, że co miesiąc przeżywam seks z dziewicą. Jeśli chcecie się kochać podczas menstruacji, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że waszego kochanka także będzie to kręciło.

Stanisław, 30 lat

Entuzjazm potrafi pokryć braki warsztatowe Entuzjazm potrafi pokryć braki warsztatowe Fot. East News

Seks oralny

Niczego nie zmieniaj

Kiedy widzisz, że wyginam się, zaczynam jęczeć, to absolutnie niczego nie zmieniaj! Trafiłaś w dziesiątkę!

Michał, 29 lat

Kobieca przyjemność

Najlepszy seks oralny miałem wtedy, kiedy czułem, że kobieta sama czerpie z "robienia loda" przyjemność. I nie chodzi tu o jej doznania, bo wiadomo, że tych akurat nie ma, ale o to, że miała frajdę z posiadanej nade mną władzy, tego, jak mnie podniecała i jak drażniła się ze mną, doprowadzając na skraj orgazmu i potem wycofując się.

Dariusz, 32 lata

Jądro sprawy

Nie pomijajcie podczas seksu oralnego jąder. Możecie je pieścić ręką, językiem. Lubię, kiedy pod koniec - tuż przed orgazmem, kobieta mocno łapie dolną część penisa ręką -  mam wtedy poczucie, jakbym był w kobiecej pochwie.

Leszek, 30 lat

Urazy szyi

Nie musisz machać głową, jak w filmach porno. Jak widzę takie poświęcenie, to żal mi się robi szczęk i podniebienia kochanki. Bardziej podnieca mnie zaangażowanie, niż jakaś wybitna technika jak u seks weteranek.

Sergiusz, 40 lat

Francuz bez

Jeśli nie chcesz połykać, nie ma problemu - wystarczy, że o tym powiesz. Z chęcią skończę na twoich piersiach - będzie to także podniecające.

Kornel, 33 lata

Masturbujący się mężczyzna wygląda czasem, jakby był brutalny w stosunku do penisa Masturbujący się mężczyzna wygląda czasem, jakby był brutalny w stosunku do penisa Fot. East News

Ręczna robota

Ruchy szarpane

To nie jest tak, że im będziesz wykonywała szybsze ruchy ręką, tym większą przyjemność mi sprawisz. Szybsze ruchy znieczulają penisa. My mężczyźni mamy wprawę, to, co robimy podczas masturbacji, może wyglądać wprost brutalnie. Wasze ruchy są jednak bardziej szarpane, nasze wbrew pozorom płynne.

Jarek, 35 lat

Bez uszczerbku dla zdrowia

Kilka razy zdarzyło mi się, że partnerka zatarła mojego penisa. Dlatego - drogie panie - do ręcznej roboty świetnie nadaje się żel - lubrykant - daje lepszy poślizg, a nam przyjemne uczucie lepkiego ciepła.

Radek, 29 lat

Ty mi, ja tobie

Dla mnie najlepszym połączeniem w przypadku, kiedy kobieta bierze moje sprawy w swoje ręce, jest dodanie jeszcze wspólnego prysznica lub kąpieli. A najbardziej mnie podnieca, kiedy kobieta pozwala się w czasie, kiedy mnie zadowala ręką, dotykać i całować - bez właściwej penetracji.

Filip, 41 lat

Zmiana ustawień

Nie obawiajcie się zmiany techniki. Wykonujcie bardziej skrętne ruchy dłonią, płynnie na całej długości, ściągnijcie cały napletek i dobrze nawilżoną dłonią bawcie się penisem.

Paweł, 33 lata

W przeciwnych kierunkach

Kiedy zabawiasz się penisem kochanka, wypróbuj tę technikę: obejmujesz członka obiema dłońmi jedną nad drugą i przejeżdżasz nimi w odwrotnych kierunkach (jedną w górę, drugą w dół). Przy okazji możesz trochę skręcać nadgarstki, żeby ruch był bardziej spiralny.

Bartek, 39 lat

Higiena to podstawa, fryzura kwestia indywidualna Higiena to podstawa, fryzura kwestia indywidualna Fot. East News

To zniechęca

Gacie po tacie

Na pewnym etapie związku pojawia się bawełniana, za duża koszulka i luźne spodnie. A szkoda, bo wolałbym seksowne koszulki, koronki, jedwabie, a najchętniej, żeby moja partnerka spała nago.

Piotrek, 40 lat

Coś dla wzrokowców

To nieprawda, że nas podnieca tylko jak się mocno złapie za krocze. Ja jestem np. wzrokowcem i podczas pieszczot ma dla mnie znaczenie, jaką kobieta ma bieliznę, czy ma zadbane ciało. Bawełniane szare majtki, cielisty sprany biustonosz od kompletu - to sprawia, że poziom podniecenia mi opada.

Janek, 36 lat

Fryzura intymna

Lubię dawać kobiecie przyjemność seksem oralnym, ale nie lubię, kiedy partnerka ma zbyt długie włosy łonowe. Przyznasz, że jest różnica między lizakiem, a lizakiem spod szafy. Przyjemność lizania tego drugiego jest dużo mniejsza. Nie musicie się golić na łyso, ale przycięta fryzura ułatwia zadanie.

Paweł, 30 lat

Rozmowa kontrolowana

Nie lubię, kiedy kobieta za dużo mówi podczas stosunku. A już najbardziej zniechęca mnie jakakolwiek forma narracji i komentowania tego, co robimy w łóżku. Kiedy więc mężczyzna za każdym razem, kiedy otwierasz usta, całuje cię, może być to znak, że chce, żebyś zamilkła.

Mateusz, 27 lat

W łóżku z księżniczką

Kiedy widzę, że kobieta jest w łóżku księżniczką, która tylko leży jak kłoda, wygląda pięknie i oczekuje, że ja się wszystkim zajmę, to przechodzi mi ochota na seks. Taki stosunek to mogę mieć z dmuchaną lalą, a nie kobietą. Wzajemność i zaangażowanie podniecają, obojętność i pasywność zniechęcają.

Artur, 40 lat

Więcej o: