Byk unika miłosnego ryzyka, za to Barana łatwo poderwać. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [MĘŻCZYŹNI]

Miłosne życie nie zawsze biegnie tak spokojnie i bezproblemowo, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czasami ktoś pośle nam uwodzicielskie spojrzenie i nagle czujemy się jak w brazylijskiej telenoweli. Flirty, skrywane afekty, a nawet prawdziwe zdrady niestety przydarzają się każdemu z dwunastu znaków zodiaku. Czemu, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki? Zapraszamy do naszego przewodnika.
Baran Baran Fot. iStock

Baran pod wpływem atrakcyjnych bodźców chwilowo traci rozum

Baran obydwu płci kieruje się instynktem i nie zastanawia się za długo nad konsekwencjami swoich działań. Łatwo go poderwać, ale zatrzymać na dłużej, to już prawdziwa sztuka.

Pan Baran jest wzrokowcem i czasami pod wpływem atrakcyjnych bodźców po prostu chwilowo traci rozum. Rzuca się w czyjeś ramiona, a gdy przychodzi opamiętanie, sam się sobie dziwi. Zdradza pod wpływem chwili, przelotnego impulsu i namiętnego pożądania. Nie potrafi się dobrze ukrywać, dlatego wytropienie jego grzeszków jest zwykle kwestią czasu. Gdy sekrety wychodzą na jaw, nagle urywa romans i z nową energią poświęca się rodzinie. Aż do następnej pokusy, dlatego do późnej starości trzeba go pilnować.

Sprawdź horoskop dla Barana

Byk Byk Fot. iStock

Byk dobrze się ukrywa, najczęściej udaje, że jedzie gdzieś służbowo

Byk obydwu płci unika miłosnego ryzyka. Gdy się z kimś wiąże, chce żeby było bezpiecznie i wygodnie. Ale lubi dobry seks, więc gdy go w związku zabraknie, Byk zacznie dyskretnie rozglądać się dookoła.

Pan Byk jest sybarytą, uwielbia przyjemności i piękno. Kto kusi go pięknem fizycznym, elegancją i drażni jego nos zapachem dobrych perfum, ten ma szansę przyśnić mu się w nocy. Byk angażuje się powoli, bo zawsze wie, ile ma do stracenia, gdy grzechy wyjdą na jaw. Dobrze się ukrywa, najczęściej udaje, że jedzie gdzieś służbowo. Kto chce go przyłapać, niech spojrzy na konto, bo zdradzający Byk sporo wydaje na dobre hotele, prezenty i inne luksusy. Przyłapany karnie wraca do rodziny, zwłaszcza jeśli łączą go z nią kredyty i wspólne interesy.

Sprawdź horoskop dla Byka

Bliźnięta Bliźnięta Fot. iStock

Bliźnięta podrywają przez uszy

Bliźniak obydwu płci jest mistrzem flirtów i wizja romansu jak z filmu bawi go, ale tylko do czasu, gdy sprawy nie zabrną za daleko. Gdy zorientuje się, że ktoś bierze jego wyznania na poważnie, szybko zwiewa do domu.

Pan Bliźniak podrywa przez uszy! Tak zagada, tak omota, wyśle tyle sprzecznych sygnałów, że ofiara głupieje i staje się bezradna. Obieca jej wszystko, a najczęściej, że zabierze w niezwykłe miejsca i przedstawi niesamowitym znajomym. Zwykle zanim obietnic dotrzyma, już romansem się znudzi, co doprowadza do tego, że ściga go kilka wściekłych, zawiedzionych kobiet. Należy jednak uważać, gdy trafi na równą sobie wygadaną intelektualistkę! W miłości szuka zachwytu nad jego mądrością. Z taką panią może ulotnić się w weekendową podróż, z której już do domu nie wróci.

Sprawdź horoskop dla Bliźniąt

Rak Rak Fot. iStock

Rak zdradza cichutko, grzecznie, bez ekscesów

Zdrada dla Raka obydwu płci to ekstremalne przeżycie. Kocha swoją rodzinę, nie wyobraża sobie utraty dzieci, dlatego nie ryzykuje bez sensu. Chyba, że trafi go strzała Amora, a wtedy wszyscy mają problem.

Pan Rak zdradza, bo szuka ciepła i miłości. Ciągnie do miłego domu, zapachu pieczonego ciasta i leniwego seksu. Nie dla niego szalone, nocne eskapady, bo boi się ryzyka. Zdradza cichutko, grzecznie, bez ekscesów. Z czasem tak dobrze czuje się w miłym gniazdku kochanki, że nie chce mu się wracać do domu. Gdy zdrada wyjdzie na jaw, wpada w histerię. Boi się żony i zwykle grzecznie do niej wraca, ale kochanki też się boi, więc romans może odżywać latami. Zawieszony między dwoma paniami przedstawia się wszystkim jako ofiara miłości, kobiet i namiętności.

Sprawdź horoskop dla Raka

Lew Lew Fot. iStock

Lew nie zdradza, Lew łaskawie się komuś oddaje

Lew - bez względu na płeć - nie zdradza, Lew łaskawie się komuś oddaje. Kto urodził się pod tym znakiem, ten łaknie podziwu i komplementów. Zdrada z powodu pychy? Tak, u Lwa to jest możliwe.

Pan Lew jest szczodry, wesoły, zawsze optymistyczny. To przyciąga kobiety jak magnes. Pozwala im się adorować, aż sytuacja wymknie się spod kontroli i ląduje w cudzym łóżku. Zachwycone spojrzenie kochanki uzależnia go i odbiera mu rozum. Pan Lew zresztą uważa, że to naturalne, że kobiety o niego rywalizują, bo jest po prostu boski. Dlatego gdy raz zacznie szaleć, zmienia kochanki jak rękawiczki. Romansu nie potrafi utrzymać w tajemnicy, bo zaraz pochwali się kolegom. A ponieważ w przepraszaniu też jest dobry, zwykle na jakiś czas wraca do żony.

Sprawdź horoskop dla Lwa

Panna Panna Fot. iStock

Panna propozycję zdrady zwykle składa wprost

Dla Panny obydwu płci seks jest jak wizyta u lekarza, trzeba to raz na jakiś czas zrobić dla zdrowia. Jeśli w związku się nie udaje, Panna poszuka sobie dyskretnej i uprzejmej przyjaciółki.

Pan Panna gubi się w świecie uczuć i emocji, dlatego propozycję zdrady zwykle składa wprost. Gdy znajdzie chętną, po prostu realizuje swój plan. Trudno go nakryć, bo jest mistrzem planowania, a często organizuje swoje schadzki w godzinach pracy lub mówi, że jedzie na zakupy (tak, zdąży je też zrobić). Nie myśli o rozwodzie, nie zakochuje się, a często bywa zdziwiony, gdy ktoś zarzuci mu, że czyni źle. Do kochanki potrafi się przywiązać, a także jest o nią zazdrosny lub stara się w jakiś sposób uzależnić ją od siebie.

Sprawdź horoskop dla Panny

Waga Waga Fot. iStock

Świat jest pełen kobiet, które uwierzyły, że Waga kiedyś się dla nich rozwiedzie

Waga obydwu płci uwielbia być w centrum uwagi, flirtuje na potęgę, uwodzi spojrzeniem. A jeśli zdradza to dlatego, że ktoś tak pięknie ją o to prosił. O miłosnym życiu Wag można pisać powieści. Ten znak zodiaku ma talent do wikłania się w nieprawdopodobne miłosne historie.

Pan Waga pragnie piękna, sztuki, oderwania od szarego życia. Miłość ma go unieść w przestworza, dlatego pan Waga umiera w tęsknoty i przesyła swojej kochance zdjęcia wschodów i zachodów Słońca. Ma być romantycznie, a więc obie strony muszą wiedzieć, że prawdziwy romans jest nieszczęśliwy, bo kończy się rozdzieleniem kochanków. Z tego powodu świat jest pełen samotnych kobiet, które uwierzyły, że pan Waga kiedyś się dla nich rozwiedzie. Tymczasem pan Waga nie podejmuje decyzji, trwa w zawieszeniu i oczekuje, że w końcu pojawi się kolejna miłość, tym razem prawdziwa.

Sprawdź horoskop dla Wagi

Skorpion Skorpion Fot. iStock

Skorpion zdrady trzyma w tajemnicy, a jak wpadnie, idzie w zaparte

Ma w zodiaku obydwu płci opinię największego podrywacza i słusznie, bo seks w jego życiu to kluczowa sprawa. Gdy w małżeńskiej sypialni wieje nudą, szuka kogoś, z kim da się zrealizować różne dziwne fantazje. 

Pan Skorpion potrafi omotać swoją ofiarę i zaprowadzić ją wprost do sypialni. Inne warianty raczej go nie interesują, od razu zmierza do celu. W jego życiu nie ma dwuznacznych sytuacji. Jednoznacznie chodzi o seks. Jednak gdy przelotna kochanka okaże się spełnieniem jego seksualnych marzeń, chce więcej i jeszcze więcej (czyli się zakochuje). Dlatego nie ma co romansować z nim dla zabawy, bo gdy się zaangażuje, trudno się go pozbyć. Swoje wybryki trzyma w ścisłej tajemnicy i zwodzi najlepszych detektywów. Gdy już wpadnie, idzie w zaparte. I dalej robi swoje.

Sprawdź horoskop dla Skorpiona

Strzelec Strzelec Fot. iStock

Strzelec traktuje romans jak ucieczkę od codzienności

Strzelec bez względu na płeć chce mieć w życiu przygody, interesujące hobby i ciekawych ludzi wokół siebie. Gdy się nudzi, zaczyna szukać okazji do narobienia sobie i innym kłopotów. Wikła się w romans, a potem dziwi się, że sprawa wyszła na jaw i są konsekwencje.

Pan Strzelec ochoczo rzuca się w cudze ramiona, bo dziecinnie wierzy, że w każdym momencie swojego życia może coś zacząć zupełnie od nowa. Fascynuje go młodość, entuzjazm i odrobina ekscentryzmu. Romans to dla niego rozrywka i ucieczka od codzienności. Ale nie zawsze romans ze Strzelcem się opłaci, bo obieca naiwnej kochance wszystko, a potem nie da prawie niczego, bo zaraz znajdzie sobie kogoś nowego. A gdy się wyda, wróci skruszony do żony i będzie pouczać innych, jak to źle postępować niemoralnie.

Sprawdź horoskop dla Strzelca

Koziorożec Koziorożec Fot. iStock

Koziorożec lubi mieć wszystko pod kontrolą, dlatego romansów się boi

Koziorożec obydwu płci nie ma czasu na romanse, bo pracuje, a poza tym boi się konsekwencji. Dopiero kryzys czterdziestki czy pięćdziesiątki sprawia, że przypomina sobie o wszystkich niewykorzystanych okazjach. Ku przerażeniu rodziny zaczyna nadrabiać zaległości.

Pan Koziorożec lubi mieć wszystko pod kontrolą, dlatego romansów się boi. Nigdy nie wiadomo, co niemądrego zrobi kochanka. Rozwodzić się pan Koziorożec zwykle nie zamierza, bo tylko szuka małej odskoczni. Jeśli jednak znajdzie dyskretną chętną, wikła się w długotrwały związek. Po latach orientuje się, że w zasadzie ma dwie rodziny i dwa domy. Na stare lata wszyscy żyją w symbiozie, bo żona od pana Koziorożca też czasami musi odpocząć.

Sprawdź horoskop dla Koziorożca

Wodnik Wodnik Fot. iStock

Pan Wodnik zdradza całkiem przypadkiem, z osobami, których nikt by o to nie posądzał

Życie z Wodnikiem to telenowela, do której ktoś zgubił scenariusz. Nigdy nie wiadomo, co czeka nas w następnym odcinku. Zdrada też przytrafia się Wodnikowi obydwu płci zupełnie przypadkowo i to z osobami, których nikt by o to nie posądzał.

Pan Wodnik w swoich wyczynach przebiłby niejednego Skorpiona, gdyby tylko zechciał uchylić rąbka tajemnicy. Przytrafiają mu się niezwykłe erotyczne przygody, w których uczestniczy z naiwnością dziecka. Sądzi, że miłość mu wszystko wybaczy, ale myli ją z przelotnym zauroczeniem. Aby kogoś zdobyć, posuwa się do kłamstw, a nawet udaje, że wcale nie jest zajęty. Gdy sprawa wychodzi na jaw, jest zaskoczony i obrażony, że ktoś śmie ograniczać jego wolność. Najtrudniejszy przypadek w całym zodiaku.

Sprawdź horoskop dla Wodnika

Ryby Ryby Fot. iStock

Ryby nie zdradzają, tylko "podążają za sercem i szukają tej jedynej"

Urodzeni pod znakiem Ryb zdradzają wskutek niezwykłych zbiegów kosmicznych okoliczności. Bo cóż znaczy rozsądek wobec karmicznych związków i mitycznej drugiej połówki jabłka? Ryby obydwu płci szukają magii, znaków i uniesień, o jakich inne znaki nie mają bladego pojęcia.

Pan Ryby ma wielkie serce i nie potrafi odmówić, zwłaszcza jeśli kusicielka odwoła się do romantycznych uczuć. Chce poczuć coś niezwykłego, dlatego organizuje schadzki w niezwykłych miejscach. Nęka telefonami, pisze wiersze, ma ataki histerii. Jednak szybko się nudzi, dlatego romans z Rybą może nagle skończyć się we łzach. Porzucona kochanka i zdradzona żona ze zdumieniem patrzą na kolejne ofiary, które nabierają się na jego pełne łez oczy. On przecież nie jest niczemu winien, tylko podąża za sercem i szuka tej jedynej miłości.

Sprawdź horoskop dla Ryb

CZYTAJ DALEJ>>>

Ranking mężów według znaków zodiaku: od materiału na starego kawalera po ideał, który nieba żonie przychyli

Ranking mężów według znaku zodiaku
Fot. East News