Skorpion zdradza pod wpływem namiętności, Byk z nudów. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [KOBIETY]

Miłosne życie nie zawsze biegnie tak spokojnie i bezproblemowo, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czasami ktoś pośle nam uwodzicielskie spojrzenie i nagle czujemy się jak w brazylijskiej telenoweli. Flirty, skrywane afekty, a nawet prawdziwe zdrady niestety przydarzają się każdemu z dwunastu znaków zodiaku. Czemu, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki? Zapraszamy do naszego przewodnika.
Baran Baran Fot. iStock

Baran zdradza, gdy partner przestaje o nią walczyć

Baran obydwu płci kieruje się instynktem i nie zastanawia się za długo nad konsekwencjami swoich działań. Łatwo go poderwać, ale zatrzymać na dłużej, to już prawdziwa sztuka.

Pani Baran zdradza, gdy partner przestaje o nią walczyć. Nie dla niej mąż ciepła kluska, w związku musi się coś dziać! Lubi odrobinę ryzyka, namiętności i niepewności. O taką kobietę trzeba się cały czas starać, bo inaczej pojawią się nowi adoratorzy i znudzona pani Baran będzie chciała poczuć trochę emocji. Gdy romans wyjdzie na jaw, panowie muszą stoczyć pojedynek. Niech wygra lepszy!

Sprawdź horoskop dla Barana

Byk Byk Fot. iStock

Byk mocno się w romans angażuje, rozważa także zmianę partnerów

Byk obydwu płci unika miłosnego ryzyka. Gdy się z kimś wiąże, chce żeby było bezpiecznie i wygodnie. Ale lubi dobry seks, więc gdy go w związku zabraknie, Byk zacznie dyskretnie rozglądać się dookoła.

Pani Byk zdradza, gdy partner nie dba o to, aby wspólne życie było po prostu przyjemne. Potrzebuje kolacji w restauracji czy wyjścia na premierę. Gdy staje się przaśnie, biednie i nudno, zaczyna marzyć o królewiczu z bajki. W romans mocno się angażuje i rozważa, czy z nową zdobyczą będzie jej lepiej. Jeśli zdecyduje się na zamianę, bezwzględnie walczy o swoją część małżeńskiego majątku. Lepiej o nią zadbać, zanim do tego dojdzie.

Bliźnięta Bliźnięta Fot. iStock

Bliźnięta zdradzają, sprawdzają możliwości, odchodzą, wracają

Bliźniak obydwu płci jest mistrzem flirtów. Wizja romansu jak z filmu bawi go, ale tylko do czasu, gdy sprawy nie zabrną za daleko. Gdy zorientuje się, że ktoś bierze jego wyznania na poważnie, szybko zwiewa do domu.

Pani Bliźniak lubi sobie inteligentnie pogadać. W dodatku często tak się jej w życiu układa, że gdy już pozna jednego interesującego mężczyznę, to zaraz pojawia się drugi, niemniej ciekawy. Jest rozdarta między różne możliwości, odchodzi i wraca. Zostaje z tym, kto ma do zaproponowania ciekawsze opcje na weekendowe wypady i wakacyjne eskapady. Nudziarze zamrażają jej libido.

Sprawdź horoskop dla Bliźniąt

Rak Rak Fot. iStock

Rak jako kochanka nie odpuszcza

Zdrada to dla Raka (bez względu na płeć) ekstremalne przeżycie. Kocha swoją rodzinę, nie wyobraża sobie utraty dzieci, dlatego nie ryzykuje bez sensu. Chyba, że trafi go strzała Amora, a wtedy wszyscy mają problem.

Pani Rak, jeśli decyduje się na zdradę, to tylko dlatego, że kochanek wydaje jej się lepszym kandydatem do wspólnego życia niż mąż. Pani Rak nie inwestuje uczuć w przelotne znajomości, interesuje ją wszystko albo nic. Łapie się na obietnice wspólnego życia, dziecka, rasowego psa. Gdy się na kogoś uprze, to nie odpuści, dlatego jako kochanka jest niezwykle trudna do porzucenia.

Sprawdź horoskop dla Raka

Lew Lew Fot. iStock

Pani Lew nie lubi być tą drugą i szybko ujawni romans żonie kochanka

Lew obydwu płci nie zdradza, Lew łaskawie się komuś oddaje. Kto urodził się pod tym znakiem, ten łaknie podziwu i komplementów. Zdrada z powodu pychy? Tak, u Lwa to jest możliwe.

Pani Lew chce być adorowana, dlatego jeśli mąż traci nią zainteresowanie, zaraz pojawia się ktoś chętny do zabawiania. Ale romans z panią Lew to nie jest prosta sprawa, bo Lwica nie będzie numerem dwa. Sama poinformuje żonę kochanka o swoim istnieniu, ale też nie ma ochoty brać sobie jego problemów na głowę. Szalony wyjazd na weekend budzi jej entuzjazm, ale kochanek na jej progu z walizką już nie.

Sprawdź horoskop dla Lwa

Panna Panna Fot. iStock

Panna zdradza i szybko o skoku w bok zapomina

Dla Panny seks jest jak wizyta u lekarza, trzeba to raz na jakiś czas zrobić dla zdrowia. Jeśli w związku się nie udaje, Panna poszuka sobie dyskretnej i uprzejmej przyjaciółki.

Pani Panna nie bawi się w zdrady czy miłosne podchody. Jeśli daje się komuś uwieść, to tylko pod wpływem chwilowego zaćmienia, a potem zapomina o sprawie i wraca do swojego uporządkowanego życia. Nie ma co wysyłać jej tęsknych SMS-ów, bo do starych spraw nie wraca. Bywa jednak, że w tajemnicy szaleje w Internecie, gdzie pod zmienioną tożsamością, daje upust swoim fantazjom.

Sprawdź horoskop dla Panny

Waga Waga Fot. iStock

Waga zwodzi, przyciąga i odpycha

Waga obydwu płci uwielbia być w centrum zainteresowania, flirtuje na potęgę, uwodzi spojrzeniem. A jeśli zdradza to dlatego, że ktoś tak pięknie ją o to prosił. O miłosnym życiu Wag można pisać powieści. Ten znak zodiaku ma talent do wikłania się w nieprawdopodobne miłosne historie.

Pani Waga lubi być w centrum uwagi i potrafi totalnie zawrócić komuś w głowie. Na jej skinienie mężczyźni rzucają wszystko, i biegną na ratunek. Jednak rycerzy zawsze jest kilku, bo pani Waga nie potrafi się zdecydować, z kim ewentualnie pójść na całość. Zwodzi, utrzymuje w niepewności, przyciąga i odpycha. W organizacji tajnych schadzek i ocenie potencjalnych kandydatów uczestniczą jej najlepsze przyjaciółki, jak w najlepszym serialu.

Sprawdź horoskop dla Wagi

Skorpion Skorpion Fot. iStock

Skorpion nie oprze się prawdziwej namiętności

Ma w zodiaku - bez względu na płeć - opinię największego podrywacza. Słusznie, bo seks w jego życiu to kluczowa sprawa. Gdy w małżeńskiej sypialni wieje nudą, szuka kogoś, z kim da się zrealizować różne dziwne fantazje.

Pani Skorpion zdradza, gdy nie może się oprzeć namiętności. Szuka kogoś, kto będzie pragnął jej ponad wszystko i będzie gotowy wystawić się na wielkie niebezpieczeństwo, żeby ją zdobyć. Jeśli jednak kochanek się nie sprawdzi, porzuca go, a czasami nawet niszczy, żeby przypadkowo nie wyznał komuś prawdy.

Sprawdź horoskop dla Skorpiona

Strzelec Strzelec Fot. iStock

Strzelec najchętniej flirtuje przez internet

Strzelec obydwu płci chce mieć w życiu przygody, interesujące hobby i ciekawych ludzi wokół siebie. Gdy się nudzi, zaczyna szukać okazji do narobienia sobie i innym kłopotów. Rzuca się w romans, a potem dziwi się, że sprawa wyszła na jaw i są konsekwencje.

Pani Strzelec jeśli zdradza, to w ferworze zabawy. Zapada na przelotne fascynacje, ale nie odrywa się na długo od ziemi. Jej wybranek musi być interesujący, ale i tak w końcu zacznie się nim nudzić. Dlatego lubi flirty przez Internet, gdzie w razie potrzeby można po prostu zniknąć bez żadnych konsekwencji.

Sprawdź horoskop dla Strzelca

Koziorożec Koziorożec Fot. iStock

Koziorożec zdradza, bo kocha albo się mści

Koziorożec obydwu płci nie ma czasu na romanse, bo pracuje, a poza tym boi się konsekwencji. Dopiero kryzys czterdziestki czy pięćdziesiątki sprawia, że przypomina sobie o wszystkich niewykorzystanych okazjach. Ku przerażeniu rodziny zaczyna nadrabiać zaległości.

Pani Koziorożec, jeśli zdradza, to albo z zemsty, albo z wielkiej miłości. Kochanka nie zamierza jednak niańczyć i stawia mu wysokie wymagania. Nawet jeśli targają nią wielkie emocje, na pierwszym miejscu stawia dom i obowiązki. Namiętne relacje z czasem zamieniają się w przyjaźń, zwykle długoletnią.

Sprawdź horoskop dla Koziorożca

Wodnik Wodnik Fot. iStock

Wodnik lubi romansować na wyjazdach

Życie z Wodnikiem to telenowela, do której ktoś zgubił scenariusz. Nigdy nie wiadomo, co czeka nas w następnym odcinku. Zdrada też przytrafia się Wodnikowi obydwu płci zupełnie przypadkowo i to z osobami, których nikt by o to nie posądzał.

Pani Wodnik jest mistrzynią mezaliansów. Nie dzieli mężczyzn na bogatych i nieważnych. Jeśli podoba jej się jakiś przystojniak, to nie ważne skąd jest czy ile ma lat. Fascynuje się nie tylko ciałem, ale i umysłem. Przeciętniacy nie mają u niej żadnych szans. Lubi romanse na wyjazdach, w niespodziewanych okolicznościach. Wytropić, co ma na sumieniu, graniczy z cudem.

Sprawdź horoskop dla Wodnika

Ryby Ryby Fot. iStock

Ryby lubią romansować... w wyobraźni

Urodzeni pod znakiem Ryb zdradzają wskutek niezwykłych zbiegów kosmicznych okoliczności. Bo cóż znaczy rozsądek wobec karmicznych związków i mitycznej drugiej połówki jabłka? Ryby obydwu płci szukają magii, znaków i uniesień, o jakich inne znaki nie mają bladego pojęcia.

Pani Ryby chętnie flirtuje, a także doradza znajomym i współpracownikom w ich miłosnych sprawach. Takie relacje potrafią wymknąć się spod kontroli i przyjaźń kończy się w łóżku. Gdy sprawa wyjdzie na jaw, pani Ryba udaje, że nic się przecież nie stało, bo to wcale nie było ważne. Potrafi też wieść podwójne życie w Internecie, a niektóre romanse do końca rozwijają się tylko w jej wyobraźni.

Sprawdź horoskop dla Ryb

CZYTAJ DALEJ>>>

Ranking żon według znaków zodiaku: od przyjaciółki przez pielęgniarkę po ideał tradycjonalistów

Ranking żony według znaków zodiaku
Fot. East News