Dla Wagi rok 2018 będzie wyjątkowo udany, Panna w lipcu pozna miłość. Sprawdź, co cię czeka w nowym roku [HOROSKOP 2018]

2018 rok będzie rokiem liderów i inwestorów. W kwietniu, sierpniu i listopadzie warto brać ślub, bo planeta Wenus będzie wtedy sprzyjać miłości. Ale to nie koniec dobrych przepowiedni. Sprawdź, co mówią o tobie gwiazdy.
Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Wodnik - 21 stycznia do 19 lutego

W 2018 roku będziesz musiał stać się bardziej odpowiedzialny i pracowity. W kontaktach z ludźmi możesz napotkać trudności i uprzedzenia, a niektórzy nawet będą chcieli skorzystać na twojej pracy. Aby uniknąć kłopotów, przykładaj większą wagę do swoich słów i obietnic. Już w styczniu uda ci się uporządkować trudne sprawy, a wiosnę powitasz w doskonałym humorze. Spodziewaj się w tym roku szczęśliwych rodzinnych wydarzeń. Ktoś zaprosi cię na ważną uroczystość, a być może powierzy zaszczytną funkcję. Poczujesz się ważny i kochany.

Kariera

Pierwsza połowa roku przyniesie ci mądre pomysły i wspaniałe okazje, które będą rozwijać się i przynosić zyski przez następne miesiące. Pracuj za dwóch, ale pamiętaj o swoich interesach i nie daj się wykorzystywać. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Ryby - 20 lutego do 20 marca

Szybko wcielisz w życie noworoczne postanowienia. Zaraz po Nowym Roku postanowisz zerwać z nudą i nieciekawymi znajomymi. Uda ci się wyrwać ze starych układów i zdobyć nowe umiejętności. Zainwestujesz w siebie, zamiast czekać, aż inni pozwolą ci coś zrobić. Pomyślisz o dalszej nauce, chętnie zmienisz rytm swojego życia. Planeta Saturn będzie sprzyjać twoim zamierzeniom, a nowe przyjaźnie bardzo ci się przydadzą. Także podróże dostarczą ci w tym roku wielu wrażeń i będą sprzyjały interesom. Druga połowa roku może przynieść ci okazję do dłuższego wyjazdu, a nawet przeprowadzki.

Miłość

Bądź optymistą i nie daj się wciągnąć w cudze miłosne spory. Towarzyskich plotek w tym roku może być więcej niż zwykle, a ty będziesz w centrum wydarzeń. Ty i twój partner możecie mieć inne zdanie co do tego, jak należy postąpić. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Baran - 21 marca do 20 kwietnia

W 2018 roku staniesz się bardziej wymagający nie tylko dla innych, lecz także dla siebie samego. Planeta Saturn nakłaniać cię będzie do podsumowań i radykalnych decyzji. Od stycznia do marca wojowniczy Mars dodawać ci będzie odwagi. Jego wpływ uczyni z ciebie twardego negocjatora. Poczujesz, że potrzebujesz w życiu więcej swobody i przestrzeni. Bez żalu zakończysz relacje, które nie pozwalają ci skupić się na tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Trudne wybory jesienią okażą się opłacalne.

Zdrowie

Pora nadrobić zdrowotne zaniedbania. Zrób kontrolne badania, pamiętaj o umówionych wizytach. Przez całą jesień Jowisz sprzyjać będzie szybkiej regeneracji twojego organizmu. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Byk - 21 kwietnia do 20 maja

Sympatyczni ludzie, brak poważniejszych problemów i odpowiednia ilość gotówki zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa i dobry humor. Dzięki szczerości i odwadze wyjaśnisz wiele nieporozumień, które zaprzątały twoją uwagę w zeszłym roku. Latem sprzyja ci szczęście w podróży i podczas załatwiania ważnych spraw z obcokrajowcami. Ten rok to dobry czas, aby rozpocząć naukę języka, zapisać się na ciekawe kursy czy studia.

Kariera

Sprzyjać ci będą osoby na wysokich stanowiskach, a zbiegi okoliczności związane z pracą będą korzystne. Walcz o podwyżkę lub awans, bo w tym roku okaże się to łatwiejsze. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop dzienny Horoskop dzienny fot. Pixabay

Bliźnięta - 21 maja do 21 czerwca

Powiesz dość nudzie i stagnacji. Rok 2018 sprzyja sprawom, które wymagają od ciebie świeżego spojrzenia, a nawet zdolności do ryzyka. Efekty tego, co w tym roku osiągniesz, okażą się trwałe. Latem nadarzy się okazja do zdobycia nowych znajomych, którzy okażą się dobrymi doradcami. Jesienią przypomnisz sobie o pasjach i zainteresowaniach, na które od dawna nie miałeś czasu. Ten rok będzie korzystny także dla spraw domowych. Uda ci się wyremontować mieszkanie lub wymienić meble, a twoje artystyczne talenty będą miały okazję rozbłysnąć.

Miłość

Rok 2018 zacznie się spokojnie. Będzie mniej miłosnych problemów i nieporozumień niż w ostatnich latach. Poczujesz, że znowu wszystko jest możliwe, zadbasz o siebie i przyciągniesz więcej pozytywnych emocji. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Rak - 22 czerwca do 22 lipca

W 2018 roku Saturn będzie cię dyscyplinować, a ty zrobisz wszystko, aby mu się nie poddać. Odsuniesz od siebie trudne sprawy, odwołasz ryzykowne decyzje. Karierze lub nauce nie poświęcisz więcej czasu, niż jest to absolutnie konieczne. Intuicja cię nie zawiedzie, bo czasami każdy w życiu musi zwolnić tempa. Prywatne i rodzinne wydarzenia znajdą się w centrum twojego zainteresowania. W tych dziedzinach życia oczekuj szczęśliwych wydarzeń i sympatycznych niespodzianek. Udadzą się też większe imprezy i zjazdy.

Zdrowie

Bądź dla siebie wyrozumiały i zapewnij swojemu organizmowi trochę wytchnienia i luksusu. W styczniu i w wakacje panuj nad nerwami, bo Mars skłaniać cię będzie do kłótni lub ryzykownych zachowań za kierownicą. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Lew - 22 lipca do 23 sierpnia

Nadchodzą dobre dni. Staniesz się bardziej pewny siebie i swoich możliwości. Kłopotów będzie mniej, a powodów do radości więcej. Uda ci się spełnić marzenie bliskiej osoby, a trudne sprawy wyjaśnią się na korzyść twojej rodziny. Latem zdobędziesz nowych przyjaciół, wybierzesz się w egzotyczną podróż. Jesień sprzyja twoim finansom. Uda ci się dokonać korzystnej transakcji. Będziesz mógł pozwolić sobie na bardziej luksusowe życie. To dobry rok, aby odważyć się na zakup mieszkania czy nowego samochodu.

Kariera

Bierz udział w konkursach, interesuj się każdą nową sprawą, spotykaj się z wpływowymi osobami. Otrzymane w czerwcu propozycje wymagać będą szybkich decyzji. Nie przywiązuj się do starych schematów i nie broń przed potrzebnymi zmianami. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Panna - 24 sierpnia do 22 września

Czeka cię pracowity rok, ale wcale nie będziesz z tego powodu narzekać. Jowisz korzystnie wpłynie na twoją karierę, a Saturn pomoże ci w skrupulatnej realizacji życiowych planów. Co sobie zaplanujesz, to zrobisz, bez względu na opinie otoczenia. Nowe wyzwania uświadomią ci, czego się w życiu nauczyłeś i ile wartościowych rzeczy możesz jeszcze zrobić. W każdej dziedzinie życia im wyżej będziesz w tym roku mierzyć, tym wyżej w przyszłości zajdziesz.

Miłość

Pomyślisz o stałych związkach i kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Nie książę z bajki, a cierpliwy opiekun stanie się poszukiwanym przez ciebie ideałem. Lipiec sprzyja nowym, ważnym znajomościom. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Waga - 23 września do 23 października

Rok 2018 będzie wyjątkowo udany. Jowisz da ci szansę na spełnienie marzeń, a Pluton pokaże, ile jeszcze jest w twoim życiu do osiągnięcia. Intuicja podpowiadać ci będzie korzystne rozwiązania. Dużo zyskasz dzięki udanej współpracy z innymi ludźmi. W urzędach spotkasz się z życzliwością i zrozumieniem. Wakacje sprzyjają zajęciom, które związane są z pięknem i sztuką. Zaczniesz częściej pojawiać się w galeriach i modnych klubach. Zyskasz oddanych przyjaciół z towarzystwa, które podziela twoje poglądy.

Zdrowie

Potraktuj swój wizerunek jak poważną inwestycję, nie oszczędzaj na fryzjerze i porządnych kosmetykach. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Skorpion - 24 paźdzniernika do 22 listopada

Rok 2018 minie szybko i przyniesie nowe szanse. Poczujesz, że masz kontrolę nad sytuacją. Jowisz w twoim znaku sprawi, że będzie można na ciebie liczyć. Podejmiesz się załatwienia ważnych spraw, które dotyczą całej rodziny. Wybierzesz się do notariusza, załatwisz zaległe wizyty w urzędach. Będziesz decydować, rządzić i dzielić obowiązki. Druga połowa roku przyniesie okazję do poważnych inwestycji. Mieszkanie, ziemia lub nowy samochód staną się tematem numer jeden. Jesienią wszyscy docenią twoje sukcesy.

Kariera

Zapowiada się pracowity rok, ale jest się o co starać. Myśl o swoich korzyściach i o przyszłości. Będziesz inwestować, decydować i rozmyślać o sprawach, które dotyczą całej firmy lub nawet branży. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Strzelec - 23 listopada do 24 grudnia

Uda ci się złapać trochę oddechu po ważnych wydarzeniach, których bohaterem byłeś w ostatnich latach. Twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem. Doskonale udadzą się w tym roku podróże, dlatego nie oszczędzaj i jedź tam, gdzie czujesz się wspaniale. Nawet służbowe szkolenia i zjazdy będą zabawniejsze, niż przypuszczasz. Wiele Strzelców odkryje też nowe zainteresowania związane z psychologią, religią i filozofią. Hobby da ci mnóstwo satysfakcji, a być może odnosisz dzięki niemu różne stare znajomości.

Kariera

Pojawią się nowe źródła dochodów, ale rok 2018 nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom. Zajmiesz się spłacaniem starych kredytów i będziesz cieszyć tym, co udało ci się osiągnąć. Zrobi się spokojniej, będzie mniej konfliktów ze współpracownikami. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.

Horoskop Horoskop fot. Pixabay

Koziorożec - 22 grudnia do 20 stycznia

Czeka cię rok pełen nowych propozycji, dla których chętnie zmienisz bieg twojego uporządkowanego życia. Postanowisz zmienić wszystko na lepsze i nie będziesz chciał zmarnować ani chwili swojego czasu. Planeta Saturn, która znajduje się w twoim znaku, sprzyja nauce, pracy, awansowi. Wszystko jednak będzie wymagało od ciebie cierpliwości i systematyczności. Nie załamuj się, jeśli pojawią się trudności, bo dasz sobie z nimi radę. Już w wakacje twoja strategia przyniesie spodziewane efekty. Druga połowa roku bardzo sprzyja zdobyciu szacunku i prestiżu.

Miłość

To dobry czas na pielęgnowanie istniejących już związków. Zdecydujesz się na ważną deklarację, wspólne mieszkanie czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit. Tu możesz przeczytać cały horoskop na 2018 rok.