"Zerwała z chłopakiem, bo puścił bąka". Najgłupsze powody rozstań [WYZNANIA]

Czasem, mimo początkowej "chemii", orientujemy, że związek nie ma sensu. Jak znaleźć powód do zerwania? Na forum edziecko.pl podzieliliście się najgłupszymi powodami, dla których postanowiliście się rozstać. Nie traktujcie tych wyznań zbyt poważanie, bo jak wspominacie, niektóre zdarzenia miały miejsce... w podstawówce. Pamiętajcie, jako nastolatki inaczej patrzyliśmy na pewne sprawy.
. . fot. flikr.com, Mitya Ku CC by-sa/2.0/

.

30 lat temu. Nie pamiętam, może to była druga klasa szkoły, a może trzecia... Kolega pisał do mnie listy miłosne i dostarczał poprzez swoich kolegów z paczki.
W jednym napisał: Kocham cię bardzo i obiecuję, że będę cię kochać do końca szkoły. Zerwałam, bo ja chciałam być kochana "do końca życia".

. . fot. flikr.com, Gareth Williams (CC BY 2.0)

.

Nie umówiłam się na kolejną randkę z bardzo przystojnym i fajnym chłopakiem, bo na pierwszej komar go ugryzł w usta. No, nie mogłam po prostu!

. . fot. flikr.com,W3155Y (CC BY-NC-ND 2.0)

.

Zerwałem, bo robiła błędy ortograficzne w listach. Dodatkowo, moja matka, widząc ją na zdjęciu, a nie była świadoma, kogo widzi (nie powiedziałem, że z nią "chodzę"), zapytała: A kto to, ta brzydka dziewczynka? Zabolało mnie to, bo ona wcale nie była brzydka, ale podejrzewam, że do decyzji to się dołożyło też.

. . fot. flikr.com, dollen, (CC BY-ND 2.0)

.

"Straciłaś swą tajemniczość" - powiedział mi z nutką pretensji w głosie, gdy po kilku miesiącach łażenia za mną doszło do nawiązania bliższej, pewien czas trwającej, relacji, połączonej oczywiście z poznawaniem się. Nie dogodzisz.

. . fot. flikr.com,Helga Weber CC by-nd/2.0/

.

Zerwałam, bo napisał dla mnie wiersz, nawet niezły. Zamiast się wzruszyć stwierdziłam, że być może ma zadatki na stalkera, więc lepiej zwiewać. Chyba nie jestem romantyczką.

. . fot. flikr.com, Paulo Alegria (CC BY-NC-ND 2.0)

.

Miałam z jednym chłopakiem ze studiów jechać w góry w wakacje. Ponieważ wyjazd nie doszedł do skutku, choć czekałam pół lata, a drugie pół chłopak miał spędzić w domu, zaproponowałam, że odwiedzę go w jego miasteczku. Usłyszałam, że nie, bo "co ludzie powiedzą". Uznałam, że nie zniosę takiej dulszczyzny.

. . fot. flikr.com, Mitya Ku(CC BY-SA 2.0)

.

Nie umówiłam się na trzecią randkę, bo na pierwszej przyszedł w sweterku w serek. a na drugą umówiliśmy się w parku i chłop przylazł w białych spodniach (sic!) i nie mogliśmy nawet usiąść na ławce i romantycznie popatrzeć na łabędzie. A jak przeleciał obok nas bąk a on zaczął piszczeć jak dziewczynka i podskakiwać.

. . fot. flikr.com, Michael Newman (CC BY-NC-ND 2.0)

.

Rozstanie to może za dużo powiedziane, bo byliśmy na etapie randek i szaleńczego zauroczenia. Na koncercie odbijał wszystkich, którzy chcieli się ze mną zderzyć. Stałam jak głupia, bo przez niego mogłam tylko podskakiwać w jednym miejscu. Do dziś nie wiem, jak to zrobił, że był wszędzie wokół mnie. W każdym razie stwierdziłam, że psuje zabawę i w ogóle obraża mnie traktując jak zwiewną lilię. W tym samym czasie rozpadł się związek mojej przyjaciółki, bo chłopak chciał, żeby zmieniła trampki na obcasy, a ona nie zamierzała wyglądać jak dziunia.

. . fot. flikr.com, Umberto (CC BY-NC-ND 2.0)

.

Mój mąż twierdzi że kiedyś zerwał znajomość dlatego że imię dziewczyny kojarzyło mu się z panią do sprzątania z filmu. Miała na imię Marysia.

. . fot. flikr.com,JOHNNY LAI (CC BY 2.0)

.

Przyjaciółka zerwała z chłopakiem, bo jak lecieli razem szybowcem, to puścił bąka (nie za bardzo wiem, co miał zrobić, biedak tak wysoko w powietrzu, gdy go przycisnęło). Z innym chciała zerwać, bo na wakacjach pod namiotem, gdy jeden z materacy się zepsuł zaproponował, że będą spać na tym dobrym na zmianę, zamiast szlachetnie oddać ten sprawny jej (czy by przyjęła to inna sprawa, ale uważa, on powinien zaoferować jako samiec - zwłaszcza na początku związku).