Nosowska powiększyła usta "na żywo" w domu. "Im pełniejsze, tym mężczyzna spodziewa się większych uciech"

Katarzyna Nosowska kontynuuje serię zabawnych "babskich" filmików na Instagramie. Tym razem wciela się w rolę wizażystki, która podpowiada, jak powiększyć usta. Na fali popularności słynnych filmików "a ja żem jej powiedziała...", wokalistka wyda nawet książkę! Premiera już w maju.

Nosowska pokazuje na Instagramie kolejne filmiki

Kasia Nosowska znowu sobie drwi i trzeba przyznać, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Niedawno pisaliśmy, jak w serii zabawnych filmików parodiuje blogerki fitnesowe i daje wskazówki jak... przytyć (Czytaj: "Obiecuję ci, że przytyjesz" - Kasia Nosowska parodiuje fitnesserki? "To mój ulubiony trening"), a trzy dni temu na jej Instagramie pojawiły się nowe filmiki.

Tym razem wokalistka pokazuje, jak łatwo, szybko i w domowych warunkach powiększyć usta. Filmiki na Instagramie Kasi biją rekordy popularności i "zabijają" śmiechem. Przekonajcie się same.

Im większe, tym lepsze

Mój tutorial! Zapraszam:)

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official) Kwi 13, 2018 o 2:16 PDT

W sześciu krótkich filmikach Nosowska z dystansem i poczuciem humoru wbija szpilki we współczesne standardy piękna. Na filmikach możemy zobaczyć, jak przy pomocy podkładu i szminki wokalistka optycznie powiększa swoje usta. Gotowe na salwy śmiechu?

Czołem dziewczyny! Nie każda z nas ma bardzo dużo pieniędzy, aby odmienić swoje oblicze w gabinecie medycyny estetycznej. Pokażę Wam dzisiaj jak zrobić to samodzielnie. Zamalowujemy po prostu to, co mamy.

- zaczyna Nosowska.

To cię zainteresuje:  9 błędów w makijażu, które sprawiają, że wyglądasz staro. Jak ich unikać?

Nigdy dosyć ust

W drugim odcinku wesołego tutorialu Nosowska radzi, żeby nie żałować ani pudru, ani szminki. W końcu im więcej tym lepiej, a obfitych ust nigdy dosyć.

TUTAJ przeczytasz, jak Kasia Nosowska nabija się z blogerek fitensowych

Erotyczna swoboda

W trzecim odcinku Kasia Nosowska, kreśląc wokół ust nową linię warg, stwierdza wprost, że duże usta śwuadczą o erotycznej swobodzie, a wygląd "sugeruje ogromną przyjemność". Gotowe na dalsze części?

Pełne usta ku większej uciesze mężczyzn

Dziewczyny! Zarysowałam mój preferowany kształt ust. W moim przypadku ten rozmiar wydaje się odpowiedni.

I daje wskazówkę:

Pamiętajcie, że im pełniejsze usta, tym mężczyzna spodziewa się większych uciech

Domowy sposób na usta XXL

W piątym odcinku Nosowska daje rady, jak "domowymi sposobami" jeszcze bardziej uwydatnić usta. Do zabiegu Kasia wykorzystuje tzw. "wyciory waciane".

Pokażę wam teraz jak domowym sposobem sprawić, aby były jeszcze pełniejsze. To są wyciory waciane namoczone wodą.

Domowy sposób na usta XXL ciąg dlaszy

Kasia pokazuje, jak zaaplikować wałki waty. Najpierw warga górna, potem dolna i gotowe! Na koniec wokalistka zespołu Hey zwraca się do oglądających jej poradnik kobiet:

Dziewczyny! Same rozumiecie, że jest dobrze. Pozdrawiam was i całuję!

- kończy szósty i ostatni odcinek tutorialu Nosowska.

Filmiki na Instagramie w sumie wyświetlono ponad milion razy. Pod nagraniami pojawiło się też kilka tysięcy komentarzy.

Popłakałam się ze śmiechu.

Jak nie kochać? Już wiem co dziś zrobię na te moje wąskie usta. Jesteś ZAJEBISTA!

Boże, ryczę ze śmiechu! Pani Kasiu, kocham Panią za to, co Pani tu wyczynia.

Padłam!

Fanki satyrycznej twórczości Kasi poza pozytywnymi komentarzami domagają się dalszych filmików:

Chcemy jeszcze wersje z brwiami rzęsami i cieniami do powiek.

Będzie książka!

Dla fanów "radosnej" twórczości Kasi Nosowskiej mamy dobra wiadomość. Poza Instagramem, gdzie możecie obserwować jej najnowsze filmiki, Kasia wydaje zbiór opowiadań pt. "A ja żem jej Powiedziała", w których opowiada o swoim życiu i doświadczeniach. Kasia jak sama przyznaje zrobiła to ku inspiracji i dla otuchy. Na Instagramie czytamy:

Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu. Nie oszczędzam siebie.

Premiera książki już w maju. Więcej w tym temacie będziecie mogły przeczytać już niedługo na kobieta.gazeta.pl. Zapraszamy!

To cię zainteresuje:

Więcej o: