Najsłodsze psy gwiazd. Kto może pochwalić się najbardziej uroczym pupilem?

Psy są dla swoich właścicieli jak członkowie rodziny. Towarzyszą celebrytom niemal na każdym kroku: w podróży, podczas zakupów, a czasem nawet na czerwonym dywanie. Gwiazdy często chwalą się swoimi słodkimi pupilami, pokazując ich zdjęcia na portalach społecznościowych, a coraz częściej także tworzą im osobne konta. Sprawdziłyśmy w Internecie, które z gwiazd mogą pochwalić się najbardziej uroczymi czworonogami. Oto one!

Psy Małgorzaty Rozenek-Majdan

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Paź 26, 2019 o 11:36 PDT

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa swojej wielkiej miłości do zwierząt, a szczególnie do swoich ukochanych buldożków, które adoptowała z fundacji SOS Bokserom. Kilka miesięcy temu psia rodzina Małgosi powiększyła się o nowego pupila, którego na urodziny podarował jej Radosław Majdan. - Kiedy masz najlepszego męża na świecie! Proszę Państwa oto GEORGE, spełnienie moich wieloletnich marzeń - napisała wówczas na Instagramie.

Pies Zofii Zborowskiej

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wieśka - PSINFLUENSERKA ?????? (@wieska_my_life_after_adoption) Sie 21, 2019 o 1:29 PDT

Wieśka, znana na Instagramie jako psinfluencerka, to ukochany pupil Zofii Zborowskiej. Aktora adoptowała ją w styczniu 2013 roku i od tego czasu są niemal nierozłączne. Wieśka może pochwalić się własnym kontem na Instagramie, które obserwuje już ponad 69 tysięcy osób - wow to prawdziwa psia influencerka!

Pies Deynn i Daniela Majewskiego

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dabbie Majewska (@dabbiefrench) Lip 3, 2019 o 3:03 PDT

Dabbie, czyli suczka buldoga francuskiego należąca do Deynn i Daniela Majewskiego to nie tylko jeden z najsłodszych, lecz także jeden z popularniejszych piesków w polskim show-biznesie. Dabbie również posiada swoje własne konto na Instagramie, które śledzi już ponad 118 tysięcy użytkowników. 

Pies Leo Messi'ego

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo) Lip 30, 2018 o 4:29 PDT

Jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie również może pochwalić się uroczym czworonogiem. Hulk, czyli dog de Bordeaux, towarzyszy Messiemu i jego rodzinie od 2016 roku. Piłkarz chętnie pokazuje swojego pupila w social mediach, a filmik, na którym grają razem w piłkę, zrobił w sieci furorę.

Pies Cioci liestyle i Wujaszka liestyle

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piesek liestyle (@piesekliestyle) Paź 8, 2019 o 3:35 PDT

Piesek liestyle to czworonożny przyjaciel popularnej w Polsce dwójki blogerów - Cioci liestyle oraz Wujaszka liestyle. Sam pupil wcale nie odbiega popularnością od swoich właścicieli, którzy regularnie prowadzą jego instagramowy profil. Piesek liestyle zgromadzi na social mediach już ponad 28 tysięcy fanów.

Pies Marca Jacobs'a

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Neville Jacobs (@nevillejacobs) Maj 31, 2019 o 8:26 PDT

Neville to bulterier, który należy do znanego projektanta mody - Marca Jacobsa. Na jego Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia zwierzaka w koszulkach projektu sławnego właściciela oraz ich wspólne dalekie podróże. Czworonóg ma na swoim koncie aż 210 tysięcy obserwujących. 

Pies Poli Lis

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Czarek Lis (@pies_czarek) Lip 14, 2019 o 6:54 PDT

Pies Czarek, czyli pupil Poli - córki Kingi Rusin, to pomeranian, który robi furorę na warszawskich ulicach. Te urocze pieski cechuje nie tylko oryginalny wygląd, lecz także niezwykle towarzyskie usposobienie.

- Pola dostała go ode mnie na 20. urodziny. Jest wesoły i pogodnie nastawiony do ludzi. Każda z nas, łącznie z moją mamą, opiekuje się Czarkiem, gdy Pola idzie na uczelnię. Uwielbiam go, w niczym mi nie przeszkadza. Wszędzie ze mną jeździ - powiedziała Kinga Rusin w jednym z wywiadów.

Pies Iwony Benjamin

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Iwona Benjamin?????? (@iwonaburnat) Paź 8, 2019 o 8:54 PDT

Toby, podobnie jak jego właścicielka, znany jest nie tylko w Polsce, lecz także w Hollywood. Znana z programu "Żony Hollywood" - Iwona Benjamin - doskonale zadbała o rozwój kariery swojego pupila, tworząc mu własną markę. Życie Toby'ego (mieszanki szpica miniaturowego i husky) to prawdziwy "amerykański sen". Kiedyś był bezdomny, teraz jest psim celebrytą. Firma Toby&Pucci zajmuje się projektowaniem oraz szyciem ubranek dla psów, a także oferuje usługi pielęgnacyjne dla zwierząt. 

Pies Paris Hilton

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton) Cze 11, 2018 o 2:27 PDT

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również Paris Hilton, która jest ogromną wielbicielką piesków rasy chihuahua i ma ich naprawdę sporo. Choć pupile celebrytki nie mają własnych kont na Instagramie, to na brak luksusów nie mogą narzekać. Może trudno w to uwierzyć, ale pieski Paris Hilton mają własną miniaturową willę, która usytuowana jest w ogrodzie dziedziczki fortuny Hiltonów. 

Więcej o: