"Seks w wielkim mieście" wraca na ekrany! Jak zmieniły się główne bohaterki na przestrzeni ostatnich lat?

"Seks w wielkim mieście" to kultowy już serial, który uwielbiają kobiety na całym świecie. Dla wszystkich fanek życiowych perypetii przyjaciółek z Nowego Jorku mamy dobrą wiadomość. Serial doczeka się kontynuacji! Choć data premiery serialu nie jest jeszcze znana, to pierwszy klaps na planie filmowym ma paść w Nowym Jorku już wiosną tego roku. Jak obecnie wyglądają aktorki wcielające się w główne postacie? Bardzo się zmieniły?

"Seks w wielkim mieście" wraca na ekrany telewizorów

Serial "Seks w wielkim mieście" zadebiutował na ekranach telewizorów 6 czerwca 1998 roku i momentalnie podbił serca kobiet. Niedługo później, prawa do emisji zostały kupiony przez ponad 60 stacji z całego świata, a produkcja doczekała się sześciu sezonów, które składają się z 94 odcinków. Serial został nagrodzony wieloma nagrodami, w tym aż pięcioma Złotymi Globami. Serial doczekał się również kinowej kontynuacji, a dalsze losy bohaterek można było zobaczyć w dwóch filmach: Seks w wielkim mieście (2008) i Seks w wielkim mieście 2 (2010). Mimo upływu lat, zarówno serial, jak i filmy nieustannie cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że po wieloletniej przerwie, zdecydowano się nakręcić kolejny, siódmy sezon serialu "Seks w wielkim mieście".

O planach produkcji siódmego sezonu serialu "Seks w wielkim mieście" poinformowało HBO, gdyż to właśnie na ich platformie będzie można obejrzeć dalsze losy przyjaciółek z Nowego Jorku. O kolejnym sezonie serialu poinformowała również Sarah Jessica Parker, która opublikowała na swoim Instagramie krótką zapowiedź. Z doniesień mediów wynika, że w nowej serii zabraknie niestety postaci Samanthy Jones, w którą wcielała się brytyjska aktorka Kim Cattrall.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Nie da się ukryć, że od zakończenia szóstego sezonu serialu "Seks w wielkim mieście" minęło wiele lat. Jak zatem obecnie wyglądają odtwórczynie głównych ról? Bardzo się zmieniły?

Sarah Jessica Parker, czyli Carrie Bradshaw

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cultivate PR (@cultivatepr)

Cynthia Nixon, czyli Miranda Hobbes

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cynthia Nixon (@cynthiaenixon)

Kristin Davis, czyli Charlotte York

Kim Cattrall, czyli Samantha Jones

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kim Cattrall (@kimcattrall)

Więcej o: