Te sławne osoby mają największe rodziny. Jedna aktorka wychowała aż 14 dzieci. Wiedzieliście o tym?

Angelina Jolie, Brad Pitt oraz ich dzieci przez wiele lat tworzyli jedną z najsławniejszych wielodzietnych rodzin na świecie. Jednak nie tylko oni mogą pochwalić się liczną gromadką dzieci. Rekordzistka zestawienia wychowywała aż czternaścioro dzieci.

Angelina Jolie i Brad Pitt

Choć Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku po 11 latach związku i 2 latach małżeństwa, to nadal wspólnie wychowują szóstkę dzieci. Shiloh, Knox i Vivienne to dzieci biologiczne, natomiast Maddox, Zahara i Pax zostali adoptowani.

Bruce Willis

Mało kto wie, ale Bruce Willis również może pochwalić się licznym potomstwem. Aktor jest bowiem ojcem pięciu córek. Trzy z nich - Rumer, Scout LaRue i Tallulah - są owocem związku z  Demi Moore, natomiast dwie - Mabel Ray i Evelyn - ma z obecną żoną, Emmą Hemming.

Alec Baldwin

Jakiś czas temu, Alec i Hilaria Baldwinowie powitali na świecie swoje piąte dziecko. Po kilku miesiącach, a para poinformowała jednak, że ich rodzina powiększy się o kolejną pociechę. Obecnie Alec Baldwin jest szczęśliwym ojcem: Carmen, Leonarda, Romea, Eduarda, Raphaela oraz Lucii.

Kris Jenner

Kris Jenner jest głową jednej z najpopularniejszych rodzin na świecie. Jest bowiem mamą sześciorga dzieci: Kim, Kourtney, Khloe i Roberta, których był Robert Kardashian, a także Kyle i Kendall, które są owocem jej drugiego małżeństwa z Brucem Jennerem (obecnie znanym jako Cathlyn). 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)

Kevin Costner

Kevin Costner może pochwalić się siedmiorgiem pociech z trzech związków. Annie, Lily i Joe to dzieci, których matką jest Cindy Silvia. Cayden Wyatt, Grace i Hayes Logan to owoce drugiego małżeństwa z Christine Baumgartner. Natomiast Liam to jedt synem ze związku z Bridget Rooney.

Mel Gibson

Zapewne sporym zaskoczeniem dla was będzie informacja, że Mel Gibson doczekał się aż dziewięciorga dzieci. Z pierwszą żoną (Robyn Denise Moore) ma Hannę, Edwarda, Christiana, Williama, Louisa, Milo i Thomasa. Z kolei z Oksaną Grigorievą ma córkę Lucię, a z Rosalind Ross syna Larsa Gerarda.

Eddie Murphy

Nie da się ukryć, że Eddie Murphy to jeden z rekordzistów zestawienia. Słynny aktor jest obecnie ojcem aż dziesięciorga pociech. Owocami jego małżeństwa z Nicole Mitchell są: Bria, Myles, Shayne, Zola i Bella. Melanie Brown ma córkę Angel Iris. Z Paulette McNeely ma syna Erica, a z Tamarą Hood Christiana. Z modelką Paige Butcher, z którą zaręczył się w 2018 roku ma natomiast dwójkę dzieci: Maxa Charlesa i Izzy.

Mia Farrow

Największą rodzinę zestawienia miała natomiast Mia Farrow, która łącznie miała aż czternaścioro dzieci. Miała dwóch mężów, z których pierwszym był legendarny piosenkarz i aktor Frank Sinatra, a drugim - kompozytor André Previn. Jej trzecim życiowym partnerem był reżyser Woody Allen, z którym rozstała się w atmosferze skandalu. Jej biologiczni potomkowie to: Matthew, Sasha, Fletcher i Ronan, a adoptowani to: Soon-Yi, Lark, Summer 'Daisy', Moses, Tam, Dylan, Thaddeus, Frankie-Minh, Isaiah oraz Kaeli-Shea 'Quincy'. Niestety trójka z nich - Lark, Tam i Thaddeus - nie żyje. 

Źródło: kobieta.onet.pl

Więcej o: