Matki i córki jak dwie krople wody

Niedaleko pada jabło od jabłoni. W naszej galerii, z okazji Dnia Matki, przedstawiamy słynne mamy i ich ''miniaturki''. Poznaj córki wielkich gwiazd!
Nie Lady Gaga, nie Britney, ale właśnie Lourdes Leon szykowana jest na następczynię Madonny. W końcu to jej córka. Wszyscy ją pamiętają jako małą słodką brunetkę, zawsze modnie ubraną. Teraz ma 15 lat i wygląda coraz bardziej sexy. Krótka sukienka, wysokie buty. Wszystko wskazuje na to, że pójdzie tą samą drogą co mama. Nie Lady Gaga, nie Britney, ale właśnie Lourdes Leon szykowana jest na następczynię Madonny. W końcu to jej córka. Wszyscy ją pamiętają jako małą słodką brunetkę, zawsze modnie ubraną. Teraz ma 15 lat i wygląda coraz bardziej sexy. Krótka sukienka, wysokie buty. Wszystko wskazuje na to, że pójdzie tą samą drogą co mama. AP/Agencja Wyborcza.pl

Madonna i Lourdes

Lourdes ma 15 lat i jest najstarszą i jedyną biologiczną córką Madonny. Do matki jest podobna jak dwie krople wody. Złośliwi twierdzą, że uczyń już przerósł mistrza. Lourdes jest nie tylko ładna, ale i bardzo inteligentna. Wraz z matką w zaszłym roku zadebiutowały  jako projektantki. Razem zaprojektowały kolekcję Material Girl. W wywiadach obie panie opowiadają, że się uzupełniają, a wspólna praca to tylko przyjemność.

Michelle Obama, Malia Ann i Natasha

Mama dwóch córek. Podczas kampanii prezydenckiej starała się łączyć pracę z opieką nad ukochanymi córkami: Malią Ann (urodzona w 1998), oraz 10-letnią Natashą, którą rodzice pieszczotliwie nazywają Sashą. Michelle Obama to nie tylko jedna z najważniejszych dzisiaj kobiet na świecie. Pierwsza dama ma również bardzo nietypowe hobby. Uwielbia popularną wśród małych dziewczynek zabawkę hula-hop. Zawsze trenuje z córkami. Na fotografii Michelle Obama ze starszą córką Malią podczas zeszłorocznej świątecznej zbiórki żywności w Waszyngtonie.

Katie Holmes i Suri Cruise. Katie Holmes i Suri Cruise. PR Photos

Katie Holmes i Suri

33-letnia aktorka nie rozstaje się ze swoją prawie 5-letnią córką Suri. Media nie tylko zarzucają Kate, że pozwala małej nosić buty na wysokim obcasie, ale krytykują ją też za to, że dziewczynka nie ma przyjaciół równolatków. Suri jest tak rozpieszczana przez matkę, że od małego nosi ubrania tylko luksusowych marek

 

Nicole Kidman, Sunday Rose i Faith Margaret

Aktorka bardzo długo czekała na swoją biologiczną córkę. Po latach starań w 2008 na świat przyszła jej córka Sunday Rose (na zdjęciu z matką). Na początku tego roku Nicole Kidman i jej mąż, muzyk Keith Urban, dzięki matce zastępczej zostali po raz drugi rodzicami, para ma druga córeczkę.

Kate Moss i Lila Grace

Córka Kate Moss Lila Grace ma dzisiaj 9 lat. Modelka jest zajęta imprezowym stylem życia i przygotowaniami do swojego slubu, który ma odbyć się za dwa miesiące. Moss nie spędza każdej wolnej chwili z córką, ale też nie ukrywa, że to mała Lila jest jej największą dumą. Podobno dziewczynka marzy o tym, aby zostać modelką. Moss zapowiedziała, że córka marzenia może realizować, ale pod warunkiem, że ukończy 21 lat. warunki modelki już ma.

<b>Demi Moore</b><br>
Moore to mama aż trzech córek. Wszystkie są jej najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza z nich (na zdjęciu) Rumer ma dzisiaj 22 lata. Dziewczyna nie odziedziczyła urody po matce, za to jest bardzo podobna do swojego ojca, Bruca Willisa
Demi Moore
Moore to mama aż trzech córek. Wszystkie są jej najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza z nich (na zdjęciu) Rumer ma dzisiaj 22 lata. Dziewczyna nie odziedziczyła urody po matce, za to jest bardzo podobna do swojego ojca, Bruca Willisa Fot. Albert L. Ortega / PR Photos Albert L. Ortega / PR Photos

Demi Moore, Rumer, Scout LaRue i Tallulah Belle

Moore to mama aż trzech córek. Wszystkie są jej najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza z nich (na zdjęciu) Rumer ma dzisiaj 23 lata. Dziewczyna nie odziedziczyła urody po matce, za to jest bardzo podobna do swojego ojca, Bruca Willisa.

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker fot. East News

Sarah Jessica Parker, Marion Lorette i Tabithe Hodge

Aktorka serialu Seks w wielkim mieście tak bardzo pragnęła mieć córkę, że wraz z mężem zdecydowała się skorzystać z usług surogatki. Dwa lata temu zastępcza matka donosiła ciążę i urodziła dwie zdrowe dziewczynki. Sarah Jessica ma dzisiaj 46 lata i jej ulubionym zajęciem jest spacer z uroczymi bliźniaczkami.

Jessica Alba z córką. Jessica Alba z córką. Fot. East News

Jessica Alba i Honor Marie

Córeczka Alby to Honor Marie Warren i przyszła na świat trzy lata temu. Jessica Alba kilka miesięcy po porodzie pokazała córkę po raz pierwszy w magazynie OK! Sesja kosztowała wydawnictwo 1,5 miliona dolarów. Jessica jest w drugiej ciąży i już za kilka tygodni Honor zostanie siostrą.

<b>Salma Hayek</b><br>
Córeczka aktorki przyszła na świat przeszło trzy lata temu. Dzisiaj 44-letnia Hayek i jej śliczna córka Valentina są najlepszymi przyjaciółkami i uwielbiają wspólnie chodzić na zakupy 

Salma Hayek
Córeczka aktorki przyszła na świat przeszło trzy lata temu. Dzisiaj 44-letnia Hayek i jej śliczna córka Valentina są najlepszymi przyjaciółkami i uwielbiają wspólnie chodzić na zakupy Fot. Dean National Photo Group

Salma Hayek i Valentina

Córeczka aktorki przyszła na świat przeszło cztery lata temu. Dzisiaj 45-letnia Hayek i jej śliczna córka Valentina są najlepszymi przyjaciółkami, uwielbiają wspólnie spędzać czas, chodzić razem na zakup.

Halle Berry i Nahla

Halle Berry (długo czekała na to , aby zostac mamą. aktoka ma dzisiaj 45 lat, a jej ukochana córeczka Nahla trzy. aktorka, gdy tylko ma wolną chwilę, nie traci czasu u kosmetyczki czy w siłowni, tylko spędza go ze swoją córeczką!

Więcej o: