Eleganckie dodatki gwiazd

One wiedzą, że kluczem do sukcesu są dodatki.

Sarah Jessica Parker

Konsekwentnie promuje markę Halston Heritage, którą zarządza.

Lilly Allen

Torebka od Chanel, buty od Christiana Louboutina.


Kate Moss

Kate Moss nie rozstaje się z torebkami własnego projektu. Modelka stworzyła kolekcję torebek Longchamp. Podzieliła ją na 3 serie: Rock'n Casual, Rock'n Travel, Rock'n Glam. Jej ulubiony model to Gloucester - torebka mała, czarna, wykonana z matowej skóry,  wewnątrz ma podszewkę w deseń zebry.

Hilary Duff

Jej ulubiona torebka to klasyczny model od Balenciagi w ponadczasowym czarnym kolorze. torebka kosztuje 1 925 dolarów, czyli ponad 5600 zł!

Reese Whiterspoon

Reese także zdradza zamiłowanie do klasyki i prostoty. W czarnym sweterku, zwykłym t-shircie, czarnych rurkach i z kuferkową torebką w ręku kompletnie nie wyróżnia się na ulicy. Torebkę wyróżnia cena ok 900 dolarów!

Anna Mucha

Wielbicielka butów Christiana Louboutina. Ma w swojej szafie około 30 par szpilek od słynnego francuskiego szewca. Wydała na nie ok 100 tysięcy złotych!

Jessica Simpson

Gwiazda z z torebką od McQueena w kwiatowe wzory.

Lady Gaga

Szokuje swoim strojem, oddana fanka tragicznie zmarłego Alexandra McQuenna. Tutaj w dziwacznych szpilkach jego projektu.

Amanda Seyfried

Prawie nigdy nie rozstaje się ze swoją kwiecistą torebką Valentino. Torebka Valentino Fleurs Couture to majstersztyk krawiectwa. Wykonana jest z najwyższej jakości miękkiej skóry i misternie wykończona ręcznie formowanymi kwiatami. Niestety marka i rękodzieło mają swoją cenę - torebka kosztuje 2690$.

Eva Longoria

Eva Longoria ceni sobie klasykę. Torebka Hermes Birkin, szpilki YSL, okulary Ray-Ban.

 

Więcej o: