Ekscentryzm w pełnej krasie

Prada, Chanel czy Dior to nie tylko modne kreacje. To również gadżety... czasami bardzo ekscentryczne.

Akustyczna gitara Chanel

Cena tego muzycznego cacka do ustalenia.

Telefon komórkowy Dior

Czy, aby na pewno wart jest swojej ceny - 5 tysięcy dolarów?

Herbata od Prady

Wygląda przepięknie, ciekawe jak smakuje?

Deska surfingowa Marc Jacobs

Niejeden surfer o niej marzy - koszt to około 2 tysiące dolarów.

Narzędzia Hermes

Hermes ma w swojej ofercie zestaw narzędzi ogrodniczych. Czy kliencie Hermesa uprawiają grządki? Szczerze w to wątpimy. Koszt takiego zestawu to około 350 dolarów.

Szampan i kieliszek Christiana Louboutinna

Autor najbardziej pożądanych szpilek na świecie zaprojektował kryształowe kieliszki do szampana. Kieliszek w kształcie pantofla z kultową czerwoną podeszwą i 14-centymetrowym obcasem wykonany został ręcznie ze słoweńskiego kryształu. Dopełnieniem wyjątkowego naczynia jest specjalna edycja szampana Piper-Heidsieck sygnowana nazwiskiem francuskiego projektanta. Projekt nazwano Le Rituel. Cena to około 600 dolarów.

Pampresy od Cynthii Rowley

Rowley jest już znana z niecodziennych pomysłów. W zeszłym roku zaprojektowała zestaw majsterkowiczki, która kocha modę. Tym razem zadbała o najmłodszych. Jedna pielucha to koszt 15 dolarów!

Cygara Louis Vuitton

150 sztuk za jedyna 3,5 tysiąca dolarów! Nie wierzymy jednak, że smakują lepiej niż te kubańskie (podobno najlepsze na świecie).

Ponton Chanel

Czyżby dom mody chanel chwytał się jak tonący brzytwy. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien robić to, co potrafi najlepiej. Marka Chanel powinna jednak pozostać przy kreacjach.

Więcej o: