Najseksowniejsi według magazynu People

Co roku magazyn People wydaje swój specjalny numer -  Sexiest Man Alive. Pierwszy numer z rankingiem najseksowniejszych mężczyzn świata ukazał się w 1985 roku, a jego zwycięzcą był Mel Gibson. Przedstawiamy pierwszą dziesiątkę roku 2010!

 

Ryan Reynolds

Był gwiazdą "Wiecznego studenta" oraz komedii "Buying the Cow" w reżyserii Walta Beckera. W roli dramatycznej wystąpi w thrillerze niezależnej produkcji "Finder`s Fee". Reynolds grał także w wielu filmach telewizyjnych, w tym w "Z zimną krwią" i "The Magarethe Cammermeyer Story" u boku Glenn Close. 34-letni aktor, a prywatnie mąż Scarlett Johansson, został wyróżniony za świetny wygląd a przede wszystkim wspaniałe poczucie humoru.

John Hamm

Popularność zyskał dzięki serialowi Mad Men. Za rolę Donalda Drapera otrzymał statuetkę Złotego Globu. Wysoki, przystojny brunet, który potrafi być śmiertelnie poważny, a za chwilę tryskać humorem

Kellan Lutz

Pierwszą trójkę najseksowniejszych zamyka natomiast aktor z sagi Twilight. Od trzynastego do czternastego roku życia pracował jako model. Aktor zdradził swój sposób na urodę - pije dużo wody i pływa regularnie.

Drake

Jego album Thank Me Later stał się hitem w Stanach Zjednoczonych.

Matthew Morrison

Piosenkarz oraz aktor musicalowy i telewizyjny. Znany głównie z pierwszoplanowej roli Willa Schuestera, granej w głośnym i popularnym serialu muzycznym Glee.


Jon Bon Jovi

Zanim przygoda z muzyką rozpoczęła się na dobre, Jon miał inne zajęcia: pracował w myjni samochodowej, następnie w sklepie z butami, na złomowisku.

Joe Manganiello

Widzom znany jako wilkołak Alcide Herveaux z serialu Czysta Krew.

Robert Downey Jr.

Wychowany w rodzinie artystów już jako dziecko poznał pracę na planie filmowym. Rzucił szkołę średnią i wyjechał do Nowego Jorku by tam robić karierę artystyczną. W 1996 r. został aresztowany za prowadzenie samochodu będąc pod wpływem heroiny. W jego mieszkaniu policja znalazła również dużą ilość narkotyków i nielegalną broń. Aktor został skazany na karę więzienia.

Jesse Williams

Znany z roli Doktora Jacksona Avery w Chirurgach.

Justin Timberlake

Piosenkarz, producent, tancerz. Karierę rozpoczął w wieku jedenastu lat w Klubie Myszki Miki. Tam poznał Britney Spears i Christinę Aquilerę. Z przyjacielem Tracem Ayalą założył linię ubrań William Rast i restaurację o nazwie Southern Hospitality.
Więcej o: