Męska strona perfum

Zobacz którzy znani panowie prezentują swoje wdzięki w reklamach perfum.

Jude Law dla Dior

Reklama jest nie tylko oryginalna, ma również fabułę, a Jude Law jak zawsze prezentuje się znakomicie. Faktycznie szybko wciąga w swój klimat. W reklamie występuje też nowa dziewczyna Guy'a Ritchie - Michaela Kocianova.

 

Justin Timberlake dla Givenchy

- Justin jest światowym trendsetterem, który określa nowoczesną elegancję - powiedział o nim Alain Lorenzo, prezes Parfums Givenchy. Zdjęcia do kampanii reklamowej zostały zrobione przez Toma Munro. Zdjęcia są czarno-białe, zrobione w klasycznym stylu. Zarośnięty Timberlake prezentuje się na nich jako 100% mężczyzna.

Gaspard Ulliel dla Chanel

Przy realizacji filmu reklamowego dla najnowszego męskiego zapachu marka CHANEL pozostawiła Martinowi Scorsese ? wirtuozowi kina, legendarnemu autorowi słynnych dzieł kinematografii - carte blanche. W filmie wystąpił i jest twarzą zapachu wschodząca gwiazda kina, francuski aktor Gaspard Ulliel, którego siła, energia i elegancja uwiodły markę CHANEL.

David Beckham

We wrześniu 2010 roku David i Victoria Beckham wprowadzili na rynek nową linię perfum - Intimately Beckham Yours. Linia promowana jest spotem reklamowym, którego akcja dzieje się w windzie. Widzimy w nim kilka namiętnych scen z udziałem słynnego piłkarza i byłej wokalistki Spice Girls.

Clive Owen dla Lacoste

Twarzą kampanii reklamowej zapachu został niezwykle popularny brytyjski aktor Clive Owen. Zapach magicznie łączy miętę ze zmysłową paczulą.

Vincent Cassel dla Yves Saint Laurent

Vincent Cassel, twarz zapachu, jest idealnym wcieleniem La Nuit de L?Homme Yves Saint Laurent. Silna, złożona i nowoczesna osobowość, która potrafiła znaleźć wyraz w szczególnie wymagających kreacjach aktorskich. Mężczyzna wolny, wrażliwy i męski. Afirmacja żywego, uwodzicielskiego uroku, ocierającego się o zakazy i flirtującego z niebezpieczeństwem.

Matthew McConaughey dla Dolce and Gabbana

Matthew McConaughey został twarzą zapachu Dolce&Gabbana mimo, że przyznał się, że nie używa perfum. Przypomnijmy, że zapach The one występuje także w wersji dla kobiet - tę reklamowała boska Gisele Bundchen

Ewan Mcgregor dla Davidoff

Szkocki gwiazdor który wziął udział w kampanii reklamowej nowego zapachu Davidoff Adventure, cieszy się, że nazwa perfum nawiązuje do jego podróżniczej pasji. 36-letni aktor zakochał się w wędrówkach po nakręceniu filmu dokumentalnego "Long Way Round" o swojej wyprawie motocyklowej dookoła świata z przyjacielem Charleyem Boormanem.
Więcej o: