Kobiety 2010 roku!

Niezależne, silne, odważne i przebojowe - to do nich należał mijający rok.

Maria Seweryn

Po roku który spędziła w Och-teatrze, nie ma już wątpliwości: to miejsce stało się dla niej sensem życia. Maria Seweryn na co dzień dyrektor teatru zadebiutowała w 2010 roku jako reżyser spektaklu Zaświaty, czyli czy pies ma duszę?.

Hanna Gronkiewicz-Waltz

Wybrana na drugą kadencję dotychczasowa prezydent Warszawy złożyła pod koniec listopada ślubowanie. Hanna Gronkiewicz-Waltz ma zamiar przyciągnąć do Warszawy tłumy turystów z Europy. Chce wykorzystać szansę, jaką da prezydencja w Unii Europejskiej oraz Euro 2012.

Magda Gessler Magda Gessler Fot. KAPIF KAPIF.pl

Magda Gessler

Jej program przyciąga przed ekrany miliony widzów. Sama mówi - Nigdy nie byłam celebrytką, tylko osobą rozpoznawaną. Parcia na szkło nie miałam. Ten program był dla mnie, bo zajęłam się tym, co potrafię. Za nic innego bym się nie wzięła. Ja jestem kucharką.

Joanna Szczepkowska

Aktorka w trakcie premiery spektaklu Persona. Ciało Simone wykonała prywatną demonstrację. W trakcie finałowego monologu, przy słowach -tu jeszcze dalej można iść- obnażyła pośladki. Gest wywołał burzę w mediach i środowisku teatralnym. Po tym incydencie została usunięta z obsady spektaklu.

Anja Rubik

Modelka i jej obecny partner, również model, Sasha Knezevic, prowadzą magazyn 25. Pismo, którego siedziba znajduje się w Wiedniu zajmuje się przede wszystkim tematyką lifestylową (w tym moda, jedzenie, podróże, film) i skierowane jest do młodych ludzi z wielkich miast. W 2010 roku modelka została twarzą Apart, projektowała kolekcję dla Quazi. Gratulujemy kreatywności.

Joanna Kluzik-Rostkowska

Byli politycy PIS na czele z Kluzik-Rostkowską założyli nową formację. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane o nazwie takiej, jak brzmiało hasło wyborcze kandydata PiS na prezydenta - Polska jest najważniejsza. Gratulujemy odwagi!

Martyna Wojciechowska

Miłość do podróży i nowych wyzwań sprawiła, że Martyna zajęła się wspinaczką górską. Martyna zdobyła już słynną Koronę Ziemi, udało się jej wspiąć na wszystkie jej szczyty. Swoje zmagania w trakcie wspinaczki na najwyższą górę świata opisała w książkach Misja Everest oraz Przesunąć horyzont. Prowadzi także biuro podróży Martyna Adventure, które organizuje wyjazdy przygodowe dla firm i osób indywidualnych.

Monika Pyrek

Po wygranej w Tańcu z gwiazdami jej życie bardzo się zmieniło. Tyczkarka nareszcie odzyskała motywację do kontynuowania kariery sportowej i już zaczęła treningi.

Maja Sablewska

Mało osób wie, że pierwsze kroki w kontaktach z gwiazdami stawiała jako szefowa fan clubu Natalii Kukulskiej. Była jej najwierniejszą i oddaną fanką. Później awansowała na przyjaciółkę i przeprowadziła się do domu piosenkarki gdzie pełniła rolę opiekunki do dziecka. W końcu trafiła do Universal Music Polska, gdzie spodobała się Katarzynie Kanclerz. Ta akurat promowała Dodę i takim oto sposobem Maja wpadła prosto w objęcia królowej. Szybko zdobyła jej zaufanie. W tym roku została menadżerką Edyty Górniak i Mariny.

Małgorzata Wyszyńska

W październiku Małgorzata Wyszyńska, była prezenterka telewizyjnych Wiadomości, została szefem tego głównego serwisu informacyjnego telewizji publicznej. Zastąpiła na tym stanowisku Jacka Karnowskiego. Gratulujemy!

Więcej o: