Oni powiedzieli tak w 2010

Zobacz kto zmienił stan cywilny w mijającym roku. W naszej galerii słynne pary, które wypowiedziały sakramentalne tak.

Styczeń: Sophie Dahl i Jamie Cullum

Modelka i muzyk pobrali się 9 stycznia. Na przyjęcie weselne, które odbyło się w Wielkiej Brytanii w New Forest zaproszono  rodzinę i najbliższych przyjaciół. Panna młoda wystąpiła w sukni od Versace.

Maj: Lara Stone i David Walliams

Ceremonia weselna odbyła się w Londynie w luksusowym hotelu Claridge's Hotel. Jedwabną suknię modelki zaprojektował Ricardo Tisci, który na co dzień pracuje dla Givenchy. Na przyjęcie zaproszono 120 osób.

Czerwiec: Calista Flockhart i Harrison Ford

Aktorzy pobrali się w New Mexico 15 czerwca. Kameralne przyjęcie zorganizowano tylko dla najbliższej rodziny. Ford oświadczył się swojej wieloletniej partnerce w Walentynki. Calista została jego trzecią żoną.

Czerwiec Mena Suvari i Simone Sestito

Gwiazda American Beauty wypowiedziała sakramentalne tak 26 czerwca w Rzymie. Aktorka, ze względu na konserwatywne poglądy rodziny męża, miała suknię zakrywającą ramiona. W jednym z wywiadów wyznała, ze zależało jej na tym, aby ukryć pod suknią tatuaże, za którymi nie przepada rodzina jej wybranka.

Lipiec: Penelope Cruz i Javier Bardem

Para pobrała się w ukryciu przed dziennikarzami na Bahama. Panna młoda wybrała suknię od Johna Galliano. 36-letnia aktorka i jej 41-letni mąż spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Lipiec: Miranda Kerr i Orlando Bloom

Para zaręczyła się w czerwcu, a już w lipcu odbył się ich ślub. Miesiąc po weselu 27-letnia modelka i 33-latni aktor ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Lipiec: Chelsea Clinton i Marc Mezvinsky

Córka byłej prezydenckiej pary wypowiedziała sakramentalne tak 31 lipca. Wesele, które prasa nazwała królewskim odbyło się w ekskluzywnym Astor Court. Suknię panny młodej zaprojektowała Wera Wang, jej wartość wyceniono na 16 tysięcy dolarów. Chelsea miała również na sobie biżuterię wartą 160 tysięcy dolarów.

Sierpień: Ayda Field i Robbie Williams

7 sierpnia brytyjski wokalista i aktorka pobrali się w Stanach Zjednoczonych. Przyjęcie weselne odbyło się w posiadłości Williamsa w Los Angeles. Tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina zostali zaproszeni na wesele.

Grudzień: Nicole Richie i Joel Madden

Po latach narzeczeństwa para zorganizowała przyjęcie weselne. Na liście zaproszonych gości znalazło się 150 osób, w tym m.in. przyjaciółka Richie, Gwen Stefani. Suknia panny młodej od Marchesa warta była 20 tys. dolarów.

Więcej o: