Czego nie możemy doczekać się w 2011 roku?

Nowy Rok nowe wydarzenia. Zobacz na co warto czekać w 2011 roku!
Koncert Massive Attack na Openerze Koncert Massive Attack na Openerze Fot. Dominik Werner / Agencja Wyborcza.pl

10 jubileuszowa edycja Open'er Festiwal

Dziesięciolecie zobowiązuje i trudno sobie wyobrazić przyjemniejszą sytuację, niż możliwość ogłoszenia jako pierwszego artysty, który od wielu lat jest jednym z najbardziej oczekiwanych w Polsce zespołów, który jest ostatnim z wielkich, którzy się w Polsce nie pojawili, zespołu, który od kilku lat dominuje we wszystkich zestawieniach oczekiwań Openerowiczów, a w tym roku po prostu miażdży tę klasyfikację zdobywając dwa razy więcej głosów niż kolejny zespół. Panie i Panowie, headlinerem dziesiątej, jubileuszowej edycji Heineken Opener Festival jest zespół COLDPLAY! Dobrą nowinę ogłosił Mikołaj Ziółkowski, Alter Art. Czekamy na kolejnych wykonawców i nie możemy doczekać się końca czerwca!

Nowy film Sofiii Coppoli

Bohaterem nowego obrazu "Somewhere", jest odnoszący sukcesy aktor, który pomimo sławy i pieniędzy cierpi z powodu samotności i bezbarwnego życia prywatnego. To film magicznie sfotografowany, ze świetnie dobraną muzyką, nic dziwnego, że reżyserka otrzymała Złotego Lwa w Wenecji. W polskich kinach od 25 lutego.

Polska szansa na Oscara

Komisja Oscarowa pod przewodnictwem Agnieszki Holland wybrała film"Wszystko co kocham" w reż. Jacka Borcucha na polskiego kandydata do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. W ocenie członków komisji, film "Wszystko, co kocham" był najpełniejszą wypowiedzią spośród innych filmów, miał w sobie "wiele wigoru i ciepła", stanowiąc ciekawą próbą zmierzenia się z naszą skomplikowaną, i "tak trudno przekładalną na ekran, niedawną przeszłością". Trzymamy kciuki!


Zapachy Tom Forda wreszcie w Polsce

Kontrowersyjne ciężkie zapachy będą dostępne w perfumeriach Douglas. W Warszawie, w Arkadii po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli poznać słynne zapachy Toma Forda. Po sukcesach na rynkach światowych wreszcie nadszedł czas na promocję perfum Black Orchid nad Wisłą.

Moda na polskich projektantów

Zachwycają i zaskakują. Są alternatywą dla mody z sieciówek. Ich projekty to sposób, aby nie wyglądać pospolicie i wyróżniać się z tłumu. Tutaj szkic Piotra Drzała, zwycięzcy Fashion Designer Awards 2010.


Rok noblisty Czesława Miłosza

30 czerwca przyszłego roku przypada 100. rocznica urodzin poety. Najważniejszym punktem obchodów będzie druga edycja Festiwalu Miłosza w Krakowie, która odbędzie się w dniach 9-15 maja 2011 r.

Dior, Givenchy, Louis Vuitton w Polsce

Pierwszy w Polsce butik LVMH zostanie otwarty w domu towarowym Wolf Bracka w samym centrum Warszawy. LVMH to właściciel marek Louis Vuitton, Givenchy, Christian Dior czy Kenzo.

Więcej o: