Męskie role minionego roku

Były już kobiece role ubiegłego roku, czas na mężczyzn. Zapraszamy do galerii.

Johnny Depp, Alicja w Krainie Czarów

Wyczekiwana przez widzów rola Deppa jako Szalonego Kapelusznika. Chyba nikt się nie zawiódł.

Leonardo di Caprio, Incepcja i Wyspa Tajemnic

W filmie Chiristophera Nolana Incepcja di Caprio wcielił się w postać Doma Cobba, genialnego złodzieja specjalizującego się w wykradaniu cennych sekretów z umysłów śniących ludzi. W wyspie tajemnic Scorsese zagrał szeryfa federalnego Obiema rolami udowodnił po raz kolejny, że jest jednym z najlepszych aktorów w Hollywood.

Benicio del Toro, Wilkołak

To remake "Wilkołaka" z 1941 roku. W odświeżonym horrorze główną rolę bestii zagrał Benicio Del Toro. Aktor obronił się tą rolą, mimo, że film otrzymał różne recenzje.

George Clooney, W chmurach i Fantastyczny Pan Lis

Clooney - doświadczony aktor nadal zachwyca swą aparycją. Tutaj gra dojrzałego, doświadczonego i oddanego pracy mężczyznę, spędza średnio 300 dni w roku podróżując samolotem. Swój dobytek wozi w perfekcyjnie zapakowanej walizce.

Daniel Olbrychski, Salt

W filmie polski gwiazdor gra rosyjskiego szpiega u boku innej wielkiej gwiazdy, Angeliny Jolie.

Matt Damon, Green Zone

Uwielbiamy go za role w Utalentowanym Panu Ripley, tutaj Damon jako podchorąży. Na początku wojny w Iraku wysłany zostaje w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała być składowana na irackiej pustyni.

Robert Downey Jr., Sherlock Holmes

Adaptacja komiksu Lionela Wigrama. Sherlock Holmes (Robert Downey Jr., nominowany do Złotego Globu) i dr Watson (Jude Law) unieszkodliwiają seryjnego mordercę i okultystę lorda Blackwooda.

Więcej o: