Lata mijają, a oni wciąż razem. Dziwne?

Rozwody i rozstania gwiazd to najgorętsze tematy. Nikt już nie pisze o szczęśliwych związkach. My przedstawiamy pary, którym się udało.

Heidi Klum i Seal

Mówi się o nich Piękna i Bestia. Od 6 lat razem. Co roku odnawiają przysięgę małżeńską. Trafił mi się najwspanialszy facet na tej planecie. Świetnie całuje, nie boi się okazywać emocji, potrafi zaśpiewać przed 20-tysięcznym tłumem, a zaraz potem zmienić dziecku pieluchę. I jest najuprzejmiejszym z ludzi - wyznaje Heidi.

Melanie Griffith i Antonio Banderas

14 lat razem. Nigdy nie opuścił Melanie w trudnych chwilach. W momencie gdy aktora trafiła na odwyk Antonio powiedział: Nie mogę opuścić mojej ukochanej w tak trudnym dla niej momencie. Zwłaszcza że sama zgłosiła się na odwyk. Ja i dzieci będziemy ją mocno wspierać.

Vanessa Paradis i Johnny Depp

Choć nie wzięli ślubu od 12 lat są szczęśliwą parą. Depp o małżeństwie mówi: Papierki nie są nam potrzebne do szczęścia. Mało tego! Świadomość tego, że w każdej chwili możemy się rozejść, nie robiąc z tego publicznego "wow!", jest naszym spoiwem. Małżeństwo rozleniwia. O nasz związek walczymy co dzień od nowa. I to jest w nim fantastyczne.

Victoria i David Beckham

Piłkarz David Beckham i piosenkarka Victoria pobrali się w czerwcu 1999 roku na zamku Luttrellstown w pobliżu Dublina. Ceremonia kosztowała 800.000 dolarów. Była Spicetka stwierdziła, że mimo upływu czasu, różnych wzlotów i upadków, jej związek z Davidem wciąż jest udany. Para zawdzięcza to solidnym podstawom - Jest u nas coś takiego, jak pokrewieństwo dusz - wyznała Victoria.

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński

Od 13 lat razem. Ich recepta na udany związek? To przyjaźń i wspólne zainteresowania, w tym wypadku połączyła ich muzyka.

Jada Pinkett i Will Smith

Will i ja jesteśmy jak Yin i Yang. On jest jak niebo - rozległy, jasny i strzelisty. Ja cała jestem ziemią. Jestem po to, by go sprowadzać na ziemię, on jest po to, by pomagać mi latać - tak o ich związku opowiada Jada.

Trudie Styler i Sting

Para, która ślub wzięła 18 lat temu i ma czworo dzieci, od lat otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do seksu tantrycznego. Pozwala on odkryć duchową stronę zbliżenia i prowadzi do całkowitego zespolenia kochanków.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas

11 lat razem. Świadkami ceremonii zaślubin było wiele hollywoodzkich sław, m.in. Anthony Hopkins, Jack Nicholson, Steven Spielberg, Brad Pitt, Michael Caine, Sean Connery, Danny DeVito, Ellen Barkin i Sekretarz Generalny ONZ Kofi Anan. Na uroczystość i przyjęcie słynna para wydała przeszło dwa miliony dolarów. W zeszłym roku rozeszła się plotka o rozwodzie. Podobno Douglas jest chorobliwie zazdrosny o swoją atrakcyjną małżonkę. Tydzień temu a rozdanie Złotych Globów przybyli razem.

Celine Dion i Rene Angelil

Są małżeństwem od 1994 roku. To on zrobił z Celine gwiazdę. Para przeszła ciężką próbę, jaką była choroba Rene. Kiedy wyzdrowiał urodził się im syn, co jak sami mówią, było błogosławieństwem.

Elton John i David Furnish

Elton i David są ze sobą od wczesnych lat 90-tych. Para zalegalizowała swój związek w 2005 roku. W Boże Narodzenie na świat przyszedł ich syn Zachary.  Chłopca urodziła matka zastępcza, tzw. surogatka.

Więcej o: