Idealna figura po rozstaniu?

Zobaczyć zaskoczenie na twarzy byłego? Bezcenne! Sprawdź komu to się udało.
Eva Longoria - Złote Globy 2011 Eva Longoria - Złote Globy 2011 fot. East News

Eva Longoria

"To naprawdę smutne, że po siedmiu spędzonych wspólnie latach, Tony i ja zdecydowaliśmy się na rozwód. Bardzo się kochamy i mamy nadzieję, że oboje będziemy szczęśliwi". Tak brzmiało oficjalne oświadczenie Evy Longorii, która po trzech latach małżeństwa i siedmiu latach związku rozstała się z Tony'm Parkerem. Po rozstaniu aktorka zaczęła chodzić na siłownię i gimnastykowała się o godzinę dłużej niż dotychczas.

Scarlett Johannson - Złote Globy 2011 Scarlett Johannson - Złote Globy 2011 fot. East News

Scarlett Johannson

Po dwóch lata małżeństwa w grudniu 2010 roku rozstała się z Ryanem Reynoldsem. Aktorka już schudła ponad sześć kilo dzięki ćwiczeniom i diecie. Johansson stosuje specjalna dietę, którą poleciła jej sama Gwyneth Paltrow. Zgodnie z zaleceniami aktorka nie może jeść m.in. produktów zbożowych, mlecznych, cukru, czerwonego mięsa ani pić alkoholu. Zajada się za to potrawami z indyka, kurczaka i ryb

12. January Jones - Mad Men 12. January Jones - Mad Men AP/Matt Sayles

January Jones

Gwiazda serialu Mad Men na rozdaniu Złotych Globach zachwycała nienaganną sylwetką. Po rozstaniu ze swoim partnerem aktorka poświęciła większość wolnego czasu na sport. Uwielbia jogę i tenis.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Fot. lula.pl

Jennifer Aniston

2005 rok to przełom - rozstanie z Bradem Pittem, które zaskoczyło wszytskich. Jak sama przyznaje w wieku 42 lat czuje się lepiej, niż gdy była dwudziestolatką. - Jestem zdrowsza. Znalazłam równowagę ciała i umysłu. Wreszcie czuję, że zaczynam żyć. To świetne uczucie ? cieszy się gwiazda.

Kate Winslet Kate Winslet REUTERS/BRIAN SNYDER

Kate Winslet

Nikt nie spodziewał się rozstania "złotej pary Wielkiej Brytanii", dlatego też ta informacja zszokowała Brytyjczyków. Nie chodzę na siłownię, bo nie mam czasu ? mówi Winslet. ? Ale codziennie przez 20 minut robię zestaw ćwiczeń pilates - z płyty DVD.

Charlize Theron Charlize Theron fot. Andrew H. Walker/Getty Images North America/East News

Charlize Theron

Odkąd się rozstała ze swoim chłopakiem w 2010 roku polubiła capoierrę, czyli dyscyplinę wywodzącą się z samej Brazylii, łączącej walkę i taniec z elementami akrobatyki. Trenujący ją mają zawsze wysportowane, gibkie i elastyczne ciało.

Reese Witherspoon Reese Witherspoon fot. AP Photo/Dan Steinberg/ Agencja Wyborcza.pl

Reese Witherspoon

Rozwód w 2007 roku okazał się ogromnym stresem dla Reese. Aktorka od tego czasu uprawia regularnie jogging. Jej trening nadzoruje Michael George, który kładzie nacisk na trening siłowy oraz prace wielu mięśni w tym samym czasie.

Sandra Bullock

Zdobywczyni Oscara nie mogła wybaczyć mężowi skoków w bok z modelką Michelle McGee. Aktorka doprowadziła do rozwodu i cieszy się wolnością! Wygląda olśniewająco.

Więcej o: