Styl Natalie Portman

W Royal Opera House w Londynie po raz 64 rozdano Złote Maski. W tym roku nagrodę BAFTA dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej otrzymała Natalie Portman za rolę Niny w filmie "Czarny łabędź". 29-letnia aktorka nie tylko spodziewa się pierwszego dziecka ale ma też duże szanse na Oskara. Poznaj styl Natalie Portman.

Azzaro

W sukni Azzarro aktorka zaprezentowała się na początku tego miesiąca na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych. Jej suknia została wykończona diamentami od Tiffaniego.

Viktor + Rolf

Na rozdanie nagród Złote Globy 2011 Natalie wybrała suknię projektu Viktor + Rolf. Charakterystyczna kreacja z różą została zaprojektowana specjalnie dla spodziewającej się dziecka aktorki.

Rodarte

2010, Cannes, premiera filmu Czarny łabędź. Aktorka zaprezentowała się w czerwonej sukni marki Rodarte, która dzięki tiulowi nawiązywała do stroju baleriny. Projektanci Rodarte są autorami strojów w filmie ?Czarny łabędź?. Portman zagrała w nim główną rolę baletnicy.

Lanvin

Oskary 2010. Portman prezentowała się w prostej małej czarnej z falbanami od Lanvina.

Balenciaga

W tej dostojnej sukni Balenciaga aktorka wybrała się w 2009 roku na zaproszenie do Białego Domu.

Rodarte

Oskary 2009. Suknia aktorki to kompromis między dziewczęcością a elegancją. Tę kreację w kolorze pudrowego różu zaprojektował jeden z ulubionych domów mody aktorki, Rodarte.

Givenchy

 

Ta oryginalna suknia w stylu origami została zaprojektowana przez dom mody Givenchy.

Lanvin

Pooskarowa impreza 2007. Natalie w małej czarnej od Lanvina.

Chanel

Złote Globy 2006. Natalie wybrała delikatną, koronkową kreację od Chanel.

Więcej o: