Linda, Cindy, Claudia, Elle: im starsze tym piękniejsze!

Królowe wybiegów lat 90-tych nie pozwalają o sobie zapomnieć. Szczęśliwe mamy nadal zachwycają urodą, a przy tym wyglądają naturalnie i bez efektu maski. Co robią, że ich uroda z czasem jest coraz piękniejsza?

Elle Macpherson

45-letnia Australijka nie tylko ma piękną buzie, ale i dryg do biznesu. Kolekcje jej bielizny i kosmetyki od lat cieszą się popularnością wśród kobiet. Elle jest mamą dwóch chłopców: pięcioletniego Aurelius Cy i dziesięcioletniego Arpad Flynn. Jej sposób na zdrowy i młody wygląd? Elle nie jada fast-foodów, nie jest miłośniczką sportów i wyżywania się na siłowni, ale biega 8 kilometrów trzy razy w tygodniu. To wystarczy, aby zachować zgrabną sylwetkę.

Linda Evangelista

42-latka w świecie mody zasłynęła nie tylko zjawiskową urodą ale powiedzeniem, że nie wstaje z łóżka za mniej niż 10 tys. dolarów dziennie. Kanadyjka ma dwuletniego synka, jest ambasadorką marki LOreal. Modelka przekonuje, że jej zgrabna sylwetka to efekt jogi. Linda od lat regularnie ćwiczy jogę, która pomogła jej też pozbyć się dodatkowych kilogramów po ciąży. Evangelista często podkreśla w wywiadach, że nigdy nie była na żadnej diecie. Przestrzega jednak, aby się  nie objadać.

Cindy Crawford

Cindy w wieku 42 lat wygląda lepiej niż niejedna 30-latka. Mama dwóch pociech, 9-letniego Presleya i 6-letniej Kaii. Modelka ma dystans do siebie i często mówi, że kiedy się budzi rano nie wygląda jak Cindy Crawford, którą znany z kolorowych magazynów. Amerykanka jest zwolenniczką diety zone. Ta dieta opracowana przez dr.Barry Sears, amerykańskiego dietetyka i biotechnologa, zwana jest również dietą strefową lub dietą 30-40-30. Polega na przestrzeganiu proporcji pomiędzy głównymi składnikami diety ? ma być w niej 30 proc. energii z białek, 40 proc. z węglowodanów i 30 proc. z tłuszczy.

Claudia Schiffer

Niemiecka piękność urodziła trojkę dzieci. To mama 5-letniego Caspra, 3-letniej Clementine, jej druga córeczka urodziła się kilka miesięcy temu. Claudia pytana o tajemnicę pięknego wyglądu odpowiada, że poczucie szczęścia, akceptacja siebie i swojego ciała to klucz do zachowania urody.

Więcej o: