One nie mają 160 centymetrów!

Jak się okazuje, małe nie tylko jest piękne, niskie kobiety osiągają duże sukcesy. W naszej galerii gwiazdy, które nie mają więcej niż 160 centymetrów wzrostu.

Hilary Duff

Amerykańska aktorka ma zaledwie 155 centymetrów wzrostu. Jednak niski wzrost wcale nie przeszkodził jej w karierze. Grała w filmach u boku takich aktorów jak Steve Martin, Ashton Kutcher, Piper Perabo, Anjelica Huston, Heather Locklear, John Cusack, Marisa Tomei, czy Ben Kingsley.

Eva Longoria

Nie wiadomo ile ma wzrostu Eva Longoria. Niektóre źródła mówią, że 153 centymetry, inne że aż 156! Longoria waży niecałe 46 kilogramów i jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet Hollywood.

Dita Von Teese

Najsłynniejsza striptizerka świata ma niecałe 160 centymetrów wzrostu i nosi rozmiar 34. Ta filigranowa aktorka burleskowa od lat swoją urodą i stylem zachwyca nie tylko panów.

Jessica Simpson

Amerykańska piosenkarka i aktorka ma zaledwie 159 centymetrów.

Shakira

Kolumbijska piosenkarka muzyki pop ma niecałe 156 centymetrów. Jednak - jak widzimy na przykładzie Shakiry - filigranowe i drobne kobiety świetnie radzą sobie w tańcu.

Kylie Minogue

Księżniczka popu deklaruje, że ma 154 centymetry wzrostu. Od lat jest uważana za najdrobniejszą i najdelikatniejszą kobietę w showbiznesie. Jak widać wzrost nie przeszkodził jej w zrobieniu kariery. Kiedy pojawia się na scenie potrafi zelektryzować tysiące fanów.

Dannii Minogue

Młodsza siostra Kylie jest od niej wyższa zaledwie 3 centymetry. Mierzy 157 centymetrów wzrostu.

Avril Lavigne

Kanadyjska piosenkarka, projektantka mody i aktorka mierzy 156 centymetrów. Jej sukcesy są znacznie rozleglejsze niż wzrost. Pierwsze miejsce na światowej liście pobrań muzyki w formacie elektronicznym należy do Avril Lavigne, której przebój Girlfriend był na całym świecie ściągnięty 7,3 miliona razy w 2007 roku.

Geri Halliwell

Największą popularność zyskała jako jedna z założycielek zespołu Spice Girls, była współautorką sukcesu najbardziej znanego pierwszego singlaWannabe jak i wszystkich pozostałych piosenek z dwóch pierwszych płyt grupy. Ta brytyjska wokalistka ma 155 centymetrów.

Lily Allen

Brytyjska niepokorna piosenkarka pop ma zaledwie 157 centymetrów.

Więcej o: