Ideały i nie tylko w bikini

Pojęcie ideału jest względne. Zobacz jak gwiazdy o różnych sylwetkach prezentują się w bikini i dowiedz się czy regularnie stosują diety.

Mariah Carey

Diwa nie należy do drobnych kobiet. Od lat jej waga się waha. Na fotografii sprzed trzech lat prezentuje szczupłą sylwetkę. Jednak utrzymanie płaskiego brzucha kosztuję gwiazdę wiele wyrzeczeń. Mariah ma tendencje do tycia i efektu jojo.

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś często podkresla w wywiadach, że nigdy  nie stosowała żadnej diety, zawsze je to no co ma ochotę. Tancerka i aktorka twierdzi, że filigranową figurę zawdzięcza dobrym genom i treningom tanecznym. Paniom, które marzą o tym, aby schudnąć poleca intensywny kurs tańca. Zgrabna sylwetka murowana!

Paulina Młynarska

Prezentera, aby zainteresować widzów jest w stanie zrobić bardzo wiele. W tym miesiącu odcinek programu Kobieta Cafe dotyczący masażu chińską bańką postanowiła poprowadzić w bikini! Paulina jest dowodem na to, że w wieku 41 lat można mieć doskonałą sylwetkę, której może pozazdrościć niejedna dwudziestolatka!

Kim Kardashian

Sylwetka klepsydry, z której słynie Kim Kardashian to nie tylko zasługa genów. Gwiazdka przyznaje, że ciężko pracuje nad swoją figurą. Stale kontroluje to co je i wytrwale liczy kalorie i ćwiczy kilka razy w tygodniu.

Helen Hunt

Helen Hunt ma 48 lat i cieszy się zgrabną figura. Czemu to zawdzięcza? Mieszka na wybrzeżu i regularnie surfuje. Sport to jej metoda na utrzymanie stałej wagi.

Annalynne McCord

Aktorka i modelka przyznaje że nie stosuje żadnej diety, ale uważa na to co je, nie objada się, dba o to, aby wieczorny posiłek nie był wysokokaloryczny. W przeciwieństwie do innych gwiazd Hollywood nie ma swojego trenera i nie spędza morderczych godzin na siłowni. W zamian regularnie ćwiczy taniec brzucha.

Kelly Osbourne

Kilka miesięcy temu Kelly po9jawiła się na okładce magazynu Shape w bikini. Tak szczupła figura to zasługa drastycznych diet, głodzenia się i regularnych ćwiczeń. Kelly unika węglowodanów, podczas treningów do ?Tańca z gwiazdami? udało jej się też strącić kilkanaście kilogramów. Kelly ma skłonności do tycia, aby temu zapobiec regularnie ćwiczy pilates.

Serena Williams

Jest jedną z najlepszych tenisistek na świecie. Jej silna i umięśniona figura sportsmenki gwarantuje jej miejsce na podium.

Sienna Miller

Aktorka dba o figurę, zdarza się, że stosuje ekstremalne diety. Kilka lat temu aby pozbyć się kilku kilogramów przeszła na wodną dietę, które polega na...piciu wody zmieszanej z curry.

Rihanna

Barbadoska ma kobiece kształty i za nic nie chce się ich pozbyć. Nie odchudza się, ale dba o to, aby jej krągłości były jędrne i zawsze w rozmiarze M. Pomaga jej w tym właściwa dieta, siłownia i pilates. W diecie piosenkarki dominują dania z warzyw, ryby, chude mięso i jaja.

Więcej o: