Znane córeczki słynnych tatusiów

Młode, niektóre zdolne, niektóre tylko znane. W naszej galerii medialne córki słynnych tatusiów. Której z nich wróżysz największą karierę?

Peaches Geldof

Peaches jest znana głównie z tego, że jest córką muzyka Boba Geldofa. 22-letka jest brytyjskim odpowiednikiem Paris Hilton. Dziewczyna jeszcze nie wie co dokładnie chce robić, czasami pojawia się w telewizji jako prezenterka, jednak najbardziej jest znana z tego, że prowadzi imprezowy styl życia. Lubi narkotyki, skandale i seks - a to jak wiemy najlepiej sprzedaje się w mediach!

Lourdes Leon

Pamiętamy ją jako małą słodką brunetkę, zawsze modnie ubraną. Teraz ma 15 lat i wygląda coraz bardziej kobieco. Od kilku lat nadaje ton modzie nastolatek. Lourdes jeszcze nie pokazała na co ją stać. Mimo że znamy ją głównie jak córkę Madonny, to nastoletnia Lourdes coraz częściej opowiada o swoich dobrych układach z biologicznym ojcem, kubańskim trenerem i aktorem, 44-letnim Carlosem Leonem.

Willow Smith

Ma niecałe 11 lat, a już jest aktorką i piosenkarką. To córka aktora Willa Smitha. W zeszłym roku, mając 10 lat, wydała swój pierwszy singiel Whip My Hair. Willow związana jest z wytwórnią muzyczną Roc Nation należącą do rapera Jay-Z.

I Blame Coco I Blame Coco Fot. mat. prasowe

Eliot Paulina Sumner

Córka Stinga jest znana w branży muzycznej pod pseudonimem  I blame Coco, pod tą nazwą nagrywa również płyty. Ma zaledwie 21 lat, a już jest znaną multiinstrumentalistką, wokalistką i kompozytorką. Jej debiutancki album I Blame Coco, The Constant, został wydany w Wielkiej Brytanii 8 listopada 2010.

Zoe Kravitz

23-letnia Zoe jest córką muzyka Lenny'ego Kravitza. Ma 23 lata. Już 4 lata temu debiutowała obok Catherine Zeta-Jones i Aarona Eckharta w komedii Życie od kuchni jako Charlotte. W filmie Odważna zagrała już poważniejszą rolę obok Jodie Foster. Zoë od 4 lat studiuje sztukę aktorską.

Nicole Richie

Jej biologicznymi rodzicami są były członek zespołu grającego z Lionelem Richie - Peter Escovedo oraz asystentka Lionela. Nicole w wieku trzech lat została nieformalnie adoptowana przez Lionela Richie i jego żonę Brendę Harvey-Richie. Sześć lat później adopcja została sformalizowana. Piosenkarka i aktorka ma za sobą trochę skandali. Kilka lat temu została aresztowana za posiadanie narkotyków (heroiny) i jazdę samochodem z nieważnym prawem jazdy. Dzisiaj jest mamą dwójki dzieci.

Suri Cruise

Suri, córka Toma Cruise?a ma zaledwie 5 lat i jest najczęściej fotografowanym dzieckiem show biznesu. Ta 5-letnia dziewczynka chodzi w butach na obcasie, a jej mama, Katie Holmes kupuje jej ubrania tylko od wielkich krawców.

Więcej o: