Relacja z Tygodnia Kobiet Sukcesu

Już po raz piąty, największa organizacja studencka w Polsce - Zrzeszenie Studentów Polskich - zorganizowała na początku marca najbardziej kobiecy tydzień w roku - Tydzień Kobiet Sukcesu 2011. Zapraszamy do galerii.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Po raz kolejny, młode kobiety stojące u progu kariery zawodowej miały okazję przekonać się, że każda z nich jest stworzona do tego by wspinać się na wyżyny i spełniać marzenia, że każda z nich może osiągnąć wszystko to, czego chce - wystarczy tylko wiedzieć jak.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Tego właśnie uczyli osobiści trenerzy, psychologowie biznesu czy eksperci kreowania wizerunku podczas warsztatów i szkoleń, których tematyka dotyczy zarówno umiejętności czysto zawodowych jak i tych związanych z rozwojem duchowym i artystycznym.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Podczas tygodnia odbyła się również dyskusja panelowa Deloitte "SheFO, czyli finanse na obcasach", w której wzięły udział przedstawicielki takich firm jak PZU SA czy KGHM.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Spotkanie z projektantką mody i założycielką marki Simple, Lidią Kalitą.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Osobisty trener opowiedział o technikach makijażu korekcyjnego, biznesowego oraz jak łatwo i szybko przygotować makijaż.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Nie zabrakło również warsztatów z samoobrony. Zajęcia poprowadził pan Tomasz Tomaszewski.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Tygodnia Kobiet Sukcesu.

Więcej o: