Niewierni kochankowie

Justin Timberlake rozstał się z prześliczną Jessicą Biel, podobno piosenkarz zdradzał swoją partnerkę. W naszej galerii najsłynniejsi niewierni kochankowie.

Justin Timberlake

Związek 30-letniego piosenkarza z 29-letnią Jessicą Biel trwał od 2007 r. W tym miesiącu Justin jest znowu do wzięcia i nie ukrywa, że nie żałuje rozstania. Przyznał, że już dawno nie było mowy o miłości. Podczas związku z Jessicą media kilkakrotnie spekulowały, że zdradzał swoją partnerkę, m.in. z Rihanną, która po godz. 22.00 dawała mu prywatne lekcje tańca.

Jude Law

Brytyjski aktor to sex-symbolu kojarzony ze stereotypem wiecznego i niepoprawnego uwodziciela. Jude zdradzał swoją żonę, aktorkę Sadie Frost, rozwiódł się z nią po sześciu latach. Zaraz po rozwodzie zaręczył się z Sienną Miller poznaną kilka miesięcy wcześniej na planie filmu Alfie. W 2008 roku zdradził jednak piękną Siennę z nianią swoich dzieci. Sienna mu wybaczyła, ale związek nie przetrwał. Ponownie rozstali się w zeszłym miesiącu.

Brad Pitt

Brad Pitt utrzymuje, że nie zdradził Jennifer Aniston. Swoją obecną partnerkę Angelinę Jolie poznał na planie filmu Mr. & Mrs. Smith. Wówczas był wciąż mężem Jennifer. Podczas wywiadów pytany o to czy romans z Jolie wybuchł na planie filmowym, Pitt tłumaczy, że uczucie do Angeliny nie przyszło od razu, tylko po rozwodzie. Musimy mu uwierzyć na słowo.

Colin Farrell

Colin nie należy do wiernych partnerów. Podczas związku z Alicji Bachledzie-Curuś, wielokrotnie był widywany w klubach z różnymi kobietami. Przed rozstaniem z Alicją publicznie komplementował aktorkę Keirę Knightley, swoją partnerkę z filmu "London Boulevard". Aktor rozpływał się w zachwytach nad jej talentem i urodą. Dwa lata temu w ten sam sposób wypowiadał się o Polce, a zaraz potem okazało się, że łączy ich romans. Jak widać historia lubi się powtarzać.

Matthew Broderick

Kiedy dwa lata temu Sarah Jessica Parker kręciła filmową wersję telewizyjnego hitu Seks w wielkim mieście, jej mąż Matthew Broderick wdał się w romans z młodszą od niego o ponad 20 lat specjalistką z poradni psychologicznej nowojorskiej szkoły. Sarah wybaczyła mężowi zdradę i chwilowo nie słychać o jego kolejnych skokach w bok.

Tomasz Lis

Romans dziennikarza z Hanną Smoktunowicz był jednym z najgłośniejszych w Polsce. Tomasz Lis swoją byłą żonę zostawił dla.... jej najlepszej przyjaciółki. Hanna Lis i Kinga Rusin znają się od studiów, razem trafiły do telewizji, tam też poznały Tomasza Lisa.

Więcej o: