Sztuka w sieci

Dla poszukujących czegoś oryginalnego i niebanalnego na ścianę przygotowaliśmy listę galerii on-line. Zapraszamy!

Art power

Sztuka jest po prostu dla ludzi? Tak czytamy na stronie Art power. Założyciele zachęcają do kolekcjonowania sztuki. Art power to miejsce prostych i przyjaznych zakupów, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub na prezent dla Twoich bliskich.

Latająca galeria

Latająca galeria współpracuje z przede wszystkim z młodymi polskimi artystami, także mieszkającymi za granicą, jak i europejskimi. Prezentuje różnorodne techniki: malarstwo, grafikę, fotografię, obiekty, instalacje

Sklep ze zdjęciami

Prezentujemy Naszą Selekcję fotografów, uznanych i renomowanych, debiutantów, a także wyjątkowo świeżych pół, ćwierć i i całkowitych amatorów - taką informację możemy znaleźć na ich stronie Sklepu.

Art info

Art info to polski portal zajmujący się sprzedażą sztuki dawnej oraz współczesnej.

Moda na sztukę

Modzie na sztukę przyświeca proste założenie, aby każdy w oparciu o własny gust mógł tu wybrać coś dla siebie. Wchodząc na stronę serwisu można dopasować wybrany przedmiot do konkretnego wnętrza, ale i wybrać coś nad przysłowiową kanapę.

TOTO galeria

Toto Galeria prezentuje międzynarodową sztukę nowoczesną, powstałą w celu promocji i sprzedaży sztuki pięknej poprzez internet. Galeria promuje młodych artystów jak również sprzedaje dzieła tych znanych i lubianych. Toto Galeria jest jedną z pierwszych galerii internetowych prezentujących sztukę nowoczesną i zjawiska, jakie wokół niej narastają i jakie je kształtują, jednocześnie dając możliwość jej zakupienia i cieszenia się w przestrzeni własnego domu.

Paper gallery

Paper gallery to połączenie działalności handlowej oraz promocji dzieł sztuki niepopularnych technik artystycznych. Portal galeryjny jest również skarbnicą wiedzy o technikach graficznych i artystach, dla których papier jest najlepszym nośnikiem sztuki.

Zobacz także:

Więcej o: