Wdzięki gwiazd koncertowo

Kabaretki i szorty, body, bielizna - gwiazdy pop uwielbiają koncertować w skąpych strojach. Zobacz, które z artystek lubią odważne kreacje. Czy im to pasuje?

Madonna

Piosenkarka podczas ostatniej trasy koncertowej Hard Candy, pomimo przekroczonej 50-tki wystąpiła m.in: w obcisłym body  i  kabaretkach. Wielu krytykuje odważne stroje sceniczne artystki. Sama Madonna wytrwale ćwiczy na siłowni, dba o dietę i nie zamierza z powodu wieku rezygnować z seksapilu.

Lady GaGa

Artystkę okrzyknięto następczynią Madonny. Znana z ekstrawagancji i dziwacznych kostiumów. Na koncertach uwielbia eksponować ciało. Podarte kabaretki i bielizna to strój w którym często się pokazuje przed publicznością. Na fotografii Lady Gaga podczas zeszłorocznego koncertu w Odyssey Area w Belfaście.

Rihanna

Barbadoska jest wysoka, ma piękne i pełne kształty które lubi eksponować. Podczas zeszłorocznego koncertu na Rock in Rio w Madrycie - jak starsze koleżanki po fachu - wystąpiła w kultowych kabaretkach.

Christina Aguilera

Wystąpiła w głównej roli we współczesnym musicalu "Burlesque". Wcieli się w postać biednej dziewczyny z małego miasta, która zdobywa sławę, śpiewając w klubie w Los Angeles. W związku z promocją filmu Burlesaquie w którym występuje wraz z Cher piosenkarka preferuje odważny kabaretowy styl. Gorset, kabaretki, wyeksponowane uda Aguilery oglądaliśmy m.in. w czasie występu na rozdaniu nagród MTV Movie Awards.

Lily Allen

Brytyjka w 2009 roku wydała swój drugi album It's Not Me, It's You. Kontrowersyjne kreacje były elementem promocji płyty. No koncertach prezentowała się w podwiązkach, body, bez spódnicy i w pończochach.

Maria Peszek

W 2009 roku podczas koncertów promujących album ?Maria Awaria? Maria Peszek prezentowała się w indiańskim pióropuszu i męskiej bieliźnie. Dlaczego? Bo to był sposób artystki na mówienie o cielesnym aspekcie miłości. Szokowała, ale najwyraźniej polska publiczność czekała na tak mocne wrażenia.

Doda

Piosenkarka pop wzoruje się na najlepszych. Podobnie jak Madonna i Lady Gaga z chęcią eksponuje na scenie swoje wdzięki. Na fotografii podczas koncertu w Starogardzie Gdańskim.

Cheryl Cole

27-letnia Brytyjka jest filigranową kobietą. Na koncertach pojawia się w strojach np. Ewy Minge, ale również w dopasowanym body i obcasach.

Kylie Minogue

Księżniczka pop jest najdrobniejsza kobietą show-biznesu i właścicielka dziewczęcych kształtów. Kilka lat temu podczas trasy koncertowej Showgirl: The Greatest Hits Tour wystąpiła w bogato zdobionym gorsecie i piórach.

Britney Spears

Ponad rok nie widzieliśmy jej na scenie. W tym czasie przygotowywała materiał na najnowszą płytę ?Famme Fatale?. Pierwszy koncert promujący płytę odbył się kilka dni temu w San Francisco. 29-letnia Britney zaprezentowała nie tylko utwory z Famme Fatale, ale i odchudzoną figurę. Swoje kształty eksponowała m.in.: w kabaretach i lateksowym body. Pomimo że waga piosenkarki waha się i jej figura nie zawsze jest idealna, Britney nic sobie z tego nie robi i od lat na scenie pokazuje się bez spódnicy. To jej ulubiony sceniczny strój.

Więcej o: