Oni w tym roku kończą 30 lat

Podobno 30 lat to przełom... Zobacz gwiazdy na szczycie, które w tym roku kończą 30 lat. Przy okazji wszystkim trzydziestolatkom składamy najserdeczniejsze życzenia :)
Natalie Portman Natalie Portman AP/Matt Sayles

Natalie Portman

Ten rok należy do niej - otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki, spodziewa się dziecka. Aktorka w tym roku pojawi się aż w trzech nowych produkcjach Thor, Wasza Wysokość" i Sex story, w którym wystąpiła z Ashtonem Kutcherem.

Beyonce Beyonce Beyonce, mat. prasowe

Beyonce

Solową karierę Knowles rozpoczęła w 2002 roku, występując gościnnie w singlu  Bonnie&Clyde Jaya-Z.  Oprócz kariery piosenkarki, Beyoncé próbowała też swoich sił w filmie, występując m.in. w Austin Powers.

Justin Timberlake Justin Timberlake Fot. Peter Kramer AP

Justin Timberlake

Karierę w show-biznesie rozpoczynał jako 11-latek, kiedy występował w programie Nowy Klub Myszki Mickey, podobnie jak Britney Spears i Christina Aguilera.

Britney Spears

Kariera Britney Spears stanowi niemal wzorcowy przykład, jak muzyczny show-biznes potrafi bezbłędnie wykreować nowego idola fanów muzyki.

Alicia Keys Alicia Keys Fot. ALIK KEPLICZ AP

Alicia Keys

Duży wpływ na rozwój jej kariery miała matka, która dbała o wykształcenie muzyczne córki. Alicia pierwsze piosenki zaczynała pisać już w wieku 14 lat.

Paris Hilton

Amerykańska celebrytka ostatnio odwiedziła Meksyk. W stolicy kraju promowała nową linię butów sygnowanych jej nazwiskiem.

Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Fot. TVP

Roma Gąsiorowska

Zadebiutowała rolą w filmie Jerzego Stuhra ?Pogoda na jutro?. Później zagrała jeszcze w kilku filmach mi.n Wojna polsko-ruska. Na codzień związana z warszawskim TR.

Mateusz Damięcki Mateusz Damięcki fot.KJ/Forum

Mateusz Damięcki

Jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia, kolejny przedstawiciel słynnego, aktorskiego rodu Damięckich. Mimo młodego wieku, ma za sobą 16-letnie doświadczenie w pracy na planie filmowym.

Konkurs Miss Polonia Krakowa odbędzie się w sobotę 26 maja w hotelu Galaxy w Krakowie. W jury zasiądą m.in. Natalia Lesz i Piotr Gąsowski Konkurs Miss Polonia Krakowa odbędzie się w sobotę 26 maja w hotelu Galaxy w Krakowie. W jury zasiądą m.in. Natalia Lesz i Piotr Gąsowski fot. Krzysztof Opaliński/ EMI Music Poland

Natalia Lesz

Ta młoda Artystka ma już za sobą występy na wielkich scenach amerykańskich, między innymi Center Stage w Atlancie, gdzie zaśpiewała razem z Miką dla wielotysięcznej publiczności.

Serena Williams

Amerykańska tenisistka, zdobywczyni "swojej" wersji Wielkiego Szlema w grze pojedynczej.

Anna Kurnikowa Anna Kurnikowa plotek.pl/photorazzi

Anna Kurnikowa

Podwójna mistrzyni Australian Open. Media zaczęły interesować się prywatnością Anny, zwłaszcza że związana była z osobami ze świata show-biznesu. Obecnie związana z Enrique Iglesiasem.

LUC LUC Fot. Maciej Świerczyński / Agencja Wyborcza.pl

LUC

Łukasz Rostkowski - producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, wokalista i reżyser wideoklipów. Założyciel, wokalista i współproducent projektu muzycznego Kanał Audytywny. Swoją twórczość rozpoczął nagle w 2002r. bez jakiegokolwiek wykształcenia muzycznego.

Więcej o: