Co gwiazdy lubią w łóżku?

Podczas wywiadów zdarza im się zdradzić sekrety z własnych sypialni. Niektóre pikantne, inne romantyczne. Zobacz co o seksie mówią gwiazdy, co lubią i co ich podnieca!

Rihanna

Barbadoska wie jak rozgrzać mężczyzn. W jedyny z wywiadów z 2009 roku wyznała, że współczuje mężczyznom, których dziewczyny nie zasypują swoimi roznegliżowanymi fotkami.

Cheryl Cole

Brytyjka w intymnych scenach z pewnością nie naśladuje Sally z filmu When Harry Met Sally. Cole jest przekonana, że mężczyźni nie przepadają za kobietami robiącymi wiele hałasu. Sama wybiera ciche westchnienia.

Jessica Alba

Aktorka jest za seksualnym wyzwoleniem i za równością płci. W wywiadzie dla amerykańskiej telewizji broniła wolności seksualnej kobiet. Powiedziała: co prawda sama nie przeżyłam przygody na jedną noc, ale nie potępiam kobiet które to robią i nie uważam, że to coś złego. Skoro mężczyznom wolno, to dlaczego kobietom nie?

Daniel Radcliffe

Młody aktor, który wcielił się w rolę Harry Potter nie ukrywa, że pierwsza kochanka była od niego starsza, on sam miał wówczas 16 lat.

Mariah Carey

Diwa przekonuje, że z obecnym mężem Nickiem Cannonem pierwszy raz poszła do łóżka dopiero po ślubie. W wywiadzie dla prasy wyznała, że zależało jej, aby ten pierwszy raz był wyjątkowy i dlatego postanowiła czekać aż do ślubu. Być może dlatego para pobrała się już trzy miesiąc po poznaniu?

David Duchovny

Aktor pochwalił się gorącym seksem z byłą żoną Teą Leoni. Podobno para, na początku znajomości, podczas pobytu w luksusowym spa w Kanadzie nawet w saunie nie potrafiła powstrzymać się od pieszczot. Atmosfera była tak gorąca, że Tea mdlała z rozkoszy - dosłownie i w przenośni.

Eva Longoria

Aktorka żartowała, że nie ma nic przeciwko męskiej dominacji i że jedwabna apaszka w jej sypialni ma różne zastosowania.

Angelina Jolie

Aktora nie ukrywa, że w wieku 14 lat straciła dziewictwo. Zanim jednak to nastąpiło Angelina w przypływie emocji chwyciła za nóź i przecięła nim skórę kochanka. Romantycznie?

Victoria Beckham

Victoria na pytanie dziennikarki co robić, aby w długoletnim związku utrzymać wysoką temperaturę wyznała, że jej sposobem jest spontaniczna randka. Podobno Victoria i David spotykają się w klubie i udając że się nie znają rozpoczynają flirt.

Eva Mendes

Odważna aktorka opowiedziała, że lubi podróże i udało jej się odwiedzić wszystkie stany USA. W każdym z nich Eva Mendes przeżyła niezapomniane chwile.

Colin Farrell

Swoje umiejętności pokazał nagrywając w 2002 roku sex-taśmę z ówczesną partnerka Nicole Nerain, gwiazdką Playboya. Pytany przez dziennikarzy o odważne nagranie odpowiada, że nie wstydzi się swojej przeszłości.

Więcej o: