Galeria okładek: gwiazdy pozują z brzuszkiem

Demi Moore w 1991 roku jako pierwsza pokazała się na okładce magazynu nago i w ciąży.  Przełamała bariery i stereotypy. Po niej cała plejada gwiazd odsłoniła i pokazała brzuszki. Kilka dni temu zrobiła to Eva Herzigova i Mariah Carey. Zobacz jak wyglądają okładki magazynów z gwiazdami w odmiennym stanie.

Claudia Schiffer

Modelka, muza Karla Lagerfelda w zeszłym roku oczekiwała na swoje trzecie dziecko. Z brzuszkiem pojawiła się na okładce niemieckiego, czerwcowego wydania magazynu Vogue.

Demi Moore

Aktorka zapoczątkowała modę na pozowanie z brzuszkiem. W 1991 roku jako pierwsza odważyła się pozować nago w ciąży. Doskonałe, kultowe zdjęcie Annie Leibovitz z ciężarną Demi Moore pojawiło się na okładce magazynu Vanity Fair i w tamtych czasach wywołało niemałe poruszenie. Dzisiaj pierwsza córka aktorki, Scout LaRue ma 20 lat.

Eva Herzigova

Supermodelka dorobiła się dwójki dzieci i za każdym razem, kiedy oczekiwała na dzidziusia, pokazała brzuszek na okładkach. Za pierwszy razem Czeszka pozowała do sesji dla włoskiej edycji magazynu Vanity Fair. Jej synek urodził się w czerwcu 2007 roku, kilka miesięcy po sesji.

Eva Herzigova

Modelka spodziewa się drugiego dziecka. Swój zgrabny brzuszek zaprezenetowała na okładce brytyjskiego wydania magazyny  Harpers Bazaar. Tegoroczne, kwietniowe wydanie magazynu już trafiło do dystrybucji.

Halle Berry

Spodziewająca się pierwszego dziecka aktorka pokazała swój brzuszek w lutowym wydaniu magazynu In Style w 2008 roku. W wywiadzie dla magazynu zdobywczyni Oskara wyznała, że ciąża to najpiękniejszy czas w jej życiu. Kilka miesięcy później na świat przyszła jej córeczka.

Mariah Carey

Piosenkarka długo czekała na dzieci. Dzisiaj w wieku 42 lat jest w ósmym miesiącu ciąży i spodziewa się bliźniaków. Ciężarna diwa dumnie zaprezentowała swój brzuszek na najnowszej okładce magazynu Life &Style. Podczas sesji narzekała, że dzieci są wyjątkowo ruchliwe.

Christina Aquillera

Piosenkarka pozowała do sesji zdjęciowej kiedy była w ciąży z synem Maxem. Pojawiła się na okładce styczniowego wydania amerykańskiej wersji Marie Claire w 2008 roku.

Britney Spears

Britney Spears zaprezentowała swój odmienny stan na okładce magazynu Harpers Bazaar w 2006 roku.

Monika Bellucci

Włoszka ma dwie córki i za każdym razem, kiedy była w odmiennym stanie dała się namówić na sesje. Na fotografii widzimy piękna Bellucci w ciąży z pierwszą córką na okładce Vanity Fair z 2004 roku.

Monika Bellucci

W zeszły roku Monika urodziła drugą córkę w wieku 45 lat. W ciąży po raz drugi zgodziła się pozować dla Vanity Fair.

Natasza Urbańska

Wzorem zachodnich gwiazd Natasza Urbańska zaprezentowała się w odmiennym stanie na okładce dwutygodnika Viva. Wydanie z października z 2008 roku.

Więcej o: