Przegląd CV wielkich gwiazd!

Zanim pojawili się na czerwonym dywanie, aby zarobić na życie, parali się bardzo różnymi zajęciami. Zobacz gdzie pracował Brad Pitt, Hugh Grant i wiele innych.

Reese Witherspoon

Zdobywczyni Oskara, aktorka znana m.in.: z roli Elle z filmu Legalna Blondynka uczyła się w Kalifornii na prestiżowym uniwersytecie Stanford. Aktorka studiowała literaturę angielską.

Brad Pitt

Dwa razy okrzyknięty przez magazyn People najseksowniejszym mężczyzną na świecie, zanim został aktorem parał się różnymi zajęciami. Pracował jak kierowca limuzyn, przy instalacji lodówek, a także w przebraniu kurczaka jako chodząca reklama sieci meksykańskich restauracji El Pollo Loco.

Natalie Portman

Od jedenastego roku życia pracuje jako aktorka. Sława nie wywróciła jej jednak w głowie. Natalie zadbała o swoje wykształcenie. Ma doktorat z psychologii, który obroniła na Harvardzie. Aktorka słynie również z tego, że jest geniuszem z matematyki! Portman jest również dwujęzyczna, oprócz angielskiego mówi biegle po hebrajsku. Posługuje się francuskim, japońskim, niemieckim i arabskim.

Hugh Grant

Jeden z najprzystojniejszych Brytyjczyków zamierzał zostać nauczycielem historii sztuki. Studiował historię sztuki w Londynie w Courtauld Institute, dostał się nawet na studia doktoranckie!

Geri Halliwell

Marzyła o sławie i fortunie i dopięła swego. Zanim stała się słynną Ginger Spice prowadziła zajęcia z aerobicu, tańczyła w klubie nocnym, pozowała topless.

Johnny Depp

Depp marzył o tym aby zostać gwiazdą rocka. Aby zarobić na życie i zespół sprzedawał przez telefon pióra kulkowe.

Jennifer Aniston

Zanim zagrała Rachel w serialu Przyjaciele Jennifer zarabiała na życie pracując w telemarketingu, jako kelnerka i kurierka na rowerze.

Harrison Ford na premierze filmu Harrison Ford na premierze filmu "Extraordinary Measures" w Los Angeles AP/Matt Sayles

Harrison Ford

Ford jest świetny przed kamera, ma też fach w rękach. Znamy go m.in: z roli Indiany Jones, mało kto z nas jednak wiem, że Ford pracował jako stolarz i podobno był w tym świetny!

Gwen Stefani

Gwen nie zawsze błyszczała na czerwony dywanie jak piosenkarka i projektantka mody. Jako młoda dziewczyna zarabiała na życie zamiatając i szorując podłogi w lodziarni z sieci Dairy Queen.

Jon Hamm

Przystojny aktor wcielił się w rolę Don Drapera w serialu Mad Men. Zanim został aktorem pracował w szkole podstawowej jako nauczyciel, prowadził kółko teatralne, podobno był ulubionym belfrem dzieciaków!

Więcej o: