Gwiazdy w stylu nude

Nude look to makijaż, który wygląda tak jakby go nie było. Pomimo że naturalny wygląd od lat jest w cenie, w tym sezonie to właśnie nude look jest najmodniejszym trendem w stylizacji! W naszej galerii gwiazdy w "niewidocznym" makijażu!

Grace Kelly

W latach 50-tych Grecy Kelly zerwała ze stylem wyniosłem i niedostępnej gwiazdy. Jej styl był naturalny, a makijaż bezpretensjonalny i delikatny. Grace Kelly nie chciała się wyróżniać i na tym polegała jej siła, wyglądała jest dziewczyna z sąsiedztwa.

Mia Wasikowska Mia Wasikowska Fot. DAN STEINBERG AP

Mia Wasikowska

Młodziutka aktorka nie potrzebuje makijażu, bo zdobi ją młodość. Jeśli się maluje to przeważnie w stylu nude. Siłą tego makijażu sa odpowiednio dobrane kosmetyki. Najważniejsze aby były w naturalnych odcieniach skóry. Królują jasne beże i kolor łososiowy!

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka zaskarbiła sobie sympatię widzów tym, że nie stosuje ekstremalnych stylizacji, aby się wyróżnić. Makijaż aktorki jest zawsze naturalny i delikatny. Aby uzyskać taki efekt najlepiej używaj fluidu o lekkiej konsystencji, a górną powiekę maluj cieniem w kolorze łososiowym.

Cate Blanchett

Blanchett jest zwolenniczką makijażu nude, co nikogo  nie powinno dziwić. Żal byłoby zamalowywać tak doskonałą urodę. Aby skóra wyglądała na zdrową i zadbaną przed użyciem fluidu nałóż na twarz krem nawilżający. Odczekaj 15 minut i zacznij robić makijaż.

Magdalena Cielecka

Aktorka ma regularne i ostre rysy twarzy. Doskonale wie, że nie pasują jej mocne i kolorowe makijaże. Od lat pokazuje się w makijaż w stylu nude.

Gwyneth Paltrow

Zdobywczyni Oskara preferuje ekologiczny styl życia, deklaruje, ze zamiast balsamu do ciała stosuje oliwę z oliwek. Nie dziwi nas, że w swoich stylizacjach Gwyneth jest minimalistką. Rzadko widzimy ją w intensywnie czerwonej szmince i sztucznych rzęsach. Makijaż nude, czyli sprawiający wrażenie jakby go nie było, jest jej ulubionym.

Julia Roberts

Aktorka, pomimo tego że już kilka lat temu przekroczyła 40-tke nadal wygląda młodo i promiennie. Z pewnością to zasługa genów, ale i odpowiedniego makijażu. Jeśli wybierasz makijaż w stylu nude wewnętrzne kąciki oczu rozjaśnij korektorem i użyj sypkiego pudru transparentnego.

Diane Kruger

Po trzydziestce wybieraj kosmetyki w pastelowych barwach i jeśli chcesz zachować naturalny wygląd unikaj kosmetyków o intensywnych barwach. Mocnym akcentem makijażu powinny być jedynie wytuszowane rzęsy.

Więcej o: