Przyjaźń w show-biznesie

W show biznesie jak w życiu ciężko o prawdziwe przyjaźnie. A jednak zdarzają się. Zobacz kto z kim się przyjaźni, kto kogo wspiera i z kim się trzyma.

Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska

Modelki, stylistki, połączyło je zamiłowanie do mody. Od jakiegoś czasu w jednym z tygodników oceniają stylizację polskich gwiazd.

Brad Pitt i George Clooney

George Clooney i Brad Pitt przyjaźnią się lat. Od czasu, gdy Brad kupił dom na północy Włoch, obaj spędzają mnóstwo czasu razem. Ciągle się odwiedzają i wpadają z rewizytami.

Penelope Cruz i Salma Hayek

Pierwsze, wystrzałowe spotkanie na dużym ekranie dwóch piękności Hollywood w komedii przygodowej Sexi pistols. Prywatnie przyjaciółki od lat.

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. KAPIF

Magda Cielecka i Maja Ostaszewska

Obie kochają teatr. Spotkały się na deskach dawnego Teatru Rozmaitości. Aktualnie obie grają w sztukach Krzysztofa Warlikowskiego.

Madonna i Gwyneth Paltrow

Do rozwodu z Guyem Ritchiem Madonna mieszkała w Londynie tam zaprzyjaźniła się Gwynteh. Obie panie podbijały Londyn.

Kayah i Monika Olejnik Kayah i Monika Olejnik Fot. KAPIF

Kayah i Monika Olejnik

Monika o Kayah w Gali powiedziała: A mnie bardzo podoba się to, że Kayah nie dość, że sama jest fantastyczną piosenkarką, autorką tekstów, bardzo kreatywną artystką, to jeszcze ma czas i serce, żeby kreować nowych twórców. Imponuje mi tym, że nie zazdrości nikomu talentu. To niesamowite, że ma jeszcze siłę zabiegać o karierę innych. W dzisiejszych czasach to jest bardzo rzadkie. Wrażenia Kayah z pierwszego spotkania: Ja Moniki trochę się bałam. Myślałam, że jest surową babką.

Kate Moss i Beth Ditto

Ulubionymi przyjaciółkami pięknej Kate są Lilly Allen i Beth Ditto. Kate chętnie z nimi imprezuje.

Ben Affleck i Matt Damon

Przyjaźnią się od najmłodszych lat. Obaj dorastali w Bostonie, tam też rozgrywa sie akcja filmu w którym wspólnie zagrali w 1997 roku (Buntownik z wyboru). Obaj są przystojni, lubią pizzę, baseball.

Marzena Rogalska i Kasia Zielińska

Przyjaźń prezenterki i aktorki nie ogranicza się tylko do zawodowych obowiązków. Panie spotykają się także na stopie towarzyskiej.

Anna Przybylska i Kasia Bujakiewicz

Anna Przybylska i Kasia Bujakiewicz to najlepsze przyjaciółki. I nie jest tajemnicą, że dziewczyny z każdą życiową sprawą zwracają się do siebie o poradę.Ania jest matką chrzestną dziecka Kasi.

Nicole Kidman i Naomi Watts

Nicole Kidman i Naomi Watts mogą się nazywać starymi przyjaciółkami. Panie poznały się na jednym z castingów, jeszcze w Australii, skąd obie pochodzą.

Zobacz także:

Najpiękniejsi według PEOPLE

 

 

Przegląd CV największych gwiazd

Więcej o: