Weekend w SPA

Weekend w SPA to doskonały sposób na relaks, oderwanie się od codzienności. Wiosna to idealny czas na podreperowanie swojego ciała i umysłu. Poznaj nasze propozycje.

Jelenia Struga SPA

Hotel zbudowany jest na strumieniu Jelenia Struga. Każdy pokój jest inny, większość w stylu retro, nieco rustykalnym.Zabawnym detalem jest okno w dnie basenu, pływając można obserwować, kto pojawił się w recepcji.

Jelenia Struga SPA

W sztolniach znajduje się inhalatorium radonowe- jedyne w Polsce. W bocznym korytarzu ustawione są łóżka,na których odbywają się lecznicze sesje. Powietrze jest całkowicie wolne od alergenów, dobroczynne dla osób cierpiących na astmę, terapia reguluje też ciśnienie.

Jelenia Struga SPA

W SPA jest lodowaty rytuał budzenia.Chętni przez chwilę brodzą w strumieniu, a następnie przechodzą przez ścieżkę usłaną szyszkami, żwirkiem, drobnymi kamykami. Taka pobudka reguluje krążenie, dodaje energii oraz paradoksalnie - rozgrzewa. Więcej info o SPA Jelenia Struga tutaj.

Malinowy Zdrój

SPA znajduje się w Solcu Zdrój. Położonym w Pd.- wsch. części województwa świętokrzyskiego kilkanaście kilometrów od ujścia rzeki Nidy do Wisły. Największym bogactwem Solca Zdroju i Hotelu Malinowy Zdrój jest niezwykle cenna solanka chlorkowo-jodkowo- sodowo- bromkowo- siarczkowa, która nazywana jest po prostu wodą siarczkową. Duże stężenie siarki oraz wysoka mineralizacja powodują ,iż jest to najsilniejsza woda lecznicza tego typu na świecie. Posiada ona wysoką wartość leczniczą stosowaną przede wszystkim w schorzeniach narządów ruchu ,reumatycznych, ortopedyczno-urazowych oraz w chorobach skóry. Kąpiele w wodzie siarczkowej doskonale wpływają również na wspaniałe efekty w zakresie kosmetyki estetycznej.

Malinowy Zdrój

Oferta i sposób przeprowadzania zabiegów jest dostosowany do potrzeb klienta, który poszukuje kompleksowych usług wysokiej jakości, wymaga szybkich, wymiernych efektów np.: rewitalizacja skóry, poprawa elastyczności, wyraźna poprawa stanu nawilżenia i natłuszczenia naskórka, oraz ogólnej poprawy samopoczucia. W kwietniu 2011 roku redakcja magazynu Forbes w corocznym plebiscycie ?Forbes Rekomenduje? wybrała hotele, które jej zdaniem osiągnęły najwyższy poziom usług. W tym roku bezapelacyjnie zwyciężyły Malinowe Hotele, które dołączyły tym samym do elitarnej grupy obiektów wyróżnionych przez magazyn. Informacji o Malinowym Zdroju szukaj tutaj.

Głęboczek SPA

W sercu Pojezierza Brodnickiego, zaledwie 10 km od średniowiecznego miasta Brodnica, położony jest Głęboczek. Vine Resort & Spa. To metafizyczna symbioza natury i architektury mająca swój wyraz w każdym detalu. Jest to optymalne miejsce do wypoczynku i nabrania sił witalnych. Ta oaza spokoju i dobrego smaku pozwala zapomnieć o zgiełku miasta oraz zregenerować energię do dalszej intensywnej działalności.

Glęboczek SPA

Jest jedynym polskim resortem całkowicie poświęconym rozkoszom wina, w którym pielęgnacja zmysłów i ciała oparta jest na winoterapii (m.in. kąpiele winne, peelingi z zastosowaniem pestek z winogron, okłady z winogronowego miąższu). W hotelu jest kilka stref zabiegowych i relaksacyjnych: ? Winnica SPA, czyli gabinety, gdzie wykorzystywane są kosmetyki na bazie pochodzących z winorośli składników biologicznie aktywnych. Więcej informacji znajdziesz na stronie ośrodka.

Hotel Relaks

Obiekt położony w Karpaczu u stóp Karkonoszy w pobliżu centrum miasta. Stylowo urządzone pokoje oraz profesjonalnie wyposażone sale konferencje to doskonałe miejsce do wypoczynku oraz organizacji seminariów i spotkań biznesowych.

Hotel Relaks

Oferuje tradycyjne zabiegi kosmetyczne, pielęgnujące oraz najnowsze metody nawilżania i regeneracji skóry. O wysokiej jakości świadczonych przez z nas usług świadczy wyróżnienie naszego hotelu przez serwis GoldSPA.pl Luxury SPA Hotels, który prezentuje najlepsze hotele SPA w Polsce. Więcej tutaj.

Miłomłyn Zdrój

Hotel Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny ośrodek realizujący filozofię Vitality. Położony w Miłomłynie- uroczym miasteczku na Mazurach w pobliżu Ostródy.

Miłomłyn Zdrój

Specjalnością SPA są wczasy odchudzające z dietą oczyszczjacą owocowo warzywną, dietą proteinową Dukana, pakiety Vital Spa, turnusy rehabilitacyjne i kuracje lecznicze oraz konferencje i szkolenia firmowe w hotelu Spa na Mazurach. Więcej na stronie ośrodka.

Dosłońce

Hotel Dosłońce Conference & Spa położony jest wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej, w odległości zaledwie 50 kilometrów od tętniącego życiem Krakowa w pobliżu historycznych Racławic, miejscowości zajmującej szczególne miejsce w historii Polski.

Dosłońce

Otoczenie hotelu umożliwia aktywny wypoczynek dla całej rodziny wśród lasów i łąk tworzących charakterystyczny dla tego regionu pejzaż polskiej wsi. Chata grillowa, staw, w którym można łowić ryby, pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, ruady, czy przejażdżki konne to tylko niektóre z atrakcji na świeżym powietrzu, które czekają na gości ośrodka. Więcej dowiesz się tutaj.

Więcej o: