Marc Jacobs w wiosenno-letniej kolekcji 2011 pokazał, że słomkowy kapelusz z dużym rondem to nie tylko strój na plażę. Jacobs kolorowe kapelusze dodaje do spodni i sukienek typu maxi. Nam najbardziej podoba się wersja z dżinsami typu dzwony.
Sukienki z kolekcja domu mody Yves Saint Laurent w tym sezonie są bardzo dziewczęce, zakończona szerokimi falbanami. Im więcej falban i im one szersze tym lepiej. My podpowiadamy: jeśli falbany, to tylko vintage!
Najnowsza, letnia kolekcja butów Jimmy Choo to przede wszystkim modele na niebotycznie wysokich i szerokich obcasach oraz koturnach. Najważniejsze aby podeszwa i obcasy były wykonane z naturalnego, lekkiego korka!
Inspiracji poszukuj w najnowszej kolekcji torebek Louis Vuitton. Tego sezonu torebka powinna być kolorowa, mała i koniecznie na bardzo długim pasku lub łańcuszku. Dla dziewczyn i pań lubiących styl boho.
Cacharel to nie jedyny dom mody, który proponuje, aby w tym sezonie wybierać strój w jednym kolorze. Sukienkę, buty, torebkę nosimy w jednobarwnej stylizacji. Biele, beże, nasycone kolory -wszystko dozwolone, ważne aby było mono!