Stawki gwiazd

Mariah Carey za mniej niż milion dolarów nie wychodzi na scenę. Paris Hilton za pojawienie się na imprezie dostaje 100 tys. dolarów. Zobacz ile trzeba zapłacić gwiazdom, aby zechciały wstać z łóżka.

Beyoncé. Ile? 2 miliony dolarów za koncert

Niedawno Beyonce wybrała się na karaibską Wyspę świętego Bartłomieja, ale nie w celach wypoczynkowych. Została zaproszona na prywatną imprezę noworoczną na której zagrała krótki koncert. Sponsor imprezy nie tylko zapłacił za jej występ, ale również za pobyt na Wyspie. Kosztowało go to...bagatela 2 miliony dolarów.

Christina Aguilera. Ile? 1 milion dolarów

W zeszłym roku Aguilera została zaproszona na Halloween na imprezę do San Deigo. Organizator przyjęcia za koncert, który trwał dokładnie 60 minut, od 19.30 do 20.30 zapłacił Christinie milion dolarów. Łatwo policzyć, że Amerykanka zarobiła...16,666 dolarów na minutę.

Jessica Simpson. Ile? Od 100 tysięcy dolarów

Stawki piosenkarki zaczynają się od 100 tys. dolarów za występ. Za mniej Jessica nawet nie podejmuje negocjacji.

Mariah Carey. Ile? 1 milion dolarów

Mariah jest znana z tego, że zachowuje się jak diwa. Tym bardziej nie powinno nikogo dziwić, że za wyśpiewanie czterech serenad życzy sobie milion dolarów. Średnio dostaje 250 tys. dolarów za zaśpiewanie jednej ze swoich piosenek.

Paris Hilton. Ile? 100 tysięcy dolarów za pojawienie się na imprezie

Paris oprócz imprezowania niewiele potrafi. Zakupoholiczka dostaje pieniądze za to, że pojawi się na imprezie w loży Vip-ów. W zależności od rozmiaru przyjęcia Paris zarabia od 100 do 500 tys. dolarów.

Cheryl Cole. Ile? 250 tysięcy dolarów za koncert

Było wokalistka grupy The Girls Aloud jak jurorka brytyjskiej edycji programu X Factor przez pół roku zarobiła prawie 2 miliony dolarów. Jej solowa kariera wokalistki pop również ma się nieźle. Cheryl niedawno zagrała godzinny koncert w Wenecji. Organizator koncertu zapłacił jej 250 tys. dolarów.

Lionel Richie. Ile? 250 tysięcy dolarów

Lionel Richie to weteran sceny. Jego stawki, w porównaniu, do młodszych gwiazd, nie są oszałamiające. Richie zadawała się sumą ćwierć miliona dolarów za występ.

Michael Buble. Ile? Od 300 tysięcy dolarów za występ

Michael Buble to bożyszcze kobiet. Swingujący artysta potrafi też się cenić. Jego stawki za jeden koncert zaczynają się od 300 tys. dolarów. Kanadyjczyk nie odrzuca również ofert grania na prywatnych imprezach. Za jego dwugodzinny występ np. na urodzinowej imprezie trzeba zapłacić 400 tys. dolarów.

Cher. Ile? 1,5 miliona dolarów

Żyjąca legenda potrafi się cenić. Cher reaktywowała swoją karierę i to z wielkim sukcesem. Za jej koncert organizator musi zapłacić bagatela półtora miliona dolarów.

50 Cent. Ile? Od 600 tysięcy dolarów

50 Cent to dzisiaj najbogatszy raper na świecie. Znalazł się już na liście najlepiej zarabiających na świecie, którą co roku sporządza magazyn Forbes. Jego stawki zaczynają się od 600 tys. dolarów. Za mniej 50 Cent nie wychodzi na scenę.

Więcej o: