Gwiazdy i kosmetyki

Gwiazdy w reklamach kosmetyków wyglądają zjawiskowo. Główną zasługą oczywiście jest program graficzny, często jednak ulegamy tej perfekcyjnej wizji. Zobacz kto został twarzą kosmetycznych kampanii reklamowych.

Penelope Cruz

Aktorka dołączyła do grona znanych gwiazd użyczających wizerunku markom L'Oreal, m.in: Evy Longorii, Milli Jovovich, Beyonce Knowles i Scarlett Johansson.

Eva Longoria

Aktorka jest międzynarodową Ambasadorką L'Oréal Paris, użycza swojej urody do promocji wielu produktów marki, w tym produktów do pielęgnacji twarzy i włosów.

Kate Moss

Rimmel zawsze był przychylny top modelce. Marka nie uległa naciskom i nie zwolniła jej, kiedy we wrześniu 2005 roku Daily Mirror opublikował zdjęcia, przedstawiające modelkę zażywającą kokainę. Wartość Kate Moss szacowana jest na 30 mln funtów.  Kiedy w 2001 roku Moss pojawiła się w kampanii Rimmel, wpisała się w historię marki jako pierwsza osoba, na której oparto całość komunikacji marki.

Ania Przybylska

Aktorka została ambasadorką marki Astor w 2004 roku. Producenci marki docenili jej naturalność, wdzięk, seksowną elegancję i dziewczęcą urodę - cechy, które współgrają z mottem Astor: Żyj pięknie.

Milla Jovovich

Futurystyczna uroda Milli Jovovich poddaje się wszelkim metamorfozom. Promienna, olśniewająca, zdumiewająca, od lat jest Ambasadorką L?Oréal Paris.

Kate Winslet

Po tym, jak wcieliła się w rolę ambasadorki perfum Trésor, teraz, została twarzą pomadki Absolu Nu. Przekaz Lancôme jest prosty: podkreślić urodę każdej kobiety dzięki Absolu Nu, pomadce, która łączy pielęgnację z delikatną konsystencją, które dają wyjątkowo subtelny efekt.

Edyta Górniak

Piosenkarka reklamuje pielęgnacyjno-ochronny podkład skierowany do osób występujących publicznie oraz kobiet. Dostępny jest w czterech naturalnych odcieniach.  Edyta Górniak będzie reklamować kosmetyki marki Soraya przez 12 miesięcy. Wartość umowy z marką Soraya to podobno aż jeden milion złotych.Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/edyta-gorniak-juz-promuje-kosmetyki-zdjecia_176878.html
Zanim twarzą firmy została piękna piosenkarka, kosmetyki marki promowała aktorka Małgorzata Foremniak.

Kayah

Od kilku lat Kayah jest ambasadorką kosmetyków Oceanic AA.

Adriana Lima

Brazylijska piękność znana jest już nie tylko jako modelka z wybiegów Victoria's Secrets. Była ambasadorką kosmetyków Maybelline od 2003 roku.

Monica Bellucci

Do czerwieni na ustach zachęca  Monica Bellucci - twarz Rouge Lipstick marki Dior. Przekonuje, że czasem wystarczy jeden ruch szminką, by życie stało się bardziej magiczne. Tutaj w reklamie mascary.

Beyonce

Piosenkarka z marką L'Oreal współpracuje już od dawna. Promuje produkty do koloryzacji włosów oraz do makijażu.

Jessica Alba

Znana od kilkudziesięciu lat firma kosmetyczna miała swój bardzo słaby moment i odnotowywała olbrzymie straty. Udział Alby według specjalistów był strzałem w dziesiątkę.

Zobacz także:

Więcej o: