One powinny być blondynkami

Kiedy pojawiały się w ciemnym kolorze włosów wywoływały skandal. Nikt nie chciał ich zaakceptować jako szatynek czy brunetek. Są kobiety, którym pasuje tylko blond! Poznaj klasyczne blondynki!

Gwen Stefani

Zdarzały się w jej karierze włosy czarne, niebieskie, różowe, czerwone. Od kilku lat jest wierna platynie. Szampański, platynowy odcień blondu świetnie pasuje do Gwen, które jest uosobieniem współczesnej Marleny Dietrich.

Sienna Miller

Brytyjską aktorkę media z uwielbieniem określają mianem boho-chic. Sienna Miller nieustannie od 2003 roku zachwyca nas nonszalanckim stylem, którego najbardziej charakterystyczną cechą są noszone w artystycznym nieładzie blond włosy. To kalifornijski odcień blondu sprawia, że mężczyźni od Sienny nie potrafią oderwać oczy, a kobiety na całym świecie zapuszczają blond loki ala Sienna.

Charlize Theron

35-letnia Charliez eksperymentował z kolorem włosów, np. Nosiła długie czarne włosy. Od kilku lat aktorka nie zmienia koloru włosów, bo wie, że jej lodowaty typ urody i przenikliwie niebieskie oczy najlepiej prezentują się w blondzie. Charlieze zazwyczaj wybiera bardzo jasny odcień blondu do którego dodaje karmelowe pasemka.

Scarlett Johansson

Aktorka przez długi czas poszukiwała odpowiedniego dla siebie koloru włosów. Farbowała je na rude, a nawet na kolor czarny. Tymczasem przy jej mlecznej cerze najlepiej sprawdzają się jasne odcienie blondu. Scarlett Johansson często trafiła na listę najpiękniejszych kobiet świata, ale zazwyczaj wtedy, kiedy nosi fryzurę w platynowym odcieniu blondu.

Heidi Klum

Supermodelka wie, że jej siła tkwi w zadbanych włosach. Nigdy nie eksperymentuje z kolorem, chociaż zdarzało jej się w przeszłości  wybrać ciemny odcień blondu. Sekret niemieckiej blond-piękności polega na tym, że jej włosy są zawsze lśniące i zadbane. Heidi nigdy nie rozjaśnia wszystkich włosów, wybiera metodę balejażu, zawsze o ciepłych odcieniach.

Agyness Deyn

Modelka nosi krótkie włosy w kolorze platyny. Mocne cięcia i zimny blond sprawiają, że Brytyjka wyróżnia się na wybiegu i podczas sesji zdjęciowych. Fryzura, którą wybrała  - krótkie, postrzępione włosy z opadającą na czoło dłuższą grzywką  - została uznana fryzurą ostatniej dekady. Wcześniej tytuł ten należał do fryzury a'la Rachel, noszonej przez Jenifer Aniston w serialu Przyjaciele.

Kate Moss

Kate Moss nie jest naturalną blondynką, jednak trudno byłoby wyobrazić ją sobie w innym kolorze włosów. Długie włosy blond kojarzą się z Kate Moss tak samo jak szpilki od Manolo Blahnika z Carrie Bradshaw.

Reese Witherspoon

Reese podczas swojej kariery nigdy nie zdecydowała się przefarbować blond włosów. Wie, że długie blond włosy to idealna dla niej fryzura. Jeśli eksperymentuje to z cięciem. Ostatnio zdecydowała się na grzywkę, oczywiście w kolorze blond.

Cameron Diaz

Kiedy kilka lat temu zafarbowała włosy na ciemny kolor posypały się krytyczne komentarze. Mało kto oswoił się z Diaz jako brunetką!Aktorka szybko wróciła do swojego kultowego, słonecznego blondu i fryzury, która nigdy nie sprawia wrażenie ułożonej.

Cate Blanchett

Klasyczna zimna elegancja Cate Blanchett to w głównej mierze zasługa jej rysów twarzy i włosów w odcieniu miodowego blondu. Bez względu na to czy nosi misternie upięte koki czy rozwiane włosy, to w każdej sytuacji wygląda ultra-kobieco.

Więcej o: