Gwiazdy podpowiadają jak żyć

Znani ludzie naprawdę znają sekrety udanego życia i wiecznej młodości. My zwykli śmiertalnicy możemy tę cenną wiedzę zdobyć już za 19,99zł. W naszej galerii przegląd poradników napisanych przez polskie gwiazdy.
Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz FORUM/Forumgwiazd.com.pl

Krzysztof Ibisz "Jak dobrze wyglądać po 40"

Krzysztof im starszy, tym młodszy. Jego książka zaczyna się od opisu pękających w kroku spodni. Potem są zdjęcia jego nagiego torsu i jak stoi w wodzie w slipkach. Autor o książce mówi: Ta książka spina wiedzę z kilku dziedzin: dieta, ćwiczenia i styl życia. Plus zabawne opowieści o świecie show-biznesu.

Kasia Cichopek Kasia Cichopek Kasia Cichopek/kapif

Katarzyna Cichopek "Szkoła tańca"

Znana i najbardziej rozpoznawalna w Polsce para zaprasza do szkoły tańca. Kasia i Marcin nauczą podstawowych figur i podpowiedzą, jak czerpać radość z tańca. Książka przyniosła parze ponad 7 milionów złotych. Oprócz smutnej prawdy, że książka powstała dla mamony, jej popularność dowodzi, że ekspertem na parkiecie może być nawet początkująca tancerka - powiedziała z jednym z wywiadów Kasia.

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak materiały prasowe Hera

Grażyna Wolszczak "Jak być zawsze piękną, młodą i bogatą"

Aktorka podpowiada w poradniku jak sobie radzić w trudnych sytuacjach życiowych, i przytacza podobne epizody ze swojego życia. Dzieli się jednak przede wszystkim poradami dotyczącymi pielęgnacji urody i oryginalnymi przepisami kulinarnymi.

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Kinga Rusin "Co z tym życiem?"

Kinga wyznała, że do napisania książki zainspirowały ją listy od załamanych kobiety poz rozwodzie. Gwiazda rozmawia z psycholog Małgorzatą Ohme o mężczyznach, miłości, dzieciach, kobiecej przyjaźni, karierze, zwycięstwach, porażkach, życiowych wyborach.

Agnieszka Maciąg Agnieszka Maciąg mat.prasowe

Agnieszka Maciąg "Smak życia, czyli uroda zaczyna się od kuchni"

Nie chcę pisać kolejnego poradnika o tym, co można, a czego nie można jeść. Wydano ich bardzo wiele. Nie jestem dietetykiem, ale kobietą, która na własnej skórze doświadczyła tego, jak ostro trzeba walczyć, by sprostać ideałom piękna dzisiejszego dziwnego świata. Udało mi się w tym świecie przetrwać, jestem zdrowa i nigdy nie zapadłam na żadną chorobę związaną z obsesją na punkcie odżywiania. Potrafię cieszyć się jedzeniem. Sprawić, by stało się sztuką i radością mojego życia - pisze we wstępie do książki autorka.

Bożena Dykiel Bożena Dykiel Bożena Dykiel/Kapif

Bożena Dykiel "Moje sekrety kulinarne, czyli jak robić, żeby się nie narobić"

Pełen humoru poradnik kulinarny i domowy, przeplatany osobistymi radami. W książce możemy znaleźć porady jak prowadzić dom oraz wspomnienia autorki wraz fotografiami z jej rodzinnego albumu.

Jolanta Kwaśniewska Jolanta Kwaśniewska Jolanta Kwaśniewska/tvn

Jolanta Kwaśniewska "Lekcja stylu"

Na fali popularności programu Lekcja stylu emitowanego przez TVN Style powstała pierwsza książka prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej. To poradnik adresowany przede wszystkim do kobiet, które interesują się modą i chcą wyglądać z klasą. Rady i sugestie dotyczą stylu, mody, ale także dobrych manier i właściwego zachowania - ot, współczesny savoir-vivre na codziennych, użytecznych płaszczyznach.

Piotr Galiński Piotr Galiński KAPIF.PL/KAPIF

Piotr Galiński "Taniec z garami"

To zbiór 140 przepisów kulinarnych. Piotra Galiński o książce: Chciałem to wszystko przepleść moimi wspominkami i nauką tańca. Pomyślałem: skoro rosół gotuje się około trzech godzin, to może czuwając nad nim warto nauczyć się cha-chy? Później jednak uznałem, że to zbyt wielki zamęt i poprzeplatałem przepisy moimi wspominkami.

Anna Powierza Anna Powierza fot. kapif

Anna Powierza "Jak zostać sławną"

To historia zagubionej we współczesnym świecie dziewczyny, która przypadkiem dostaje swoje pięć minut - gra w serialu, jest sławna czyli rozpoznawalna. Kariera jakich dziś wiele - znanych z tego, że są znani, opowiedziana z przymrużeniem oka. Książka szybko została przeceniona.

Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska fot. MD/Forum

Joanna Jabłczyńska "Wspolczesny savoir-vivre dla nastolatków"

Młoda aktorka pisze, jak się zachować na randce, w kinie i przy stole. Autorka przekonuje dlaczego sztuka savoir vivre'u jest tak ważna, i namawia by nawet nastolatki, którym przecież wolno więcej, przestrzegały pewnych zasad.

Cezary Żak Cezary Żak fot. Kapif

Cezary Żak "Moja skuteczna dieta. "12 kroków do dobrej wagi"

Aktor opowiada jak udało mu się schudnąć i jak może się to udać także nam: Chciałem się podzielić z ludźmi moimi sukcesami w odchudzaniu, bo wiem, że to poważny problem wielu osób. Książka jest, jak donoszą czytelnicy, bardzo wiarygodna, bo sam jestem najlepszym przykładem, że można. Schudłem 30 kg - powiedział aktor.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko Agnieszka Fitkau-Perepeczko fot. KAPIF.PL

Agnieszka Fitkau-Perepeczko "Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie" i "Strzał w dziesiątkę, czyli 10 lat w 10 dni"

Aktorka radzi, jak być szczęśliwą, piękną i kobiecą w dojrzałym wieku. Skąd pomysł na pisanie książek? Aktorka wyznaje, że pomysł na książkę (Babie lato) zrodził się z własnej, głębokiej potrzeby opisania swoich przeżyć, rozterek i radości. Kolejne pomysły na jej książki wynikły przede wszystkim z potrzeb czytelniczek.

Zobacz także:

Więcej o: