Córki polityków

Zdolna i urodziwa córka dla polityka to jak wygrany los na loterii. Newsweek opisuje, że te młode kobiety mogą wpłynąć na wyniki naszych wyborów. Zapraszamy do galerii.
Kasia Tusk. Kasia Tusk. FOT. DAMIAN KRAMSKI / Agencja Wyborcza.pl

Kasia Tusk

Prowadzi bloga. Wpisy są skierowane do młodych osób, które interesują się modą, życiem towarzyskim i dobrym jedzeniem. Z sondaży wynika natomiast, iż PO straciło ostatnio najwięcej wyborców właśnie z tej grupy wiekowej.  Kto wie może wizerunek sympatycznej Kasi dziewczyny z sąsiedztwa, będzie w stanie poprawić notowania partii.

Kasia Tusk Kasia Tusk fot. Renata Dabrowska / Agencja Wyborcza.pl

Kasia Tusk

W 2007 roku wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Jej partnerem był Stefano Terazzino.

Weronika Rosati Weronika Rosati FOT. ALINA GAJDAMOWICZ / Agencja Wyborcza.pl

Weronika Rosati

Jest córką dyplomaty Dariusza Rosatiego i Teresy Rosati. Reputacja Weroniki została mocno nadszarpnięta po skandalu, jaki wywołał Nocnik Andrzeja Żuławskiego.W 2009 roku wzięła udział z Tańcu z gwiazdami.

Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska fot. KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska

Kariera Oli Kwaśniewskiej także rozpoczęła się od Tańca z Gwiazdami. Ola została telewizyjną prezenterką w TVN oraz dziennikarką w VIVIE.

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska w zeszłym roku wypowiedzieła wojnę AIDS. Z okazji przypadającego w grudniu Światowego Dnia AIDS, pod hasłem Nie dostaniesz mnie! i z "gestem Kozakiewicza" na zdjęciach zachęca do anonimowych, mogących uratować życie badań na obecność wirusa HIV.

Ola Kwaśniewska, Maria Wiktoria Wałęsa Ola Kwaśniewska, Maria Wiktoria Wałęsa Ola Kwaśniewska, Maria Wiktoria Wałęsa/ kapif

Maria Wiktoria Wałęsa

Wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami i rozpoczęła przygodę z Kabałą. Po zakończeniu edycji porzuciła rodzinne gniazdko i przeprowadziła się do Warszawy. Tabloidy nie szczędziły Wiktorii złośliwości.

Marta Kaczyńska

Przed śmiercią rodziców nie udzielała się w mediach. Po katastrofie wsparła stryja w kampanii prezydenckiej. Podobno wpłynęło to korzystnie na wizerunek i rezultat wyborczy Jarosława Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska screen z magazynu Viva Nr - 8 (370) 11 kwietnia 2011

Marta Kaczyńska

Marta coraz częściej udziela wywiadów, każdy jej krok śledzą paparazzi. Od jakiegoś czasu prowadzi bloga. Jej wpisy dotyczą przede wszystkim tematyki katastrofy smoleńskiej.

Monika Jaruzelska

Założyła Szkołę Stylu. Działa od 2006 roku i jest dziś uznaną marką na polskim rynku mody. Uczą w niej różni specjaliści w dziedzinach związanych z modą i urodą oraz znane osobowości, takie jak m.in. Beata Tyszkiewicz.

Więcej o: